reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam wszystkie majowe Mamy. Forum śledzę już od pewnego czasu, jednak miałam pewne problemy z zalogowaniem. W końcu się udało :)
Ja zostanę Mamą w połowie maja. W tym tygodniu dowiedziałam się, że razem z Mężem czekamy na małego Jasia :) Pozdrawiam wszystkich!
PS Powoli uczę się "obsługi" tego forum, więc jeśli coś nie tak kliknę to wybaczcie (właśnie się chyba zorientowałam że kliknęłam komuś jakieś ostrzeżenie - gwarantuję niecelowo).
 
czesc dziewczynki jeszcze nie moge uwierzyc dzis bylam na usg i bedziemy mieli synka kubusia :))) wazy ponad pol kg, mierzy ok 22 cm,, wszytskie wymiary ma zgodnie z terminem porodu.. mamy sliczne zdjecia.. wstawiam je w mojej galerii..:) jestem przeszczesliwa ze jest zdrowy :)
Kochana, gratuluję synka! Jest śliczny!!:tak::-D mam nadzieje, że juz jesteś w pełni zdrowa.

Ula, a Ty w której części Tarchomina mieszkasz? Bo ja bardziej na Nowodworach.

Dziewczyny, dziękuje Wam za wsparcie! Nadal jestem w szoku... Dziewczyna miała złamana nogę i ponoć została jakiegoś zatoru... Nie wyobrażam sobie co teraz czuje jej narzeczony... Nagle stracić tak bliską osobę... nawet nie chce myśleć co bym zrobiła gdyby odszedł np mój mąż...:no:
 
ladygab jezeli nie dostaniesz sie teraz do ginekologa to podjedz na pogotowie z wynikami, zapalenie pecherza moze sie skonczyc problemami z nerkami a to w ciazy bardzo niepozadane infekcje, sama przerabialam ten pecherz i musialam antybiotyk brac w 12tyg, teraz wyniki moczu tez mialam wskazujace na mozliwy stan zapalny i dostalam eurosept zapobiegawczo plus globulki dopochwowe i musze w pon powtorzyc badania ogolne moczu i posiew, a moje wyniki byly o niebo lepsze niz twoje. nie ma co czekac, tym bardziej ze cie boli i niepotrzebnie sie meczysz;-)
nie chce cie straszyc ale wiem jaki to bol zapalenie pecherza, a zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc, pozdrawiam

ladygap- kochanie ja mialam bole nerek... straszy bol i jak zlapie to az wygina cie nie mozna sie wyprostowac... cos jak tysiace igielek napierajacych na nerke... postaraj sie stosowac jakies masci, lampe, poduszke elektryczna chodzi tu o rozgrzanie tego miejsca... z pewnoscia bez konsultacji lekarza sie nie obejdzie ale na jakis czas pomoze...powodzenia...

Ladygab ja te wyniki mialam podobne tyle ze białko nie mialam tak podane jak ty tylko napisane ślad bakterie bardzo liczne i reszta praktycznie tak samo gin mi powiedzial jak zobaczyl wyniki ze nie sa najgorsze ale coś sie dzieje kazal mi brac urosept narazie poki co a jak znowu zacznie bolec to bedziemy myslec mowil tez ze to moze byc jakis kamien mam nadzieje ze bedzie dobrze mnie chcieli zostawic w szpitalu jak byłam ale po kroplowce puscili mnie do domu możesz jechac z tym do szpitala

ladygap- mnie też bolały nerki i nadal bolą ale biorę Furagine i Urosept i jest dużo lepiej.
Paula ci tu radziła żeby zastosować coś rozgrzewającego - ja tak też zrobiłam i siedziałam z termoforem po czym opowiedziałam o tym mojej ginekolog a ona strasznie się tym przeraziła i nakrzyczała na mnie. Nie wolno w ciąży w żaden sposób sie dogrzewać- TO GROZI PORONIENIEM.
Acha gin powiedziała aby co rano na czczo wypić szklanke wody. Fuj ale pomaga


