reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

porwalam spodnie ciazowe i teraz ma tylko jedne...oszaleje zawsze cos...na szczescie dzidziulce nic sie nie stalo...bo bym se nie wybaczyla...
 
reklama
porwalam spodnie ciazowe i teraz ma tylko jedne...oszaleje zawsze cos...na szczescie dzidziulce nic sie nie stalo...bo bym se :-)
Paula kochana uważaj na siebie, sama ostatnio na schodach sie pośligłam tyle tylko ze zdążyłam sie chwycic poręczy i uniknełam upadku -łokieć troszke stłukłam.A teraz u nas mroz -13 w dzień było na noc zapowiadają -20 masakra.
Od jutra zaczynam kurację Aktivią zobaczymy moze pojdzie lepiej z synkiem nie przypominam sobie zebym miała takie aż zaparcia.

Anulinka z całego serca gratuluje córci - ja 15 idę na połówkowe - tak bardzo pragnę córci heh normanie trzymajcie wszystkie kciuki !!!!:-):-):-):-)
 
jusmarwoj, kasia -GRATULUJE chlopczykow:-)
anulinka- GRATULUJE dziewczynki

super ze dzieciaczki sie ujawniaja jak tak dalej pojdzie bede jedyna majowka nie znajaca pluci malucha:-D, ale to nic no trudno

pozdrawiam serdecznie

paula-uwazaj na siebie ja spadlam w poprzdniej ciazy z calego pietra ale na szczescie tez nic sie nie stalo
 
Paula - uwazaj na siebie i dzidzie!!! Ja dzis mialam taki sam maly wypadek- oblodzone schody- tylko ze ja rozerwalam kurtkie:angry::baffled:. A tak sie wystraszylam!!:szok:
Anulinka- gratuluje dziewczynki:tak:

Dziewczyny a co do tych zaparc- to naprawde activia jest super- tylko ze dwa kubeczki dziennie. Jeden to potem jak juz bedziecie mialy uregulowane trawienie:blink:. Sprawdzone i dziala. A ja jeszcze do tego podjadam caly czas sliwki suszone i od tej pory rzadnych problemow:rofl2:.
 
Kasiu, Jusmarwoj- gratuluję chłopców
Anulinka - witam kolejną dziewczynkę

Kasiu ja też w tej ciąży miałam stwierdzone łożysko przodujące i było ryzyko że zostanie takie przez całą ciąże. Jednak na szczęście podciągnęło się wyżej i już nie zasłania ujścia szyjki macicy. Teraz powinnaś bardziej na siebie uważać, zresztą pewnie już poczytałaś o łożysku ułożonym w ten sposób więc nie będę się rozpisywać na ten temat.

Paula co za okropny wypadek, uważajcie na siebie dziewczynki, ja teraz najchętniej wogóle nie ruszałabym się z domu ale tak się nie da.
Mi na zaparcia pomaga zjedzenie wieczorem miski musli z jogurtem. U mnie efekt murowany.

Mój synuś chyba będzie chory, coś narzekał rano że go boli gardełko. Trzy dni przedszkola i znowu chorobsko. Poza tym u nas tak koszmarnie wiało w nocy że wszyscy mieliśmy problemy ze spaniem. Młody co chwilę się wybudzał więc grzecznie wstawałam do niego aż w końcu wzięlam poduszkę i poszłam spać do niego. I tam przeżyłam koszmar - miałam wrażenie że mi wody odchodzą. Brrr....A wszystko przez to, że Marcinkowi pod prześcieradło kładę taki gumowy podkład (kupiłam już taki super, antyodleżynowy, zeby też się nie pocił). W nocy go wyciągałam i sprawdzałam czy to tylko nieprzyjemne wrażenie czy też prawda. Koszmarna noc.
A jeszcze dziś przychodzą nam montować drzwi wejściowe, będzie hałas więc ani się nie zdrzemnę a jeszcze mnie głowa boli. Oj czuję że będze niefajny dzień.
Ale Wam życze miłej środy:-)
 
Ostatnia edycja:
maja33- ja tez nie wiem plci dziecka niestety,maluch za bardzo ruchliwy hehe:-D
ale za 1,5 tygodnia ide na usg 4D i wtedy byc moze sie dowiemy:)

dziewczyny moze ktoras ma juz doswiadczenie jak to jest z ta cesarka,, ja mam termin porodu ustalony na 25.maja ale mam tez ustalone ze bede miala cesarske , czy wtedy biora szybciej niz termin porodu?? szybciej jest ta cesarka???:confused:
 
reklama
Czesc mamusie

Pojawiam sie po kilkutygodniowej nieobecnosci bo juz sie za wami strasznie stesknilam.Tak to jest jak sie wraca na wakacje do polski zal siedzec przed komputerem.Nadrobie wszelkie zaloglosci jak wroce.

Dzis chcialam sie pochwalic ze bylismy wczoraj na USG i nasz synus jest zdrowy jak byczek:-p ma powiekszone miedniczki nerkowe ale panii doktor powiedziala ze to taka przypadlosc chlopcow.
Jestesmy szczesliwi a maz chodzi dumny jak paw:-p

Buziaki mamusie dla ws wszystkich.I do uslyszenia wkrotce.
Ps. czy mnie tez dopiszecie do zamknietego????
 
Do góry