reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Sara gratuluje synka!!! napewno masz racje, ze brzusio i malenstwo staje sie blizsze :) super, a my Paula czekamy do 19.12 :DD ciekawa jaka plec bedzie, masz jakies przeczucia Paula?
 
reklama
Byłam dziś u gina i wiecie co.. Będę miała synka!!:-) musiałam się pochwalić :tak:
Brawo, gratuluję!!! I sliczne imię, mi też Mateusz się podoba:tak: Ja usg mam 5.01 i mam nadzieje, ze poznam płeć, będzie to koniec 20tc:-D

Eh... mój facet to mała wredota... dogryza mi strasznie...:dry::dry::dry::-:)-:)-(

idę się położyć, bo niedość, ze mi przykro, to jeszcze śpiaca jestem...

Pa i dobrej nocki dla wszystkich :happy2:
 
lo matko, kobitki, ale sie rozpedzilyscie!!!!
nie nadazam czytac,potem odpisywac a w rezultaciwe napisze na jedna dziesiata tego co chcialam...
co do albumow ja mam taki od Bartusia i rewelacja!!! w tamtym tygodniu czytalam,patrzylam jaka mial raczke ,nozke, wloski,cos cudownego!!!! az mi sie wierzyc nie chce!!!!!!!!napewno to powtorze...

o wloskach sie nie wypowiadam bo zabardzo wiedzy nie mam ,nigdy w zyciu tego nie robilam...

co do mezow i nadopiekunczosci....moj M jest normalny, to znaczy, w ciazy z Bartusiem nigdy sie zabardzo nie angazowal w rozwoj malego, jak i co w ktorym tygodniu sie rozrasta, na jednym usg byl ze mna reszte ogladal na kasecie w domu,ale raz i koniec(ja robilam to prawie codzien) , jak odeszly mi wody i zadzwonilam do niego ze rodze (on pracowal w innym miesie i spal tam u swojej mamy) , powiedzial: pierd....sz, daj mi spac, ale jak powiedzialam ze wody mi odchodza od razu przyjechal,dzielnie czekal na korytarzu, a od chwili kiedy zobaczyl Bartka jest jego aniolem strozem,kocha go (chyba bardziej niz mnie) i nigdy nie pozwoli zrobic mu nic zlego...
z ta ciaza jest podobnie, cieszy sie ze jest( tez jej chcial) , opowiadam mu o badaniach, o usg, itp, ale on jest poprostu jak facet, nie przezywa tego ,troszke jak nie wierny Tomasz, poki nie zobaczy "nie wierzy"!!!
nie przejmuje sie tym bo wiem ze na swoj sposob sie martwi!!!
dziewczyny glowa do gory!! oni juz te dzieci kochaja tylko po swojemu...

co do usg ja tez w przyszly piatek mam usg,(19. 12) w polsce, prywatnie , chcem to nagrac bo to jedyna szansa, tu takich nie robia i musze ,poprostu MUSZE poznac plec!!!!! pogadam z maluszkiem zeby sie nam "przedstawil":)))

poza tym kurcze noprzypaletalo sie da nas jakies swinstwo...w tamtym tyg Bartus bral antybiotyk, a dzis byl marudny i wieczorem zobaczylam pelno krostek na jego ciele, a calym!!!
takie male czerwone, ja sie martwie o ta ospe a tu inne cholerstwo wyszlo...juz nie wiem!!

pozdrawiam wszystkie mamuski!!!!

ps: strach tu nie zagladnac za dnia, jak przegapisz, nie wyrobisz sie w godzine!!!:)))
 
Witam wieczorowa pora mamuski kochane!!;-) Co tu sie ostatnio dzieje - nadazyc kompletnie nie moge, takiego rozpedu nasz majowy watek nabral!!!:-D Poczytalam sobie troszke, ale nie wszystko niestety bo nie wyrabiam:blink:
Baaardzo mocno dziekuje za mile slowa skierowane w moja strone, tyle w nich otuchy i ciepla i bardzo mnie podbudowuje i cieszy mysl, ze pamietacie o mnie i tak dobrze mi zyczycie. Przekochane jestescie!!!:-):-):-);-)
U mnie wciaz niezbyt ciekawie, ciagle slysze ze bardzo wzroslo u mnie ryzyko porodu przedwczesnego, ze teraz to juz musze uwazac na siebie ze wzmocniona sila, no i do konca ciazy jestem skazana na mase antybiotykow i innych lekow, no i na jak najwiecej lezenia. Ale wiecie co, nie wiem jak to sie stalo, bo zawsze tego typu diagnozy przyprawialy mnie o czarne mysli, doły itp, a teraz, jak nigdy jakos wyjatkowo duzo we mnie optymizmu, wierze ze musi byc dobrze i ze maluchy przyjda na swiat jak beda juz na to w pelni gotowe:tak: Po prostu musi tak byc i pomimo tego ze tak mnie strasza, ja wierze wlasnie w ta najbardziej optymistyczna wersje, no i az sama sobie sie dziwie,ze tak mi sie myslenie "poprawilo":-) Ale to chyba szkola naszego Okruszka przyniosla takie efekty:tak::tak::tak: No i Was wszystkich, ktore mi tyle pozytywnych fluidkow przesylacie!:-) Moze w niedziele juz stad wyjde, bardzo bym chciala, bo od tego lozka odlezyn juz chyba dostalam, tak mnie wszystko boli, no i przede wszystkim teeessskkknniiiiieee za moimi krasnalami. Ale juz wiecej za mna niz przede mna, wiec nie jest zle.
A te pamiatkowe albumiki to tez moim corcia robilam, i dalej je skrzetnie uzupelniam i wklejam w nie rozne "znaczace" drobiazgi, pamiatka na prawde super, i blizniaki obowiazkowo tez takie albumiki beda mialy:tak: Moja mama tez uzupelniala taki album, gdzie sa opisane moje pierwsze postepy, odrysowane moje maciupke stopki i raczki itp:-D Super sprawa! Sciskam Was kochane mamuski i do juterka!!;-)
 
Acha , mialam Was pytac, bo nie nadrobie wszystkiego, ale przemknal mi gdzies temat watku zamknietego. Czy moglybyscie mi w skrocie napisac o co chodzi, bo nie bardzo jestem zorientowana:sorry:Z gory dzieki;-)
 
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę bo zaraz uciekamy na zakupy z moim

Byliśmy wczoraj na USG, dzidzia ma się dobrze. Ta górka stąd, że nóżkami wypycha łożysko :-) mały rozrabiaka, lekarz uprzedził mnie że mam łożysko na przedniej ścianie i ruchów jako takich jeszcze długo mogę nie poczuć. O płci się znowu nie wypowiadał, szkoda. W sumie w środę jest umówiona gdzie indziej na badanie to może tam dowiem się co mam pod sercem. Jak nie to połówkowe mam 8.01
 
reklama
Sara1983- gratuluje chlopaczka, ja mam usg teraz w poniedzialek i strasznie chialabym sie dowiedziec co bedziemy miec!
kasica212- najwazniejsze ze z maluszkiem wszytsko ok! No i że twoje wszytskie obawy, odgodnil juz lekarz.
LILIann- życzę ci szybkiego powrotu do zdrowia i do domku do twoich maluchów :), co do watku zamknietego, sheeppy wpadla na pomysl żeby go zamknąć i bylby dostepny tylko dla nas, bo czesto wklejamy tu zdjecia, opisujemy swoje historie a po co ktos nie powolany ma to czytac. Ale narazie nic wiecej nie wiadomo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry