reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Paula, Kasia tak naprawde faceci sa bardzo wrazliwi w takich chwilach:-D i tak jak mowisz Paula moj tez patrzy w ten monitor jakby bajke ogladal a potem leca komentarze "jaki on duzy", moje malenstwo ma dlugie nogi :szok:to ostatnio mowil moj N ze po mamusi:-Dhehehe....Kiedy macie nastepne wizyty u gina?

Ja naszczescie przestalam farbowac wlosy kilka lat temu,strasznie mi zrzadzialy od farb i sie balam zeby mi jeszcze cos na glowie zostalo:dry:wiec przestalam, ostatni raz zrobilam szamponetka wlosy z 2lata temu,ale ze moj barwnik jest mocny wiec szybko sie zmylo:baffled:
 
kokoszka- ja mam na 19.12 juz nie moge sie doczekac i mam ogromna nadzieje ze sie dowiem cos wiecej na temat ploci dzidziusia... bo juz bym chciala poszalec w sklepach.... a tak czekam z niecierpliwoscia na wyniki badania...
 
no gratulacje weny super ledwo dalam rade co do fryzur to ja tez ide przed swietami do fryzjera bylam chyba z 5miesiecy temu i nie dosc ze wygladam jk upior to jeszcze marze o wolnym dla siebie dniu bez mojej cudnej coreczki i meza:-D, pewnie sie oburzycie na mnie ale wierzcie mi ze kobieta czasem chce sie poczuc wolna!!!! i ja wlasnie to teraz mam wiec w przyszlym tyg wyruszam SAMA bez wozka bez mleka i 1000rzczy na zakupy i do fryzjera z moja przyjaciolka a oni niech sobie daja sami rade:tak:
to by bylo na tyle od kochajacej matki i zony na dzis:-):-D

pozdrawiam
 
maja- ja tez tak chce sama z kumpela... ale moj M i synek musza byc zawsze przy mnie bo jak to on mowi bedzie spokojniejszy ze nic mi nie jest... nadopiekunczosc daje siwe znaki.... no zwarjowac mozna z tymi chlopakami...
 
reklama
Paula7 pewnie że się cieszę :-D tak samo bym się z kobietki cieszyła:tak: ale przeczucie od początku miałam na Mateusza. Wiecie, to jest super sprawa poznać płeć, człowiek podchodzi do dziecka inaczej, ono się wydaje bliższe.. Więcej sobie można wyobrażać, rozmyślać.. planować stylistykę pościeli i ciuszków.. no i można mówić do brzucha po imieniu;-)
 
Do góry