reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ankzoc- czuje sie już lepiej nie goraczkuje siły troche wróciły wiec od rana generalne porządki bo przez ten tydzień troszkę sie nazbierało, i nie robiłam wszystkiego systematycznie.
Ten straszny kaszel mnie męczy dziś z rana jak kasłam to tak mnie strasznie brzuszek zabolał ,że szok. No i pobolewa mnie głowa atak to j uż pomalutku dochodzimy do siebi Oliverka w nocy tez męczył kaszel takze cochwilka sie wybudzałam ale o wiele lepiej sie czuje niż wczoraj.
Kokoszka- dlatego tak strasznie jestem przewrażliwiona jesli chodzi osłużbę zdrowia. Znieczulica i tyle banda pijawek !!!
Tikanis- nie przejmuj sie swoją koleżanką -bredzi- jaka mama nie chce oglądać własnego dziecka na usg- wiadomo że obraz jest nieco zniekształcony ,ale 20 lat temu o takich możliwościach można było pomarzyć - a teraz nie dość ze znamy płeć to wiemy czy wszystko jest w porządku z dzidzilkiem jeszcze przed jego narodzinami -ciekawa jestem co bedzie za 20 lat możliwe??
 
Ostatnia edycja:
reklama
czesc dziewczynki:) witam nowa kolezanke:) super ze bedzie synek:) ja pierwszego tez mam synka i nie zamienilabym na nic na swiecie:)))
okruszku co do imienia mojego synka:) slyszalam ze Bartusie sa bawrdzo spokojnymi dziecmi i ze to takie misie:) nie dlatego dalam mu tak na imie oczywiscie bo wtedy jeszcze o tym nie wiedzialam:) ale sprawdzilo sie jak niewiem!!!! jest przeslodki, taka tulinka moja:)) a rozki jakie czaem pokaze to nic w porownaniu z Filipkami np:))) moja siostra ma Filipka ,oj, dal jej sie we znaki:)) ale i tak jest kochany!!!
Moj synek ma na imie Bartlomiej, ale jest jeszcze Bartosz

przeczytalam przed chwilka ze ktos daje na imie Jas, chyba nowa kolezanka, tez piekne imie:))

zeby juz do poniedzialku mi tak szybko zlecialo...
jak mialam czekac 4 tyg na to usg, to sie nie przejmowalam,wiedzialam ze trzeba czekac i jakos tak pstryk i przeszlo, a teraz??? 2 dni zostalo a ja codzien o tym mysle!!! i dluzy sie jak cholera!!!oby do poniedzialku...:)
katarzynak nie przejmuj sie tak...nmie mozesz teraz...ludzie odchodza bez sensu ale to czesc naszego zycia...jak bylam w polsce na swieta zginal moj kolega z klasy, straszne, moj wiek, moj znajomy i zezsensowna smierc- wypadek, tez przez kilka dni bylo mi dziwnie i strasznie sie czulam,ale wytlumaczylam sobie ze widocznie tak musialo byc, a wazne ze ja zyje i moja rodzina i ze bede miala drugie dziecko i ze swiat kreci sie dalej!!!
nie zamartwiaj sie , nie mysl o tym, idz na zakupki, obejzyj jakis film, porozmawiaj z psiapsiulka o innych zeczach...bedzie ci lepiej!!!

tikanis gratuluje synka:))
Patusia widze ze nie tylko w uk na sluzbe sdrowia mozna ponazekac, ale dobrze im przygadalas!!! zrobilabym to samo!!! debile bez serca, poco oni bez powolania pchaja sie na lekarzy, dla kasy, zeby strajki organizowac i zeby ponizac mniej wykrztalconych!!!!
oni sa potrzebni w zyciu, bez nich niejeden by juz nie zyl, ale tak potrafia czasem podniesc cisnienie ze czlowiekowi rece opadaja!!!!
zdrowka zycze mimo wszystko aby jak najmniej potrzebowac ich porad!!!dla wszystkich dziewczyn!!!!
 
