reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

dziewczynki od wtorku jestem na zelazie furaginie i nospie forte- dziś w nocy dostałam takich skurczy łydek ,że wyłam z bolu w zyciu czegos takiego nie miałam - jak z Oliverkiem byłam w ciąży tez nie . Teraz mnie boli tak strasznie prawa łydka. Doradzcie coś - proszę
 
reklama
Tikanis po prostu to olej inaczej sie nie da glupota ludzka nie zna granic.Jak to ugadane l-4 ty jestes w ciazy i masz prawo sie czuc nie w formie. TA dziewczyna po prostu jest zazdrosna .Ja mialam podobna sytuacje tylko ze ja nie poszlam na l-4 do tej pory pracuje i 16.03 ide na macierzyński, tez mialam wiele nieprzyjemnych sytuacji.Mi zmnienili stawke dlatego ze jestem w ciazy i nie moge tak pracowac jak wczesniej po prostu dyskryminacja.Szefem tez sie nie przejmuj to tez o nim swiadczy skoro wierzy w takie rzeczy a ty masz prawo do l-4 i nikomu nie musisz sie spowiadac ,bo to zwolnienie wystawia lekarz a nie np weterynarz
 
patusia44- kochana u mnie skurcze nog to juz norma w nocy, ale dzis mialam nowosc zlapal mnie skurcz pupy hahah, az poszło mi po całej nodze, ale to był ból. Mój mąż jest byłym sportowcem i jesli łapie cię skurcz łydki to najlepiej rozmasowac- popros meza a jesli go nie ma a sama nie dasz rady to wstań i piętą pukaj o ziemię, reszta stopy musi być uniesiona, mam nadzieję, ze wiesz o co chodzi?
 
Ankzoc - dzis z rana czułam jak mi sie napieła skora - pod reką wyczułam cos kościstego nie wiem czy to łokieć był małej-czy co.A jak wstałam to w gornej czesci brzucha tak sie wypeła głowka lub pupką ze nierówność było znac ewidentną. Na naszym zamknietym wkleiłam bułeczkę emilki na fotkach z usg i naszych brzuszkach takze zerknij i napisz mi czy dostrzegasz co trzeba.
 
Ankzoc Wiem wiem -ale pierwszy raz miałam tak !!! Mąż sie obudził nie zrozumiał o czego skurcz mi chodzi - i chasełko jedziemy do szpitala ubierac sie mam ??? - uśmiałam sie
Myslałam ze to przz leki moze byc .
 
patusia- to mialas ubaw z biednego meza hahah :), widzialam focie emilki , na moje to tam siusiaka nie widać :p
 
Tikanis - nie przejmuj się koleżanką. Przykra sytuacja, szczególnie że obmawia Cię przed szefem. Ja sama miałam troszkę nieprzyjemną sytuację ale poszłam bezpośrednio do szefowej i powiedziałam co i jak, że się nie migam a na zwolnieniu muszę być. Zrozumiała i było b. sympatczynie. Może jednak bezpośrednia i szczera rozmowa z szefem by coś pomogła?
Patusia - jak łapie Cię skurcz w łydce to staraj się jak najmocniej palce od stopy przyciągnąć w stronę kości (nie łydki) i kolana. To pomaga. Poza tym może zwiększ dawkę magnezu? Ja ostatnio zwiększyłam i nie mam już żadnych skurczy, a dodatkowo rzadziej pojawiają się skurcze brzucha.

Ja nie wiem dziewczynki co Wy macie z tymi lekarzami. Mój na początku powiedział że nie jest zwolennikiem zwolnienia w ciąży prawidłowej ale jak coś się dzieje, czy praca jest przeciwwskazaniem nie robi problemu. I rzeczwyiście gdy zaczęło się coś dziać od razu wypisał mi zwolnienie. Ale wiem, że są lekarze i lekarze. U mnie dodatkowo za zwolnieniem przemawiało to że jestem chemikiem i to czynnym tak więc średnie warunki dla kobiety ciężarnej.

Wczoraj kupiłam zapachy do szafy i jeden z nich jest taki przyjemny, że siedzę i wącham. A dodatkowo ma taką nutkę zapachową, która przypomina mi nasz kwietniowy urlop w Tunezji i jest mi dodatkowo miło. Bo to był nasz pierwszy urlop bez dziecka, żadnych obciążeń, myśli, tylko my we dwoje, dodatkowo mało turystów i super pogoda i atmosfera....Ach było wspaniale. Ale się rozmarzyłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Patusia - Magnez bez recepty jest. Tylko weź taki z witaminą B6, bo inaczej się nie wchłania. No i trzeba brać w sporym odstępie od żelaza, bo się blokują wzajemnie. Także np żelazo rano, magnez po południu, albo wieczorem.
 
reklama
Do góry