reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

hey dziewczynki...ja właśnie wróciłam od lekarza..no niestety ostre zapalenie zatok i gardła...:baffled: doigrałam się.. 100zł już na leki poszło..i znów l4:baffled: ale jest 1 +..a mianowicie będę miała więcej czasu dla Julci i dla Was mamuśki..u mnie w nocy było -17 a teraz -5...pozdrawiam i zdrówka życzę:blink:;-):-)
 
reklama
a no i zapomniałabym....;-)sheeppy;-);-);-)smacznego:-D:-D:-Da tak poważnie może daj od razu Nikusiowi większą dawke wapnia z wit c jak masz i ciepłą herbatkę z cytryną...myśle ze mu nie zaszkodzi a może akurat pomoże:confused: żal mi Julci bo od początku tamtego tyg śniegu na oczy nie widziała life....tylko przez okno...jak wyzdrowiejemy to pewnie śnieg stopnieje:-D
 
sheeppy- no to super ta twoja mamcia...
madzia- oj biedactwo ty to teraz masz...szybko do lozka i odpoczywac...
 
hej dziewczyny, juz zamiescilam w zdjeciach kilka fotek z usg malej. Jest sliczna :):):):) a ja szczesliwa. Mala ma 485g ale jest bardzo dluga. Na fotkach widac jej zgrabne nozki i dlugie paluszki :)
Fajny dzien generalnie :)
 
Jestem już po wizycie już wiem na 100 % ze mamy chlopczyka zdjęcia wkleje troszke póżniej strasznie mi się podobało dzidzia chciała zjeść sobie nożke hehe super widoczek i ,,przęt" pokazał jak należy :)
 
reklama
U nas tez byl mrozik ok -11 stopni, wiec jeszcze nie tragedia. A jeszcze popadal sobie sniezek, wiec jest pieknie:tak: Takiej pogody wlasciwie oczekiwalismy na Swieta, a bylo jesiennie.
 
Do góry