reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Czesc dziewczyny jestem tu nowa:) choc z niektorymi z was juz sie znamy z innych watkow: kwietniowych blizniakow i ciaz w UK. Otoz ja tez dwie fasolki pod serduchem chowam a termin mam na koniec maja, no ale wiadomo jak to z blizniakami...pewnie raczej koniec kwietnia mnie zaskoczy:)
Liliann ty to sie w tym szpitalu naprzezywasz:no: masz racje ze niesprawiedliwosc na kazdym kroku sie spotyka a najgorsze ze najczesciej dotyka tych najslabszych i najbardziej bezbronnych. Miejmy nadzieje, ze jak pisala also prawo nie pozwoli maluchow rozdzielic.
Ok lece do spanka bo powoli padam. pozdrawiam ciepluchno wszystkie majowe mamusie;-) Dobrej nocki..
 
reklama
Czesc mamusie
Kurcze dawno nie zagladalam do tego watku bo czasu mi brakuje, pracuje po 10 godzin dziennie, w pracy teraz mam "najwazniejszy" okres bo zostalo mi zaledwie kilka miesiecy i szefowie niezle mnie cisna, zero ulg:-( po za tym wchodze na chwile na inne watki jak ktorys idzie na spotkanie, albo wychodzi z biura na kilka minut:-p.Dzis moj M wyszedl na Swiateczna imprezke z pracy, wiec mam mozliwosc w ciszy i spokoju w koncu was poczytac.Faktycznie dzieje sie tu tyle ze siedze i czytam i konca nie widac:-p

Niestety mam takie zaleglosci ze bedzie mi ciezko odpisac kazdej, ale wszytskie posty przeczytalam i jestem z wami.
Przedewszystkim Madziu84-kochana trzymaj sie mocno, strasznie mi przykro.Mam nadzieje ze bedziesz silna i wszystko sie ulozy.Sciskam ciebie bardzo mocno!!!

Dziewczyny we wtorek pisalyscie(kilka z was) o bolach brzucha.Ja caly wtorek umieralam,zaczelo sie w nocy obudzilam sie i czulam tepy bol w brzuszku-jak na miesiaczke i trzymal sie tak przec caly dzien, musialm az odwolac lekcje nauki jazdy bo nie moglabym sie skupic.Dzieki bogu wrocilam do domku, mezulek zrobil obiadek i jakos mi przeszlo.Spotkanie z polozna mam 15 grudnia wiec mam nadzieje ze znajdzie przyczyne tego bolu.

Sheeppy- wprawdzie napisalam ci na priv, to dziekuje ze juz wczesniej dopisalas mnie do watku zamknietego.:-D
Mam nadzieje ze czujesz sie lepiej i dzidzia jest silna i tylko plata ci figle.

Immagination- zobaczylam ze mieszkasz w Lodzi.Jezeli moge sie wtracic to strasznie polecam ci klinike "Salve" na ulicy Struga przy saspolu.
Ja za kazdym razem jak wracam do polski to ide tam do ginekologa jak i na usg.I jezeli jestes ubezpieczona to idziesz tam z ubezpieczniem i bedziesz miala fachowa i darmowa obsluge refundowana przez NFZ.
Ja chodzz tam z ubezpieczeniem z UK NHS i zawsze mam za darmo, badania prenatalne, ginekologiczne, usg.

LILIann- mam nadzieje ze szybciutko wrocisz ze szpitala do swoich krasnalkow.Sciskam cie mocno:-)

Sara i Anecik- gratuluje Chlopczykow:-D czyli dopisze wasze pociechy do listy majoweczek oki?

Kasica - ciesze sie ze z dzidzia wszytsko dobrze.

przepraszam ze nie odpisze do wszytskich , postaram sie w kolejnych postach.
Sciskam was Najfajniesze Majowe Mamusie :D
 
Ostatnia edycja:
Witaj Iwee, z jakiego miasta jestes z UK.Gratuluje blizniakow :)
Ostatnio nic nie pisalam bo dopadla mnie grypa zoladkowa.Dwa dni sie meczylam,koszmar jakis.Dzisiaj juz lepiej sie czuje ;)
Pozdrawiam Was :)
 
Sheppy dopisz mnie prosze do watku zamknietego.Nie pisze zbyt czesto ale czytam wszystkie posty.takie forum to przydatna rzecz mozna sie duzo ciekawych i przydatnych rzeczy dowiedziec.Milego dnia dziewczyny zycze ja zmykam do pracy;-)
 
