reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ja mam numer do Malgoss, wiec moge ewentualnie do niej napisac, a ona do madzi..... ;-) Ale jeszcze poczekam do wieczorka, zeby nadgorliwcem nie byc. Moze sie okaze, ze madzia sama napisze, ze juz mam bubu...

Ide, ale bede zagladac standardowo na przerwy w prasowaniu.
 
No właśnie same dziewuszki jak na razie się rodza a jeszcze zaden chłopczyk.........zobabczymy którą bocian rozpakuje pierwszą:)
 
Ja też mam sterte pieluch i ciuszków do prasowania, ale tak mi sie nie chce że szok:szok:jak wczoraj pieluchy na ba;lkonie wieszałam sąsiadka sie smiała, że dziecka jeszcze nie mam a tyle prania:-)
 
aneteczka- no ja wlasnie pranie zrobilam juz tydzien temu i lezy pranie malego zawiniete w folie zeby sie nie kurzylo( bo tez jakos weny nie mialam), wczoraj po pracy wzielam sie za prasowanie poscieli, pieluch i malej kupki ciuszkow ale po godzienie stania poddalam sie bo brzuch mnie ciagnal, plecy bolaly i nogi napuchniete jak balony:-(No nic reszte mam nadzieje ze poprasuje w weekend.U mnie zostalo jedynie 14 dni wiec musze sie spieszyc.:)
Powodzenia zycze
 
Slonko może jednak napisz do Malgosss SMS-a, żeby się skontaktowała z Madzią. A nawet nie popatrzałam kiedy Madzia była ostatni raz zalogowana.
 
Marzenko i chyba wszystko jasne! Madzia na porodówce a my nawet nie wiemy o tym!

Słonko może rusz swoje kontakty do Malgoss, żebyśmy nie martwiły się niepotrzebnie. Na nadgorliwca nie wyjdziesz, skoro Marzena taką rewelacje odkryła
 
reklama
Do góry