reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Liliann-kochana tak jak piszesz troszke dluzej a pozniej jak sie uda to tylko do maja:-), wierze ze bedzie dobrze:-)

ankzoc-koszmary mi sie snily ciagle w poprzedniej ciazy albo takie sny ze ciezko nawet sobie takie wyobrazic:baffled:, a teraz to samo mam sny np ze chodze gdzis i ciagle szukam mojej starszej corki martusi albo ze wlasnie cos sie dzieje to z m to z najblizsza rodzina to znow rodze jakies nie swoje dzieci masakra, ale juz przeszlam sama siebie jak obejrzalam przedwczoraj "Adwokat diabla" super film ale odbil sie echem ze hej codziennie diabyly i potwory mi sie snia:baffled:, podobno nasilaja sie dziwne sny w ciazy u mnie to sie sprawdza ale jaka to przyczyna? nie wiem moze bojna wyobraznia, wkoncu przez sny mozg sie wycisza i uklada caly balagan dnia w glowie:-D w kazdym razie ankzoc chyba trzeba sie przyzwyczaic:-D

Sara-Gratulacje synka!!!! mi tez sie marzy:-)
anecik-Gratulacje synka!!!!, i mam ogromna nadzieje i wierze w to ze to tlko byl jak lekarz powiedzial jeden raz i z serduszkiem wszystko bedzie ok:tak:

Kasica212-o no widzisz lozysko z przodu, ale mysle ze 17 tydz to i tak za wczesnie wyczuc ruchy, ja czulam marte w 19tyg i to te motylko, a tak nomlnie to chyba gdzies w 23, 24tyg:tak:

widze ze w przyszlym tygodniu bedzie duzo usg i mam nadzieje ze wszystkie dowiemy sie co nosimy pod serduszkiem:-)

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Brawo, gratuluję!!! I sliczne imię, mi też Mateusz się podoba:tak: Ja usg mam 5.01 i mam nadzieje, ze poznam płeć, będzie to koniec 20tc:-D

Eh... mój facet to mała wredota... dogryza mi strasznie...:dry::dry::dry::-:)-:)-(

idę się położyć, bo niedość, ze mi przykro, to jeszcze śpiaca jestem...

Pa i dobrej nocki dla wszystkich :happy2:


kochana, ja jestem w 20 tygodniu ciąży, myślałam że to dopiero poczatek tego tygodnia a to już podobno koniec 20 tygodnia ciąży jak mówi ginekolog..:-)
a i tak nie poznałam płci. ale moje dziecko waży już 406 gram i mierzy z 20 cm a przecież takie wymiary mają zazwyczaj dzieci w 22 lub 23 tygodniu ciąży:-p
to trochę dziwne. fakt mam 50 % chłopczyk 50 dziewczynka, ale jakoś wydaje mi się że to bedzie chyba on:-p bo takie duże dziecko a to podobno zazwyczaj chłopcy są więksi od dziewczynek:-p hmm..i tu teraz napada mnie myśl i nie wiem co myśleć:-p
 
Mnie się tak zdarzało na początku (3 miesiąc) ciąży. Między 3 a 5 w nocy prawie w ogóle nie spałam. Śniły mi sie koszmary typu mąż spadający ze skały z urwaną noga itd.
Teraz przeszło ale zaczęłam tez przed spaniem mocno wietrzyc sypialnię oraz założyłam cieplajszą koszulkę oraz zmieniłam kołdrę na cieplejszą. Teraz śpie dobrze ( choć budze się przy zmianie pozycji przez kręgosłup).
A ja mam pytanie:
czemu mamy (ciężarówki) spać na lewym boku i czy coś jest złego w spaniu na prawym czy na plecach?

Kochana, ja też mam często takie głupie sny i to od kilku miesięcy ciąży...męczy mnie to bo wstaję przerażona ...:-( nigdy takie dziwne i głupie rzeczy mi się nie śniły.. nie wiem czemu takie coś się dzieje, chciałabym naprawdę wiedzieć:-:)-(
 
