reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa, ale według lekarza jestem majowa i mam takie pytanie, które bardzo mnie nurtuje. Otóż lekarz określił mój termin porodu na podstawie wywiadu ze mną na 16 maj według ostatniej miesiączki, którą miałam 11 sierpnia 2008r. Ale ta miesiączka nie bardzo mi się podobała bo była bardzo skąpa i krótka, we wrześniu pojawiło się coś podobnego i tak się zastanawiam czy aby napewno dobrze obliczył, tym bardziej mnie to zaczęło zastanawiać z tego powodu że zaczęłam robić się już dość dużych rozmiarów przeszło miesiąć temu a pierwsze ruchy poczułam 9 grudnia co według lekarza odpowiada na 17 tydzień a jestem pierwiastką. Co wy o tym myślicie? Czy mogę być miesiąc do przodu...
 
Cześć Dziewczyny :-) Dzisiaj tak późno, mam dużo pracy przeprowadzka, w dodatku mąż złapał anginę, na szczęście Adriankowi przechodzi (został mu tylko mokry kaszel, ale lekarz przepisał jakieś syropki :-) Madzia gratuluje chłopczyka ja też będę miała chłopaka :-D drugiego
 
Jak pytałam swojego gina na którejś tam wizycie czy ten sprzęt USG sam wylicza termin czy trzeba podać mu jakieś parametry to powiedział że trzeba powprowadzać dane. Nie wiedziałam że tak to powinno działać że można się dowiedzieć według USG. W każdym razie co u niego jestem póki co raz w miesiącu to data porodu się zmienia. Pierwszy termin miałam na 28 maj a teraz po ostatniej wizycie już na 16 maj.
 
madzia gratuluje!!!! super ze dzidzia sie dobrze rozwija i ten widok wkladania nozki do buzi musial byc przeslodki:)))

niecaly miesiac temu jak bylam w polsce poszlam na usg i nagralam fimik na pamiatke!!! lekarz specjalnie przytrzymal glowice zeby mozna bylo popatrzec jak sie rusza a ono sobie ziewalo!!!!
cos przeslodkiego!!!!!!!!!!!raczki machaly, nozki sie odbijaly...przepiekny widok:)
ale juz niedlugo dziewczynki bedziemy to mialy na codzien i w realu!!:)))

wrocilam do irlandi i znowu wrocila zgaga...pomaga rennie ale to jest uciazliwe
no coz, przezyjemy:)))) warto:))))

zuza moja mama jak chodzila ze mna w ciazy przez trzy miesiace miala jeszcze okres! ja z Bartusiem tez podejzewalam ze urodze wczesniej bo szybko ruchy poczulam(16 tydz-pierworodka), i WIELKA bylam, ale sie urodzil o czasie,wiec nie wiem co Ci napisac, najlepiej jak mowi marzeniak usg Ci odpowie, powodzenia!!!
 
mela gratuluje dziewczynki!!!!!!!!! ja tez licze na dziewczynke!!!!:)))chodz podobno (niepewnie) ma byc chlopczyk:)

co do imienia tez nie mam i meskiego i kobiecego, to co chce ja nie podoba sie mezowi wiec niewiemjak to bedzie:)))
 
zuza- witam cie goraco na naszym forum....
marzeniak- oj to przykre...wiem jak boli ta angina bo sama mialam...

a moj Nikki dalej ma goraczke i ostatni pomiar to 39,2 C nie wiem od czego bo nie kaszle i nie ma kataru... ale za to bola go wszystkie zeby i cala szczeka z tylu... mysle ze wychodza mu 6-te zabki... dziasla ma strasznie popuchniete...
 
Paula - Z tego co wiem, to zapalenie ucha może wywoływać podobne objawy jak wyżynanie lub bóle zębów. I wysoką gorączkę przy tym. Ale nie wiem, jak sprawdzić, czy to może być od uszu. Najlepiej skonsultować z lekarzem. Zdrówka życzę Twojemu Szkrabowi.
Patusia - Mi na zaparcia wszyscy radzili śliwki suszone. Ale dla mnie są one całkowicie niejadalne, więc spróbowałam moreli suszonych i na mnie działają genialnie.
Sheeppy - Mało się nie posikałam, jak czytałam o obiadku do lizania :-D:-D:-D
Kasica - Siła w spokoju i opanowaniu. Mam nadzieję, że jutro to co się dziś stało, nie będzie już dla Ciebie tak przykre jak dziś.

Ja dziś byłam na połówkowym. Lekarz stwierdził, że mamy córeczkę! I tylko tyle wiem, bo USG zostało wykonane na odwal się i nawet nie widziałam własnego maleństwa. Opisałam to w wątku fotkowym. Żal po prostu...
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę spokojnej nocy z samymi przyjemnymi snami. :-)
 
reklama
foxy924- mysle ze masz racje...ze to sa zeby bo nie da sie dotkanc do dziasel... i sa cale obolale... gratuluje coreczki...pozdrawiam...
 
Do góry