reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ja też dzisiaj miałam fatalną nocke obudziłam się przed 4 i do 7 się męczyłam jak zobaczyłam że na termometrze -25 to postanowiłam nie puszczać córci do szkoły chyba jej się szykuje jakieś przeziębienie poza tym naczytałam się wczoraj o tym łożysku przodującym i się troche przestraszyłam i musze czekać do 3 lutego na następną wizyte :sorry2:


 
reklama
kasia1208- ja dziś tez miałam okropną noc, na dworzu tak wiało przerazliwie do tego ten mróz, najpierw zasnąć nie mogłam a poźniej oboje z mężem obudzilismy sie o 3, i nie moglismy zasnąc! Zresztą teraz pogoda jest nie lepsza!
 
Ooooo ja pierdziu :szok: nie bylo mnie tutaj troszke i mam taaaaakie zaleglosci, kiedy ja to nadrobie ;-)
u mnie dzisiaj superowo, mimo zimna na dworze i -10 stopni, jestem happy :-D
Bylam dzis na USG, doslownie przed chwilka wrocilismy z M do domciu, on niestety musial wracac zaraz do pracy, bylo to uzupelnienie USGz 19-12 bo dzidzia sie uparla i nie chciala sie obrocic, ale dzis byla grzeczna i pokazala nam wszytsko :tak::-) Dziewczyny bedziemy mieli CÓRECZKE tak strasznie sie ciesze ze na badaniu sie poplakalam... tylko teraz zostalo nam wybranie imienia, mielismy upatrzone imiona dla chlopaka, a nie dla dziweczynki. Jakos tak wszyscy dookola gadali ze bedzie chlopak, ze nawet nie myslalam nad imieniem dla dziewczynki. |Boshe jestem taka szczesliwa, az zjadlam 3 kawalki W-Zetki :-D a co tam malenkiej chyba smakowala hihi
 
ilunka- moje gratulacje z córci, ja już też odliczam dni do mojego usg 14 stycznia, mam nadzieję, że nasz maluszek też będzie troszkę spokojnijszy niż na grudniowym usg. Tak a co do słodkości to dzieciaczki uwielbiają smak słodki szczególnie teraz kiedy już połykają wody płodowe, wtedy mogą bardzo energicznie reagować!
 
Dziekuje wam dziewczyny za troske... kolano jeszcze troszke pobolewa...
justys- gratuluje synka...brawooooo

a moj Nikki dzis chory na calego ma goraczke 38,3 C cos strasznego strasznie marudzi i placze.. jestem zla bo ostatnio jakies 2 tygodnie temu wyzdrowial a tu znow...
 
hej
czytalam ze nasze maluszki pija juz wody plodowe i cwicza tym samym swoje narzady a potem czkawka tez dobra do cwiczen ...czytalam tez ze chetniej pija slodkie wody plodowe ale nie wiem czy ona zaleza on tego co jemy???wiem ze maja rozne smaki i dziecko tez juz czuje rozne smaki...zwlaszcza te silniejsze jak slony czy ostry....podobno jak urosnie bedize lubic to co teraz jemy bo bedzie mu to znajome...
ja mam ciagle ochote na slodkie.......maluszek chyba;-) to najbardziej lubi ale jakos to mamie nie sluzy...;-)
pozdrawiam
 
Ooooo ja pierdziu :szok: nie bylo mnie tutaj troszke i mam taaaaakie zaleglosci, kiedy ja to nadrobie ;-)
u mnie dzisiaj superowo, mimo zimna na dworze i -10 stopni, jestem happy :-D
Bylam dzis na USG, doslownie przed chwilka wrocilismy z M do domciu, on niestety musial wracac zaraz do pracy, bylo to uzupelnienie USGz 19-12 bo dzidzia sie uparla i nie chciala sie obrocic, ale dzis byla grzeczna i pokazala nam wszytsko :tak::-) Dziewczyny bedziemy mieli CÓRECZKE tak strasznie sie ciesze ze na badaniu sie poplakalam... tylko teraz zostalo nam wybranie imienia, mielismy upatrzone imiona dla chlopaka, a nie dla dziweczynki. Jakos tak wszyscy dookola gadali ze bedzie chlopak, ze nawet nie myslalam nad imieniem dla dziewczynki. |Boshe jestem taka szczesliwa, az zjadlam 3 kawalki W-Zetki :-D a co tam malenkiej chyba smakowala hihi
Och, jak sie cieszę kolejna dziewczynka!!!! Mam nadzieje ,że nie zabraknie ich dla mnie hehe. Z całego serduszka ci gratuluje i też,żyję nadzieją,że pod serduchem dziewuszka fika .
 
Paula- bywa tak czasem- mój oli o dziwo ozdrowiał po przed wczorajszym 2 godzinnym spacerku - przeszedł kaszel i katar no cud - zresztą jest powiedzenie ,zę przeziębienie zimnem najlepeij sie leczy. Oby twojemu małemu mężczyźnie szybciutko przeszło ....
 
ilunka- super dziewczynka... gratulacje serdeczne...
patusia- tez mam taka nadzieje bo na nic nie mam czasu nawet zabardzo kiedy z wami poklikac... ale ze wszystko bedzie ok... dziekuje patusku...
 
reklama
U nas na dworze -10 a moja siostra uparła się ze weźmie Nikusia na spacer.. jak nikuś to usłyszał to zaczął wołać dada i nie było wyjścia.. na dodatek nie chciała wziąć zegarka i pewnie zamiast 20 minut spędzi tam godzinę a dziecko dostanie zapalenia czegoś tam :wściekła/y:
A wczoraj moja mądra mama wyniosła garnek z zupą na balkon, teraz walczę z bryłą lodu przyklejoną do garnka...produkt głęboko mrożony :-Djak się wkurzę to nadzieję na patyk i dam dziecku obiad do lizania
 
Do góry