Sara i Anecik- gratuluję synalków:-):-):-)
a ja teraz właśnie prasuję ciuszki dla mojego maleństwa..uz nie mogę się doczekać..hehe..
dobrze że to już niecałe 4 i pół miesiąca dzieli mnie do rozwiązania:-p
nie chciałabym być znowu w pierwszym miesiącu..hehe te mdłości i wogóle..niepewność..ehh:-p a tak.. siedzę sobie grzecznie w piątym miesiącu ciąży i fikam z łazienki bo pranie robię to do pokoju bo prasuję i do kuchni oczywiście bo trzeba przecież coś jeść i pić..hihi:-):-):-)
a jak tam u was przedpołudnie????:-):-):-):-):-)
 
princesstopic- to dobrze, ze nie jestem sama z tymi snami bo juz myslalam ze to jakas obsesja, ale widze ze wszytskie tak mamy :) Dzis w nocy mi sie snilo ze zaczelam krwawic i ze to bylo dzien przed wizyta u lekarza, a wizyte mam teraz w poniedzialek, i wstalam to sie zmartwilam, ale to chyba przez to ze tak przezywam ;-). Jak juz wczoraj pisałam bylismy z mezem w sklepie pepco, jeny jakie tam cudne ciuszki sa po 5 zł - body, koszuleczki, spodeneczki same slodkosci i skarpeteczki po 2 zł. W tygodniu umowilam sie z moja szwagierka, jak wspominalam mamy na ten sam termin i kupilam jej takie slodkie skarpeteczki bo ona juz wie bedzie miala chlopaka, a na swieta do paczki wrzuce im dodatkowo tak wyprawke dla chlopaczka zaraz pstrykne zdjecia i wkleje :) w dziale szał zakupów
 
Witajcie Majowe Mamusie! :tak:

Sara1983, Anecik - gratuluję synów! U mnie też prawdopodobnie bedzie chłopiec, choć na ostatnim usg tak sie odwrócił, że nic nie było widać :dry:

LILIann, ściskam Cie ciepło! Szkoda, że w niedziele jeszcze nie bedziesz w domku, ale nie ma tego złego... Na pewno z Maluszkami jest wszytko dobrze i juz w poniedzialek lekarz Ci pozwoli uciekać z tego szpitala ;-) Jesteś bardzo dzielną mamusią :tak: tak trzymaj!
Cześć dziewczyny ja tylko na chwilkę bo zaraz uciekamy na zakupy z moim

Byliśmy wczoraj na USG, dzidzia ma się dobrze. Ta górka stąd, że nóżkami wypycha łożysko :-) mały rozrabiaka, lekarz uprzedził mnie że mam łożysko na przedniej ścianie i ruchów jako takich jeszcze długo mogę nie poczuć. O płci się znowu nie wypowiadał, szkoda. W sumie w środę jest umówiona gdzie indziej na badanie to może tam dowiem się co mam pod sercem. Jak nie to połówkowe mam 8.01
Kasica, ja też mam łożysko w przedniej ścianie... Mój lekarz powiedział, że ruchów najwcześniej mogę się spodziewać w 20 tyg :dry:
dziewczyny mam do was takie pytanko, odkąd jestem w ciąży ciągle śnią mi sie jakieś koszmary, juz nie pamietam kiedy snilo mi sie cos fajnego i normalnego, a do tego wszytskiego nie mogę zasnąć, męczę się strasznie za nim zasnę, a jak już mi się uda to ciągle się kręce, wierce, i przebudzam. Czy wy tez macie takie problemy, albo jakies dobre rady??
Już kiedyś pisałyśmy chyba z dziewczynami, że nam też śnią się koszmary :crazy: Moj najgorszy sen to uciekanie z oblezonego domu, wojna i takie tam rzeczy :baffled: Musze przyznac, że od jakiegos czasu takie sny mi sie prawie nie zdarzają :blink: Nie martw się, Ankzoc, pewnie Tobie też niedługo wróci normalny sen... O koszmarach czytałam nawet w jakiejś gazetce M jak mama, że to normalne w ciąży...

Krystyna, mi się imie Maria bardzo podoba :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, czy któraś z Was bierze jeszcze Duphaston?? Z tego co pamietam wiekszość z Was pisała, że lekarz kazał już odstawić...
Ja się trochę martwie bo duphaston brałam do 12 tyg, potem miałam miesiac przerwy i teraz lekarz znowu mi kazał brać :confused: Niby na opakowaniu jest napisane że powinno sie go brać do 20 tyg ciazy ale jakos do konca nie jestem przekonana :baffled:
 
Katarzynka, ja brałam duphaston do 15 tygodnia ciąży, a moja koleżanka do 20 czy nawet 22, także spokojnie, lekarz na pewno wie co robi. Nie denerwuj się ten lek na pewno nie zaszkodzi dzidzi, najwyżej pomoże.
 
reklama
Do góry