reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Dziewczyny,

rewelacyjne te naklejki!!! Szkoda tylko ze my mieszkamy w kawalerce i poki co nie zapowiada sie bysmy mogli ja zamienic na cos wiekszego. Sama nie wiem jak urzadzic "kacik" dla dzidziusia. Mamy co prawda 38m2 wiec taka wieksza kawalerka ale mimo wszystko miejsca brak i nie wiem czy kupic lozeczko i komode czy zamiast komody szafe??"Kacik"chce odgrodzic parawanem takim jak tu: PARAWAN MEBLOŚCIANKA ZASŁONA KOTARA x 5_PARAWANY (496854837) - Aukcje internetowe Allegro, lub takim PROMOCJA, PARAWAN, KALIE, NAJTANIEJ !!! (514016030) - Aukcje internetowe Allegro
 
my w sumie mamy pokój i pokój z aneksem ;-) do póki maluszek nie pójdzie do szkoły będzie siedział z nami później postawimy ściankę działową w kuchni odgradzającą część kuchenna i pokój - w ten sposób powstanie malutki pokój dla dziecka Mój pradziadek tak miał gdy zamienił mieszkanie i jest to naprawdę pomysłowe i zdające egzamin rozwiązanie
 
patusia44, katarzynak83- to ja jestem 3 w kolejce - tez mam termin na 29 maja... ale z pewnoscia bede rodzic wczesniej bo bede miala cesarke,, a to dlatego ze mam chore oczy,, jedno -1,5 a drugie -7,5, praktycznie widze tylko na jedno oko...:baffled:
kokoszka- co do kupowania i urzadzania pokoiku dla malenstwa zle mnie rozumialas kochana,, ja nie robie tego pod malenstwo.. a ten remont i tak nas czekal.. a ze jest kasa to kupujemy zwyczajna szafe i biurko rogowe... plus wykladzine wszytsko normalne nic dzicinne,, te slodkie dziecnne rzeczy - czyli typowe urzadzanie pokoiku bedziemy robili dopiero gdzies moze pod koniec marca, w kweitniu...:-D

No to witaj w klubie cesarek - ja na naturalny poród mam 40% szans- bo dwa lata temu miałam rownież cesarkę.
A co do oczu- moja kuzynka rodziła mimo swojej wady tyle tylko ,że miała skróconą fazę parcia poprostu dzidzia musiała sama zejsc a ona nie mogła pszec choc maiała skurcze parte. Mimo ,że to moja druga ciąża nie wiem co to naturalny poród:-)
 
Na początku tez mieszkaliśmy w kawalerce - 34m2
Ale dziecka na razie bym nie odgradzała parawanem, lepiej miec je zawsze na oku - inaczej bym córci o mały włos juz nie miała :-(

Łóżeczko córci stało w koncie a nad łóżeczkiem przykleiliśmy pasek dekoracyjny i powiesiliśmy obrazki dziecinne
 
Hej kochane,

Czytam te wasze pomysly i mysle, nasze nowe mieszkanko bedzie 2 pietrowe na dole mamy salon toalete i kuchnie a na gorze sypialnie duza szafe i lazienke:tak:Jak moj N je kupowal nie wiedzial ze bede partnerka jego zycia i bedzie dzidzi pozniej w drodze:-Dale jest bardzo zadowolonym tata:-Dhehe...no wiec mala ulozymy w sypialni kolo nas zrobimy jej kacik i tez myslalam ze pozniej okolo roczu ja odgrodzic prawanem tak jak pisze Anulinka:confused:Ale tak jak Kasica moj N proponuje zamknac czesc salonu i zrobic pozniej pokoj dla malej wydaje sie to dobry pomysl:dry::confused::-DNarazie bedzie z nami, nawet chce miec ja blisko;-)

Tikanis masz racje zle cie zrozumialam myslalam kochana ze juz urzadzasz pokoik:rofl2:

Dzisiaj jak sie obdzialam zlapal mnie dziwny skurcz pod zebrem:baffled:az nie moglam chodzic tak bolalo:angry:tak jakby mi ktos reke wsadzil pod zebro...nie wiem moze miesnie macicy sie napiely i byl to skurcz:confused:mialyscie cos takiego kochane???Z dzidzia jest ok kopie od rana, ale czuje ze mi podchodzi coraz wyzej chociaz nadal skacze po pecherzu:-D

P.S fajny pomysl z tymi naklejkami bede musiala o tym pomyslec:rofl2:

Pozdrawiam
 
Ankzoc- dziękuje za słowa wsparcia, ja też ci życzę córuni z całego serduszka jeszcze przeszło 2 tygodnie czekania przed nami !!! Jak wózio zdecydowaliście sie już??? kolorek wybrany??
Kokoszka- też tak miałam przed swietami z tym ze bol lokalizowałam tak bardziej z boku pod żebrami, wystraszyłam sie strasznie a o schyleniu sie nie było mowy na szczescie przestało po paru godzinkach
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przy okazji. Pamietajcie żeby w ciązy nie pić nic niepasteryzowanego, czyli odpadają wszytkie soczki jednodniowe. W domu można sie napić swojego lub napic świeżo wyciskany w knajpie, ale te z butelki nie wiadomo jak długo stoją ( niby 24h) ale w tym czasie i tak moga rozwinąć sie bakterie itp.

Ups! A ja mam od paru dni jazdę na jednodniowe soczki marchwiowe... potrafię wciągnąć 3 dziennie... :sorry2:

Albo wczoraj się mąż pyta czemu mi smutno (wieczorem) a ja na to, że tak bym chciała się z nim kochać, ale mi sie nie chce. On ma przy mnie ubaw jak nie wiem.

Hehe, skąd ja to znam :zawstydzona/y:
 
Do góry