reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam i ja! 😊
Nieśmiało, bo wypada 10+1 z terminem na 01.04.2025, ale póki nie odhaczę prenatalnych 19.09 i nie upewnię się, że serduszko wciąż bije, pozostanę nieco niespokojna. Co do prenatalnych... dostałam skierowanie na samo USG bez testu PAPP-A, co nawet zdziwiło panią rejestrującą mnie na badanie. Myślicie, że mimo braku zalecenia warto wykonać test na własną rękę?
Przybijam piątkę!
Mamy ten sam termin zarówno porodu, jak i 1 USG! 😊
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam i ja! 😊
Nieśmiało, bo wypada 10+1 z terminem na 01.04.2025, ale póki nie odhaczę prenatalnych 19.09 i nie upewnię się, że serduszko wciąż bije, pozostanę nieco niespokojna. Co do prenatalnych... dostałam skierowanie na samo USG bez testu PAPP-A, co nawet zdziwiło panią rejestrującą mnie na badanie. Myślicie, że mimo braku zalecenia warto wykonać test na własną rękę?
Na ostatniej wizycie dostałam skierowanie na badania prenatalne pierwszego trymestru. Ginekolog mówiła że to też pappa, ale na samym skierowaniu nie jest to wyszczególnione. Zadzwoniłam do kliniki i powiedziałam jak wygląda skierowanie i poinformowano mnie, że takie skierowanie jest jak najbardziej w porządku. Więc mimo że jest tylko napisane usg prenatalne to i tak robią test z krwi na NFZ. Jak będziesz się umawiać to podpytaj czy to również obejmuje pappa. Sama myślałam, że ginekolog źle wystawiła mi skierowanie dopóki tego nie wyjaśniłam.
 
Cześć dziewczyny, nieśmiało dołączam i ja! 😊
Nieśmiało, bo wypada 10+1 z terminem na 01.04.2025, ale póki nie odhaczę prenatalnych 19.09 i nie upewnię się, że serduszko wciąż bije, pozostanę nieco niespokojna. Co do prenatalnych... dostałam skierowanie na samo USG bez testu PAPP-A, co nawet zdziwiło panią rejestrującą mnie na badanie. Myślicie, że mimo braku zalecenia warto wykonać test na własną rękę?
myślę, że usg jest najbardziej dokładne. Pappa to statystyka. Ja robię pappe tylko ze względu na dokładne usg a przez mój wiek bzdury będą wychodziły z krwi. Gdzieś kolo 10 tygodnia robie sanco.
 
reklama
Do góry