Paula7, Kokoszka, Kasia1208, Imagination, Hanana5, Mela, Justyna1979, Ankzoc, Ania_77, Maja33, Princesstopic, Katarzynak83, Rosea, Justyna_0 – dziękuję Wam za gratulacje :-)
Paula7, Kokoszka, Mama_Bartusia – 19.12 tuż tuż :-D
Imagination – na pewno w 20 tyg się dowiesz jeśli tylko maleństwo zechce pokazać:wink: u mnie początek 19 tyg.
Hanana5, Anecik, Katarzynak83 – witajcie w klubie :elvis:
LILIann – bardzo Ci współczuję kochana.. Wiesz, moja koleżanka (która tydzień temu urodziła śliczną zdrową Dorotkę) miała problemy całą ciążę, rozwarcie bardzo wcześnie, klamry, szpital.. ale ktoś jej to wynagrodził – dostała w ramiona zdrową córcię, miała bardzo lekki poród, urodziła w pół godziny (2tyg przed terminem) i nawet jej nie cieli, z karmieniem żadnego problemu i dziwi się że inne kobiety to na początku boli.. Będzie dobrze LILIann, trzymaj się dzielnie, wszystko się ułoży :tak: życzę dużo zdrówka!
Mela – z dziewczynkami trudniej stwierdzić na pewno może dlatego lekarze wolą poczekać i nic nie mówić. Mój gin mówił, że szew między jajeczkami wygląda czasem jak szparka i dlatego dziewczynki czasem okazują się póżniej chłopcami :szok: ale jak zobaczysz ptaszka, to on raczej już nie zniknie :wink: a Ty kogo byś chciała? Pewnie córcie? :blink:
Ankzoc – życzę Ci owocnego podglądania w poniedziałek!! :tak: co do koszmarów to podobno normalka w ciąży. Ja ich nie mam ale zrobiło mi się co innego: ciągle wystraszam się jakiejś kurtki wiszącej, worka na śmieci czy czegoś bo wydaje mi się, że ktoś się czai.. :growl: takie filmy mamy widzisz w tej ciąży :confused: ;-)
Rosea – przeczucia mają znaczenie :tak: ja „wiedziałam” od początku i zdziwiłabym się (ale tak samo cieszyła) jakby Mateusz był kobietą :szok::-)
 
Immagination- zobaczylam ze mieszkasz w Lodzi.Jezeli moge sie wtracic to strasznie polecam ci klinike "Salve" na ulicy Struga przy saspolu.
Ja za kazdym razem jak wracam do polski to ide tam do ginekologa jak i na usg.I jezeli jestes ubezpieczona to idziesz tam z ubezpieczniem i bedziesz miala fachowa i darmowa obsluge refundowana przez NFZ.
Ja chodzz tam z ubezpieczeniem z UK NHS i zawsze mam za darmo, badania prenatalne, ginekologiczne, usg.
Kurde, troche za późno, bo szukałam do listopada aż lekarza dobrego w Łodzi i albo chcieli mnie przyjmować prywatnie, na co nie mogłam sobie pozwolić, albo zbywali. A o tej placówce nie słyszałam... Zresztą pewnie miałabym za daleko z centrum. Mam swojego ginekologa w Tomaszowie i tutaj przyjeżdżam, tu będę mieszkać daj Boże już po Nowym Roku, tu będę rodzic itd. I jest jak narazie bardzo dobrze, bo i gin jest najlepszy z możliwych:-)
Paula7, Kokoszka, Kasia1208, Imagination, Hanana5, Mela, Justyna1979, Ankzoc, Ania_77, Maja33, Princesstopic, Katarzynak83, Rosea, Justyna_0 – dziękuję Wam za gratulacje :-)
Imagination – na pewno w 20 tyg się dowiesz jeśli tylko maleństwo zechce pokazać:wink: u mnie początek 19 tyg.
Nie ma za co:-)
U mnie usg bedzie w sumie juz w 21tyg. wiec może tymbardziej sie dowiem. Mogłaby dzidzia być na tyle miła i zrobić nam prezent, zwłaszcza jesli Mój ze mna pójdzie, bo następnego dnia ma urodzinki i chcę Mu zrobić prezent, a najwiekszym będzie, jak okaże się, ze to jednak syn, a nie jak wszyscy (łącznie ze mną i z Nim) myślą - dziewczynka:-)

Wczoraj pięknie czułam Maleństwo, a dziś już nie :-( bynajmniej jeszcze nie...:-( a to bylo takie fajne... Ja chce jeszczeeeee... Dzidzia, proszę!!!:-(
 
reklama
Hej mamusie,

Imagination twoj maluszek teraz wiekszosc czasu spi:-D. W 17 tygodniu zaczyna Cie slyszec wyrazniej wiec wtedy bedziesz krzyczec RUSZAJ SIE KOCHANIE:tak:hehe...ja jestem teraz juz w koncu 19 tygodnia i moj maluszek juz systematycznie kopie, nie musze nastawiac budzika...kopie tak zebym sie obudziala:dry::blink:hehe spryciatko:) Wiec jak go rzadko czujesz nie przejmuj sie poczekaj jeszcze 2 -3 tygodnie i bedzie coraz wiecej kopniaczkow:happy:

Sara masz racje 19 juz tuz tuz...mam nawet codziennie sny ze lekarz mi robi USG i mi nie mowi czy to chlopczyk czy dziewczynka:angry:hehe pewnie duzo o tym mysle. Teraz kochana mozesz juz kupowac slodkie rzeczy dla Mateuszka:-D

Iwe witaj :)tez gdzies widzialam w telewizji ze blizniaki szybciej przychodza na swiat:confused:

Natella wspolczuje grypy zoladkowej, uwazaj na siebie by sie nie odwodnic.Moja kolezanka w ciazy miala i pamietam ze duzo pila, bo caly czas siedziala i wszystko zwracala w toalecie:baffled:

Paula7 tak myslalam ze chcesz dziewczynke (jak masz juz synusia) no nic trzeba nam czekac do 19 juz niedlugo!!!

U mnie dzisiaj malenstwo z rana rozrabialo, teraz zjadlam i chyba poszlo spac, pewnie o jedzenie mu chodzilo:)hehehe...Pozdrowienia dla wszystkich mam:rofl2:
 
Do góry