reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

iwona, elus, barmanka - gratuluje kochane...:-D


slonko- slicznosci te lozeczko :tak: a ten dodatkowy urlop macierzynski chyba nas juz nie obejmie..:-( to dla mam ktore urodza w 2010:dry:
 
reklama
eluś77 - gratulacje!!!

Patusiu współczuje ci bidulko. Co do mleka to wiem, że w lodówce może stać 2 dni a jak zamrozisz to w zamrażarce nawet kilka miesięcy. Więc może zamroź jak będziesz miała dużo
 
Witajcie dziewczyny !!!Melduje sie już w domu z moją gwiazdeczką Sarą. !!!!
Dzisiaj w nocy o 1-33 na świat przyszła nasza dziewczynka - uparciuch !!! Waga 3450 niestety dł nieznana bo nie mierzą 8,9,9 punktów bo nie obyło sie bez komplikacji na szczęście z dobrym zakończeniem.:-)
Jak odpoczne troszke to jutro wstawie fotki i opis porodu.
Gratuluje rozpakowanym!!!!:-D
Za reszte trzymam kciuki i dopinguje gorąco :cool2:- a olejek polecam - nadal bym sie bez niego kulała.:baffled:
 
Gratulacje dla rozpakowanych :-)

ja jeszcze nie i siedzę jak na bombie. termin na dziś - 15 maja i nic. jadę jutro na KTG tak kontrolnie właściwie. od tygodnia rozwarcie na palec i szyjki prawie brak.
za dobrze tej mojej małej w środku i tyle.
Trzymajcie kciuki, bo jestem cała w nerwach.

no i od wczoraj mam podwyższoną trochę temperaturę. też pewnie z tych nerwów:wściekła/y:
też tak miałyście
 
Oj ale się Was rozpakowało!!
Barmanka, elus, iwona moje gratulacje!! Spisałyście się na medal!! Czekamy na Was, na zdjęcia maluszków i opisy porodów :-)

A pozostałe dziewczynki, czekamy już tylko na Was:-) Mocno trzymam za wszystkie kciuki :-)

A ja cieszę się moim maluchem. Muszę przyznać, że mały aniołek mi się trafił, wprawdzie w nocy nie bardzo chce spać w łóżeczku i trochę popłakuje, ale od wczoraj daję mu smoczka i jest ok :-) Marzę tylko o tym, żeby zjeść coś... hmm... np. bigos mmmm.... Choć dieta ma swoje dobre strony, bo straciłam już 15 kg :-)
 
Informacja dla wszystki mamusiek na temat olejku rycynowego, podpytalam dzis na wizycie i dowiedziałam sie , ze kiedys byl stosowany w szpitalu do wywołania porodu, nie stanowi on zadnego zagrozenia dla dzieciatka i mozna go sprobowac, nawet połozna mi powiedziała, ze sama wziela na wywołanie produ jedna lyzeczke i swtwierdziła, ze po godzinie nic sie nie dzieje wiec wziela druga i dostala mocnego rozwolnienia i rodzic, wiec mowila ze lepiej probowac wziasc jedna lyzeczke i czekac!

A teraz wam opiszę moj dzień, po 12 pojechałam na wizyte byly straszne opoznienie, najpierw bylam u połoznej zbadała przez miutke serduszko, wszystko wporzadku, zmierzyła moje cisnienie i tez bylo ok 120/70 , wiec wyszlam i czekalam na swoja kolejke byly takie opoznienie u lekarza, ze czekalam do godziny 15 az weszla, powiedziałam ze mam skurcze, i ze nie zwija mnie z bolu ale mam uderzenia ciepla, bola mnie zebra, piecze caly brzuch na wysokosci zeber i ciezko mi sie oddycha, wiec lekarz mowi to zbadamy na fotelu , zbadal powiedzial ze rozwarcie juz na dobre 4 cm i ze zrobimy ktg, wiec podlaczyli mnie na ktg na 40 minut to byla totalna masakra, malej tetno skakalo do 180 podczas skurczy nie moglam tego sluchac, a skurcze praktycznie byly po 100, ale lekarz powiedzial, zebym poszla do domu, bo skoro jeszcze nie chodze po scianach to on nie bedzie mnie kierowal do szpitala, bo z tamtad mnie odesla do domu. Dziewczyny ja juz nie mam sily naprawde te skurcze mnie dobijaja, a co ja moge poradzic ze nie boli mnie przy tym w krzyzu?? juz jestem tak zdesperowana, ze powiedzialam do meza ze jesli nic sie nie rozkreci przez weekend to w poniedzialek biore ten olejek. wiecie co nie moglam jak malutkiej podczas skurczy tetno dochodzilo do 180 i ciagle ta melodyjka w ktg, ze tetno jest nieprawidlowe. musiałam wam sie wyżalić, ale ja już opadam z sił :-(

przepraszam, ze nie odpisze kazdej z was ale nie mam juz dzis sily, postaram sie nadrobic
 
reklama
ankzoc jestem w szoku!!:szok::szok:
Jak mogli Ci powiedzieć, że skoro nie chodzisz po ścianach to nie odeślą Cię do szpitala?! Ja dojechałam na izbę przyjęć, kiedy też mnie wcale bardzo nie bolało [wręcz myślałam, że to fałszywy alarm], bólu w krzyżach też nie miałam, a rozwarcie było na 8 cm!!!:angry:
Nie wiem co Ci poradzić, zależy jak się czujesz, ale ja chyba pojechałabym do szpitala....
 
Do góry