reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Okruszku dziekuje za taką dokładną relację- jejciu ile ona przeszła- i kurcze ,jeszcze nieprawidłowo ją do tego znieczulili !!! Wycierpiała sie dodatkowo tylko, heh
Jak tu nie płakać i nie myśleć o niej i maluszkach- jak ja tu cały dzionek tylko sie do boga zwracam w jej intencji i maluszków z których jedna to bedzie moja imienniczka maleńka Pati i Roksanka. Pozdrów ją gorąco i powiedz ,że wszystko skończy sie dobrze tyle ludzi sie o nią i malutkie kruszynki modli.
Okruszku - a jak ty sie miewasz kochana - bo ty napewno mając kontakt z Lilian przeżywasz jeszcze bardziej emocjonalnie od nas. I jak z malusińskim w brzuszku- daje czadu bo moja Emilka właśnie mnie bombarduje
 
Confi kochana miałaś racje o wiele więcej oddałam :-) bo ostatnio mimo ,że mi sie chciało to skąpo leciało a teraz no jak dawniej dobra metoda dzieki za radę :-)
 
Wrocilam od lekarza, stwierdziil ze wszedzie mnie cos boli, powiedzialam o pecherzu i o krzyzu ze czasami sie nie moge podniesc, i dodalam ze mnie cos w boku brzucha kluje...zbadal mnie i powiedzial ze wsyztsko jest w porzadku, spytalam sie go czy moge dostac zwolnienie do konca ciazy, a on ze ja zdrowa przeciez, i nie rozumie o co mi chodzi, i nie da mi zwolnienia....ech
wypisal mi skierowanie na mocz morfo i jakie HBS wiecie co to jest????
 
Confi kochana miałaś racje o wiele więcej oddałam :-) bo ostatnio mimo ,że mi sie chciało to skąpo leciało a teraz no jak dawniej dobra metoda dzieki za radę :-)
bardzo mnie to cieszy :-)
czekam na wieści kiedy bedziesz miała następne wyniki ... mają byc modelowe ;)
 
reklama
Do góry