reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Ania1812 , patusiaaaaa85 dziękuje Wam kochana, trochę przestałam się denerwować, zadzwoniłam wczoraj do mojej ginekolog i kazała mi kupić UROSEPT i pezed wizytą zrobić jeszcze badania moczu. Siedzę w domu i sie wygrzewam a jak wychodzę na spacerek z córeczką to ciepło się ubieram, mam nadzieją że w końcu te wstrętne bakterie wulądują w klopku.
Dziękuje Wam i pozdrawiam serdecznie i życzę miłego i słonecznego dnia i dobrego samopoczucia. BUZIAKIIIIIIIIII.

Sheeppy super że już wiesz że będzie chłopiec, jak bedę miała drugą dziewczynkę to robimy zamianę:tak::-D:-D:-D. Ja może teraz jak będę 3.12 to może będzie coś widać, chociaż do końca nie wiem czy chcemy wiedzieć, czy mieć niespodziankę. Szwagierce do samego porodu mówili że będzie dziewczynka , a urodziła chłopca. Zobaczymy ,jak będzie widać to będę wiedzieć. A jak się czujesz? Buziaczki kochana.
 
reklama
Dzien dobry kochane ranne ptaszki :)
Juz o 8:30 dzwonilam do szpitala po wyniki i KOCHANE, WYNIK WYKLUCZYL WSZELKIE CHOROBY GENETYCZNE :)
Normalnie jakbym sie nachlala, pijana ze szczescia!!!! Dokladny opis dostane poczta...
 
Ja też się cieszę :-) teraz 4 grudnia będę miała badania moczu i krwi, a 11 idę na usg. może wreszcie dowiem się jakiej płci jest moje maleństwo ;-) Kończy mi się 18 tydzień ciąży, więc może to będzie możliwe... ahh...:rofl2:
 

Załączniki

  • 30.png
    30.png
    12,1 KB · Wyświetleń: 21
Hej, hej daaawno mnie tu nie bylo ale mam nadzieje ze jeszcze mnie ktos pamieta, nie dam rady nadrobic wszystkich zaleglosci ale dzieje sie coraz wiecej i ruszac babelki sie zaczynaja, i coraz wiecej mam wie co dzidziole maja miedzy nózkami...
sheepy grtuluje synusia chociaz pamietam ze bardzo chcialas dziewczynke...;-)moze jeszcze sie cos zmieni:eek:

A ja jestem juz po amniopunkcji mialam ja przedwczoraj i leze w lózeczku i juz marze o tym zeby wstac:sorry:ale trudno jeszcze troche musze wytrzymac... na wyniki bede czekac niestety az miesiac i zazdroszcze Isabeli ze ma tak szybko odpowiedz i to jaka ( jeszcze raz gratuluje na tym forum:tak::-)) a tak poza ym potywierdzila sie wiadomosc ze bede mkiala córeczke wiec bedzie Maja i tyle...:tak:
 
reklama


dzisiaj popatrzyłam sobie i tak patrzę... a tu do porodu już 153 dni. a mam przyjaciółkę, co miała mieć poród na 17 listopada,a do dziś nie urodziła. leży w szpitalu na patologii, męczą ją zastrzykami i testami i coś nie mogą wywołać porodu :-( juztro idę ją odwiedzić.. nie chciałabym być na jej miejscu.. biedna cierpi.
 
Do góry