dzeiki za odpowiedz, wieczorem wzielam urosept i o niebo lepiej przespalam cala noc a w plecach boli mnie juz duzo mniej, moglam norlmalnie lezec;-), w pon pojde do lekarza z tymi wynikami i jak znowu oleje to pojde do jakiegos innego nawet prywatnie, wiem ze pecherz w ciazy to nie jest zabawa, a jak djedzie do zapalenia nerek to juz lepiej nie mowic....
Zastanawiam sie czy chce mi sie jechac z tesciowa po wykladzine i czekac i patrzec przez 2 godziny na 4 rodzaje wykladzin , az wezmie w koncu zupelnie inna albo wogole nie wezmie ech nie wiem czy mam sily na cos takiego sczerze to gdyby nie ten pecherz pojechalabym wozki ogladac:tak:
 
tikanis- gratuluję syneczka

hawwa- wiatj na forum :), no i gratulacje z małego Jasia :), nasz synuś też miał mieć tak na imię, ale bedzie Majeczka

katarzynak83- słyszałam juz o takich przypadkach, kiedy wydawało się, ze to tylko zwykłe złamanie, a później był zakrzep, który doprowadzał do smierci. Kochana nawet tak nie myśl, że mogłabys stracić swojego męża i postaraj się nie denerwowac, wiem, że to trudne, ale pomyśl o swoim zdrówku i maluszka

patusia44- kochana każda mamusia ma takie obawy jak ty, ja bedę miała jedno dzieciatko i martwię się czy wszytskiemu sprostam, a ty dwójeczkę i to jeszcze takich maluszków, ale musimy wierzyć, że będziemy dobrymi rodzicami dla naszych maluszków. No bo w końcu zadowolna i szczesliwa mama to szczesliwe dziecko :) A ty ja się czujesz kochana??
 
imigation, ankzoc, patusia44, ewela83, katarzynak83, marychna81- dziekuje kochane za te mile slowa.. wkurzyla mnie jedna kolezanka jak poslalam jej zdjecia a ona ze ona by nie chciala takiego usg, ze dziecko takie zdeformowane,,, ehhh sama jest w ciazy ale takie glupoty czasami opowiada ze glowa boli.. a wiadomo ze dziecko troche bedzie znieksztalcony obraz... no ale ehhh
katarzynak83- no kochaniunka jestem juz prawie zdrowa jeszcze gardlo mam lekko ochrypniete,, ale kaszlec kaszle moze kilka razy w ciagu dnia.. takze jeszcze pare dni i moze calkowicie mi przejdzie.. dzieki:)
 
reklama
Hawwa witaj na forum:-Dnapewno sie wszystkiego szybko nauczysz:happy:

Tikanis gratuluje synka:-Dsuper widze ze chlopcy znowu prowadza, hehe...najwazniejsze ze zdrowy chlopczyk:tak:

Patusia twoja historia mnie zaszokowala:szok:jak takie rzeczy moga byc mozliwe, wiesz co innego dosroslych tak traktowac (nic nowego) a co innego takie podejscie do dzieci:crazy:przesrana ta nasza sluzba zdrowia, za co placi sie te skladki:confused::dry:Pozdrawiam Cie cieplutko.

Ankzoc zakupy udane teraz czas zaciskac pasa:-Dhehehe

Zachrzaniacie strasznie szybko z tymi tematami, ja tez ledwo co nadarzam za wami..Osobiscie nigdy nie mialam problemow z pecherzem (uffff na szczescie) ale slyszalam ze Uroset jest dobry na zakazenia drog moczowych:tak:Ja dzisiaj kochane sie narobilam nasprzatalam, mezowi zostawilam odkurzanie do tego nie mam sily...ide odpoczywac bo padam:baffled:buzki i pozdrowienia dla wszystkich mamus:-)
 
Do góry