reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Paula7 dziękuje Ci kochana, trochę się martwie ale mam nadzieję że z dzidzią wszystko dobrze tylko mały leniuszek . Denerwuje się przed tymi badaniami, już za tydzień będzie po. Buziaczki kochana.
Kasiu tobie również dziekuje i wierze że nasze dzidzie będą zdrowe i silne, buziaki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
maja33- polecam bardzo ale to bardzo te mebelki... mam szafe, komode, stolik i krzeselka, szafeczke nocna i taborecik u Nikkiego w pokojiku sa nie do zdarcia... a wgladaja bosko... z pewnoscia kupie drugi kaplet ale juz rozowo-czerwony... bo bedzi coreczka... a robie jej pokojik... juz sie nie moge doczekac... polecam te mebelki....
 
madzia431- czekam na wiadomosci z USG... i zobaczysz wszystko bedzie ok... masz racje leniuszek... moja tez przez swieta prawie nie kopala ale dzis daje znac i to ostro... nie martw sie jeszcze da znac o sobie przed USG... bedzie dobrze... moze porozmawiaj z dzidzia...
 
Ja mam wizyte w sylwestra ,ciekawa jestem czy wszystko z malym w porzadku czy rosnie ,rozwija sie wiecie im blizej tym gorzej sie denerwuje:-(
 
Sheepy, w samolocie to standard ze sie chce spac, dlatego wlasie ja teraz tak lubie latac. Lecac do Emiratow Arabskich zasnelam jeszcze przed odkolowaniem samolotu i obudzilam sie po 8h lotu juz na lotnisku w Dubaju. Z powrotem to samo.:-)

Jesli chodzi o badania, to ja tez juz nie moge sie doczekac bo zamartwiam sie codziennie czy z dzidzia wszystko ok. Dzis prawie wcale jej nie czuje i mam schizy.:-(
 
hanana- daj znac jak po USG... i nie martw sie juz....
anulinka- dziewczyny co wam jest??? zobaczysz wszystko bedzie dobrze...

trzymam za was kciuki... i prosze sie nie stresowac bo to szkodzi dzidzi... wszystko jest ok... zobaczycie same... buzka dla was i dla waszych sloneczek...
 
Hej kobitki! Jestem i ja, choc rzadko niestety tu bywam ostatnio:-(. Kiepsko znosze ciaze i nawet nie mam sil by przy kompie siedziec...
Co do Swiat, to na prawde bylo wspaniale u mnie !!! Wigilie spedzilismy sami (tzn nasza cala czworeczka tylko), a w pierwszy dzien przyjechalo do nas troche rodzinki i bylo swietnie i baaardzo rodzinnie:tak:. Smiesznie bylo, bo po zjedzeniu mojego ukochanego barszczu z uszkami, blizniak prawy dostal czkawki i wszyscy byli swiadkami jak cala prawa strona podbrzusza mi skakala:-D
Jutro mam wizyte u gina i usg, wiec o 17:40 prosze trzymac za mnie kciuki, zeby wszystko bylo w jak najlepszym porzadku u moich maluchow, bo baaardzo sie tym stresuje. No i jeszcze fajnie by bylo gdyby moje brzdące pokazaly w koncu co maja pomiedzy nozkami, bo jestesmy strasznie ciekawi:-)
A tak wogole to oprocz tego ze kiepsko sie czuje, zycie (a raczej noce) zatruwaja mi koszmary... I np dzis snilo mi sie ze zadusilam na ulicy jakiegos czlowieka:szok: No i w jakims senniku wyczytalam, ze jak ciezarna ma taki sen, to przepowiada on porod przedwczesny!!!:szok::szok::szok: Nie wiem czy wierzyc w senniki czy nie, ale porod przedwczesny wlasnie mi grozi, no i ten sen jeszcze do tego to juz wogole niezle sie zeschizowalam..... dobrze ze jutro ta wizyta, bo umieram ze strachu czy wszystko w porzadku w moim brzuszku...
Przepraszam ze tylko o sobie pisze, ale ciezko mi Was nadrobic i wszystko mi sie miesza :baffled: Ale tak czy siak sciskam i pozdrawiam kazda z mamusiek majowych!!!!:-);-)
 
LILIann fajnie ze sie odezwalas co do snow to ja w pierwszj ciazy mialam istne koszmary np. czesto snilo mi sie ze urodzilam KOTA:szok: Lekarz wytlumaczyl mi ze sny u kobiet w ciazy sa bardzo dziwne i tak na prawde nic nie maja wspolnego z rzeczywistoscia.Urodzilam zdrowa core i nawet 3 dni po terminie glowa do gory!!:-)
 
reklama
PAULA7 dzieki za wsparcie i faktycznie ide ogladnac lepiej jakis lekki filmik bo od tego myslenia tylko glupoty do glowy przychodza dobranoc mamusie:blink:
 
Do góry