reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Hej dziewczyny :) czytam o Waszych objawach ciążowych oraz o tym że widziałyście serduszko w 5 tc i zaczynam się stresować i martwic 😒 u mnie w 5+3 był tylko pecherzy ciążowy wielkości 8.8mm a z objawów mam tylko od czasu do czasu bol piersi I podbrzusza, od wczoraj trochę bolą mnie plecy i zaczynam się martwić że będzie puste jajo 😒 wizyta dopiero za tydzień chyba osiwieje do tego czasu
Właśnie wyszłam od lekarza, jestem 5+2 i też uwidoczniła tylko pęcherzyk ciążowy i jest to w zupełności normalne, każdy dzień teraz to krok milowy ;) a my musimy uzbroić się w cierpliwość 🥰
 
Hej dziewczyny :) czytam o Waszych objawach ciążowych oraz o tym że widziałyście serduszko w 5 tc i zaczynam się stresować i martwic 😒 u mnie w 5+3 był tylko pecherzy ciążowy wielkości 8.8mm a z objawów mam tylko od czasu do czasu bol piersi I podbrzusza, od wczoraj trochę bolą mnie plecy i zaczynam się martwić że będzie puste jajo 😒 wizyta dopiero za tydzień chyba osiwieje do tego czasu
Z tego co wiem to serce najwcześniej można uwidocznić 5+5 więc spokojnie
 
Cześć,
Chciałabym do was dołączyć, wciąż jeszcze niepewnie ponieważ wizytę mam dopiero 6 września. Ciąża potwierdzona jedynie testami, a termin według aplikacji na 28 kwiecień.
 
Dziś naszło mnie na sałatkę warzywna. Jestem 21:20 a ja kroję warzywa. Jutro już pewnie nie będę miał na nią ochoty 🤣
 
Do góry