Mamo Bartusia nasza opieka zdrowotna to wogóle do dupy jesli chodzi o zwykłą pomoc czy wykonanie jakiegoś badania w szpitalu -bo by je wykonać muszą cie przyjąć na oddział - walnięci na maksa. Naprawdęsie zastanawiam czy nie było by lepiej jej sprywatyzować i każdy samodzielnie by opłacał sobie składki. Brat męża ma wykupiony taki abonament w prywatnej klinice i oni jak jest coś nie tak to potrafią do chełmka z katowic przyjechać i jak sie płaci całkowicie inne podejście do pacjęta.Tak już niestety jest !!! Ale nie rozumię po co ta dupę pchają bez powołania na lekarza sie szkolą a potem zawiedzeni, bo nie tyle ile chieli im płacą- mszczą sie na pacjętach - zgroza !!!
 
tikanis- najważniejsze kochana, że twoje malęnstwo podoba się tobie i że ty jestes zadowolona z tego usg, a cała reszta...... nie istotna! Ja mam usg 4d w srode juz nie moge się doczekac , idziemy razem z męzem na 12. Zapewne tak jak ty i inne dzieczyny bede chciała się pochwalic swoim maluszkiem.

kokoszka- oj kochana ty już masz to za sobą i zaciskasz pasa a ja dopiero bedę się do tego zabierac :), ale to sama przyjemnosc i na to nie szkoda pieniązków :)

patusia- to dobrze kochana, że ze zdrówkiem juz lepiej :), a co do kaszlu to może zrób sobie i małemu syropek z cebulki! Przynmajmniej naturalny, a i w smaku nie jest najgorszy :)

mama bartusia- trzymam kciuki za twoje badanie, ja tez już sie mojego nie mogę doczekac mam w srode :)
 
slyszalam ze Bartusie sa bawrdzo spokojnymi dziecmi i ze to takie misie:) nie dlatego dalam mu tak na imie oczywiscie bo wtedy jeszcze o tym nie wiedzialam:) ale sprawdzilo sie jak niewiem!!!! jest przeslodki, taka tulinka moja:)) a rozki jakie czaem pokaze to nic w porownaniu z Filipkami np:))) moja siostra ma Filipka ,oj, dal jej sie we znaki:)) ale i tak jest kochany!!!
Moj synek ma na imie Bartlomiej, ale jest jeszcze Bartosz


mamo_Bartusia- troszkę mnie nastraszyłaś tymi rozkami u filipków ;-) mam nadzieję, że nasz będzie wyjątkiem:-D

katarzynak83- no to mieszkamy blisko siebie:-D. Co prawda ja za nowodworami, przy wale wiślanym, tam gdzie są domki jednorodzinne :tak: Obok baru jupiter z placem zabaw dla dzieci (jeśli się oriętujesz gdzie jest)
 
Patusia popieram Cie w 100%!!!:tak:

Ankzoc kochana juz naszczescie wiekszosc rzeczy mam kupionych (tych wiekszych)ale jeszcze cos tam zostalo co bym chciala ale z tym poczekam na pozniej:-DMasz racje takie kupowanie to sama przyjemnosc:tak:
 
Tikanis wcale nie bierz do głowy tego co opowiada koleżanka. Twój synek jest śliczny i kropka. Wiadomo, że dzidziusiowi w brzuchu troszkę ciasno więc grymasy buźki pokazuje, ale za to jakie słodkie te minki. Ja tam na tych zdjęciach widzę słodką małą kruszynkę i tyle.
 
Tikanis czemu sie jeszcze nie dopisałaś do naszej listy majówek ???
I cała reszta mamusiek majowych, ktora sie jeszcze nie wpisała- czemu sie obija ???
Wystarczny napisać do Kasicy na PW lub poprosstu sie dopisac wedle powyzszego schematu ,a Kasia juz sama podciągnie pod listę
 
tikanis- gratulacje synka... swietnie...

hawwa- witaj na naszym forum... fajnie ze nas przybywa...

a u mnie dzis maly zawrot glowy...bieganie po sklepach zalatwianie ostatnich spraw... tuz przez wyjazdem...
 
reklama
Witajcie w sobotę.
Ja dziś samotny wieczór. Mój M na spotkaniu z przyjacielem. Ma takiego bliskiego kumpla z którym mimo kilkuset kilometrowej odległości starają się spotykać (np. raz w miesiącu). Zazdroszczę im takiej przyjaźni no ale w związku z tym mam niektóre weekendy samotne.

Wczoraj w pewnej mądrej literaturze wyczytałam o problemach bliskich Liliann. Tam sugerowano, że lekarze w podobnych przypadkach każą eliminować płody. Straszne. Wiem, że zawsze lepiej uratować jedno dziecko niż stracić dwoje, ale to b.trudna decyzja. Mam nadzieję, że naszej Liliann nie będzie dotyczyła.

Pozdrawiam wszystkie brzuszki :rofl2:
wydaje mi sie , ze jest tak ale we wczesnej ciazy bo teraz to juz zapozno na takie radykalne kroki - trzymam mocno kciuki za Lilian i jej małe księzniczki:-)

Paula jeszcze 4 dni !!! troche czasu jeszcze masz na bieganie- zleci szybciuto :-)
 
Do góry