reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Mam pytanie dziś porostu napiep......mnie głowa. Pierwszy raz przez całą ciąże. Ale ból taki ze aż nie mogę oka otworzyc. Kawa wypita, sniadanie zjedzone ciśnienie 120/80 moge jakis proch zarzyc???????. Bo juz zaczynam wariowac moze paracetamol nie zaszkodzi????? Poradzcie prosze


Paracetamol nie zaszkodzi-moze byc, ale nie wolno tez przesadzac z ilością. Mi lekarz mówił ze tak 2 szt dziennie mozna.
 
mój mąż nie ma zesołu, nie lubi tłumu, kiedy może być w centrum uwagi:-D ale regularnie coś pogrywa na gitarze, a jego kawałki dla dziecka są wzruszjące, jak na przesterze próbuje stworzyć coś lekkiego i melodyjnego...

AgA kurde, co raz więcej mamy wspólnego... ale jak napiszesz, że Twoj szaleje ze Behemothem to już będzie przesada... ja złego słowa o Adamie (wokaliście) powiedzieć nie moge... bo awantura:wściekła/y:
 
Adam Darski Nergal /behemoth/to jego kumpel razem grali w piwnicy. Teraz pisze sie jego biografia i moj M. nawet cos tam ze wspomnien dawnych młodzieńczych dołozył
 
AgA mój mąż mi nie uwierzy!!!!!

Nergal to dla niego bardzo ważna postać... wiesz co ja przeżywałam, jak nie dostali Fryderyka? Biedny Titi...

jak nie lubie tak znam wszystkie kawałki Behemotha...
 
No cóż miłosc mojego mąża do Nergala i behemotha tez kwitnie, chociaz tak naprawde ma w kolekcji z 200 róznych płyt i ciagle wydaje na nie kase. Na jednej z płyt behemotha sa podziekowania chyba dla zaspołu meza ale musze zapytac dokłanie. Oki spadam na rehabilitacje. Do późniejszego
 
reklama
alezescie nadziobaly tych postów:) ja niedawno wypilam ten olejek ale narazie sie nic nie dzieje i mnie nie goni do kibelka. Obrzydliwe to bylo ze az mnie dzwigalo jak to pilam. Piłam to z sokiem pomarańczowym tak jak pisałyscie ale i tak bylo czuc to swinstwo. To jest moja ostatna rzecz jaka robie w tym kierunku zeby urodzic. Jak juz to nie pomoze to raczej nic nie pomoze :(
 
Do góry