reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Mamo Bartusia - 100 lat, 100 lat - a nawet więcej!! Spełnienia wszystkich marzeń i planów, a przede wszystkim dużo zdrówka i uśmiechu:-):-):-)

Okruszku - dziękuję za informację. Jak to dobrze, że jesteś tak blisko LILIann w tym trudnym dla niej czasie :happy:
 
reklama
dziewczyny jestescie kochane:)) baardzo dziekuje!!!

okruszku super wiesci nam Tu piszesz, bo po pierwsze male zyja!!!!! a kazda minuta sie liczy!!!
po drugie lilian ma wiare!! wierzy i ma bardzo duze wsparcie...naprawde, bedzie dobrze, a maluszki, coz nie sa takie malenkie!!! mniejsze dawaly sobie rade to i nasze 6 miesieczne dadza!!!!!!
 
misza- oj przydaloby sie te sloneczko, u nas za oknem szaro jeszcze wczoraj lezal snieg a dzis 5 na plusie i zero słoneczko, jakos tak wilgotnie i nieprzyjemnie!
 
Mamo_Bartusia wszystkiego co najpiękniejsze Kochana, niech spełniają się Twoje marzenia i niech Twoje Skarby rosną zdrowe i piękne!! :-) Buziaki Kochana

A ja dziś...ech.. :-( smutki ... właśnie Mąż mnie powiadomił, że dostał wypowiedzenie. Ma 2 tyg. na znalezienie czegoś innego... :-( ... Nie wiem co dalej...i jak sobie poradzimy, jeśli niczego nie znajdzie...Ja mam zaledwie 1000zł od ZUSu a jeszcze mamy kredyt za samochód który spłacamy...a gdzie opłaty za wynajem .... i z czego tu żyć... :-(
Jedyne co mi dodaje sił, to fakt, ze jesteśmy zdrowi i nasz Synuś jest zdrowy....ale jakoś po tej informacji...opadłam z sił...
Muszę się pozbierać.
 
Okruszku bardzo mi przykro :-( Może jednak uda mu się coś znaleźć choć niestety wiem, że teraz jest ciężko. A swoją drogą jak to jest że jak za długo idzie dobrze to w końcu zdarza się coś nieprzyjemnego....Trzymaj się kochana
Teraz tyle smutków na Ciebie spadło....
Dziękuję za wiadomości o Liliann i jej skarbach...cały czas o nich myślę...
 
okruszku trzymaj się i przedewszystkim nie denerwuj się trzymam kciuki za szybkie znalezienie pracy przez męża
 
okruszku- oj kochana strasznie mi przykro z powodu twoich problemów, jakos ten rok nie jest dla ciebie łaskawy. Najpierw problemy z serduszkiem- ktore na cale szczescie okazaly sie mylne, teraz ta wiadomosc o liliann z ktora tak sie zzyłas, no a teraz to! Kochana a twój mąz nie mial umowy na stale?? dlaczego dostal tylko 2 tyg?? Przecież normalnie jest 3 m-czne wypowiedzenie! Nie wiem czym twój maz się zajmuje, ale moze sprobował by sił w fotografi, takiej okazjonalnej, jak wesela chrzciny i inne imprezy?? W koncu twoje zdjecia były takie sliczne!
 
Okruszku, trzymajcie sie! To bardzo przykra wiadomość, zwłaszcza w sytuacji gdy oczekujecie dziecka. Mam nadzieje, że Twój maż jak najszybciej znajdzie nową pracę i zycze mu z całego serca aby była to lepsza praca! Czasem takie zmiany wychodza nam na lepsze! Życzę Wam tego!:tak:
Rozumiem Twoje obawy co do pieniedzy - sama mam podobne bo my z kolei spłacamy kredyt mieszkaniowy i w zasadzie moja cała pensja idzie na rate kredytu, nie mowiac juz o oplatach za mieszkanie itd...
Ściskam Cie ciepło i trzymam kciuki za pozytywny obrót spraw! Będzie dobrze, najważniejsze jest to co napisałaś że jesteście zdrowi no i Wasz synek też rozwija sie pieknie!:blink:

Ankzoc - wypowiedzenie 2 tyg obowiązuje osoby które mają umowe o prace na czas okreslony a obecnie bardzo wiele osób tak ma. Mój mąż ma umowe na 5 lat i tez okres wypowiedzenia 2 tyg.
 
reklama
Trzymaj sie okruszku jestesmy w podobnej sytuacji maz szuka pracy a na razie lapie dorywcze wiem jak to jest ale najwazniejsze to sie wspierac z mezem i myslec pozytywnie:-)
 
Do góry