reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy majowe 2009

nooo dziewczynki widze ,ze dziś smacznie na forum :-D
ja własnie zjadłam obiadek z wielką przyjemnością bo zrobiłam sobie klopsiki indycze z serem i w sosie pieczarkowym oczywiście z duża ilością pieczarek ;-)
do tego surówka z pekinki z marchewką, szczypiorkiem i sosem czosnkowym ...palce lizac :-)
 
reklama
Tak sie przygladam dyskusji i przygladam... Juz mialam sobie isc, ale ze Panie takie rozochocone sa na lakocie, to ja jeszcze wrzuce Wam zdjecia mojego ciasta z truskawkami dla podniesienia ochoty :-D Jak nie w ciazy to kiedy bedziemy sie objadac łakociami?
Polecam od czasu do czasu! Przepis na ciasto jest w odp. watku, jakby komus sie zachcialo.:tak:
A ja zaraz jade do bratowej meza, moze po ciuszki i wanienke. No i mam kacik dla Julki juz... tylko lozeczka brak, ale to sie nadrobi jeszcze :-)
 

Załączniki

  • DSC00033.jpg
    DSC00033.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC00036.jpg
    DSC00036.jpg
    23 KB · Wyświetleń: 32
Barmanko 79 ja też się wybieram i to nie tylko do fryzjera. W planach mam jeszcze kosmetyczkę i koniecznie pedicure (sama nie dam rady obciąć nawet paznokci- a brzusio mam mały jak na 34 tydzi 5 dzień). Pamiętajmy mamusie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko a nic tak nie wpływa na kobietę jak zrobienie czegoś tylko dla siebie:-)
 
A i wiecie jeszcze te fotki Wam pokaze z wczorajszego spaceru... Dzis juz w zasadzie nawet nie ma sladu po wczorajszym sniegu. Plucha jest, brudny snieg i kaluze.
Zaznaczam, ze las jest na Mazowszu, 25-30km od Warszawy i zaraz przy glownej drodze w moim miasteczku :-D jakby sie komus z gorami moze pomylilo.
 

Załączniki

  • DSC00061.jpg
    DSC00061.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 35
  • DSC00062.jpg
    DSC00062.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC00063.jpg
    DSC00063.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 47
słonkoonline - z tym ciastem to ponizej pasa dosłownie :baffled: , chyba pójde popłakać w poduche bo tylko piszecie o łakociach a jak sobie pomyśle o tym szle w ciastkarniach w Polsce , eklery,ptysie, napoleonki - same nazwy dla mnie jak muzyka .....:-(
 
Słonko zgadzam sie z anula przesadziłam z tym ciachem. MNIAM ale bym takie zjadała-tylko że ze mnie noga jeśli chodzi o pieczenie. Moze jak wróci mój M namówie go żebyśmy zrobili sernik na zimno:-)
 
Słonko zgadzam sie z anula przesadziłam z tym ciachem. MNIAM ale bym takie zjadała-tylko że ze mnie noga jeśli chodzi o pieczenie. Moze jak wróci mój M namówie go żebyśmy zrobili sernik na zimno:-)


Aneteczko:-),
czy możesz wrzucić przepis ?;-)
Ale narobiłyście mi apetytu:-D!
Ale coś w tym chyba jest ( wiosna:confused: czy co?), bo tak, jak przez całą ciążę nie ciągnęło mnie aż tak bardzo do słodyczy, tak teraz chodzę i myślę, co by tu zjeść smacznego;-)...
A może faktycznie jest ta świadomość , że już niedługo, jak będziemy karmiącymi mamusiami, to będziemy musiały uważać na jedzenie, więc lepiej teraz pohulać :-D
 
reklama
Wlasnie a jezeli chodzi o wasza diete podczas karmienia piersia to czym macie zamiar sie posilkowac?? Bo wiadomo ze nie mozna przesadzac ze slodyczami, najlepiej nic smarzonego, uwazac z owocami...Coz czyzby zostal nam tylko rosolek, jablka i marchewki??:-D
 
Do góry