reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

zgadzam sie z toba... ale samo badanie nie jest takie straszne....
pikuś !!! Po tylu różnych badaniach jakie sie przechodzi w ciąży to należy do bardziej przyjemnych , choć troszkę trzeba poczekać :tak:
Ja podcZas ostatniej ciąży najbardziej spanikowana byłam przed porodem samiutkim to znaczy jak miałam znieczulenie zewnątrzopnowe dostać w kręgosłup- masakra tak sie bałam - IGŁY !!! a w rzeczywistości spoko było ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
melduję się cała i obolała :baffled: z wielkim synusiem w brzuszku :-) jak się wypnie i wystawi to całego widać przez brzuch :-D dziś już nie mam siły żeby się rozpisać, od 6 rano jestem na nogach :baffled:
ponoć są jakieś kłopoty z forum zamkniętym?
 
no super było, teraz tylko nie wiem czy zostać tam na stałe już teraz, czy po porodzie... trochę się boję, bo tam jak pojadę rodzić nie będzie miał kto zostać z Nikusiem, a tu mam mamę i rodzinę...
 
reklama
Do góry