reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Ostatnio przeczytałam , że jak pojawia się serduszko , to prawdopodobieństwo poronienia spada do bodajże 10 czy 5% . Jest to prawda ? Że jak jest serduszko , to raczej powinno być wszystko okej ? Wiadomo , że może wydarzyć się wszystko , no ale …
Tak to prawda ryzyko utraty ciąży spada jak pojawia się serce ale musi też prawidłowo bić (nie za wolno)
 
reklama
Byłam na kolejnym usg, pojawił się pęcherzyk 3,6mm. Beta 1200 więc by się zgadzało. Ale nie wiem czy mogę odetchnąć bo jeszcze istnieją pseudopecherzyki
U mnie było to samo, też obawialiśmy się o pseudopęcherzyk, ale po 3 dniach USG potwierdziło, że pęcherzyk rośnie i nie ma innego w okolicy. Trzymam kciuki!
 
Hej dziewczyny :) czytam o Waszych objawach ciążowych oraz o tym że widziałyście serduszko w 5 tc i zaczynam się stresować i martwic 😒 u mnie w 5+3 był tylko pecherzy ciążowy wielkości 8.8mm a z objawów mam tylko od czasu do czasu bol piersi I podbrzusza, od wczoraj trochę bolą mnie plecy i zaczynam się martwić że będzie puste jajo 😒 wizyta dopiero za tydzień chyba osiwieje do tego czasu
 
Ostatnio przeczytałam , że jak pojawia się serduszko , to prawdopodobieństwo poronienia spada do bodajże 10 czy 5% . Jest to prawda ? Że jak jest serduszko , to raczej powinno być wszystko okej ? Wiadomo , że może wydarzyć się wszystko , no ale …
Nie wiem jakie są statystyki i nie chce oczywiście straszyć, ale ja w pierwszej poronionej ciąży na etapie 6t4d miałam widoczne serduszko a 2tyg później już niestety nie biło...
 
Hej dziewczyny :) czytam o Waszych objawach ciążowych oraz o tym że widziałyście serduszko w 5 tc i zaczynam się stresować i martwic 😒 u mnie w 5+3 był tylko pecherzy ciążowy wielkości 8.8mm a z objawów mam tylko od czasu do czasu bol piersi I podbrzusza, od wczoraj trochę bolą mnie plecy i zaczynam się martwić że będzie puste jajo 😒 wizyta dopiero za tydzień chyba osiwieje do tego czasu
Ja w 5t2d też miałam widoczny tylko pecherzyk, a w 6t1d biło już serduszko. Nie warto porównywać, bo każda z nas ma inny cykl i owulacje w innym terminie, więc na różnym etapie widoczny jest pecherzyk, czy też serduszko, a nawet i rozmiary zarodka będą różne. Ja też nie mam jako takich objawów a jeszcze w ndz miałam incydent małego krwawienia a potem plamienia, prawdopodobnie jest krwiak, ale dopiero na wizycie w czwartek zobaczę czy się potwierdzi.
 
reklama
Do góry