reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
sheeppy- super ty juz wiesz a ja z niecierpliwoscia czekam na wyniki kolejne USG mam 19 grudnia moze cos bedzie widac juz... kurcze chcialabym dziewczynke...
 
Witajcie Kochane :-D
Witam też wszystkie nowe Mamusie...cieszę się, ze dołączyłyście :-D

Kurczę tyle na klikałyście, że jedynie zdążyłam przeczytać i już jest tak późno, że nie zdołam odpisać do wszystkich....ale chcę byście wiedziały, że z całego serca się cieszę, że już pomału czujecie pierwsze ruchy Waszych Motylków :-D:-D:-D
Pięknie się o tym czyta...tak radośnie się robi na sercu...ja cierpliwie czekam...pewnie u mnie jakoś na koniec grudnia dopiero albo w styczniu...;-), bo to moja pierwsza Dzidzia.

Wszystkim dziewczynkom też gratuluję pociech...już znanych płci...!!!:-):-)
Ja jednak będę miała badanie4Dale w Szczecinie, w styczniu. Może wtedy będę wiedziała więcej kto tam sobie pływa w brzuszku ;-)

Isabela masz bardzo rezolutne córki...jak leżeć, to leżeć...nie igraj z naturą, cieszę się, że czujesz się wyśmienicie :-) i na pewno wyniki też będą super...ale dbaj o siebie nawet wtedy, gdy jesteś na siłach....nu nu nu.....żadnego gotowania...Masz się obijać jak przystało na Mamusię po takich badaniach!!! ;-)

Liliann cudne masz te córeczki, aż mi serduszko zmiękło jak opisałaś urodzinki ;-)

Kasica212
tak mi przykro, że masz problemy bolączkowo-zębowe :eek: współczuję...i życzę, by jak naszybciej te tortury się skończyły!!! Trzymam kciuki :-D

Rosea Tobie również życzę pozytywnych wyników, na pewno tak będzie....skoro nie dzwonili wczesniej, to wszystko zapewne w porządku ;-)

A ja dziś maiłam wizytę kontrolną :-) Słyszałam serduszko Maluszka, śmiałyśmy się że ucieka i jest niełym pływakiem ;-), bo co chwilę znikał głos i położna szukała ponownie. Przybrałam na wadze 1,5kg przez 2 tyg. Lekarz mnie zbadał tylko tak normalnie, i stwierdził, że ślicznie mi się zaokrąglił brzuszek i że macica rozwija się prawidłowo. Duphason odstawiony, teraz tylko witaminki "Feminatal" i wszystko spoko. Też mam dużo odpoczywać i dmuchać na zimne....by nic się nie wydarzyło.
Stwierdził, ze pomysł z USG D4 jest bardzo dobry i popiera jak najbardziej. Dał mi namiary na najlepszego lekarza w Szczecinie na dr Węgrzynowskiego. Nie polacał Koszlaina, bo sprzęt tu jest gorszej jakości a i specjaliści od tych badań wciąż niedouczeni.
Czytała też fora o Szczecinie i tym lekarzu i opinie są bardzo przychylne i polecające, więc tym bardziej się cieszę. A jeszcze jedną dobrą wiadomością jest to, że brat mojego Męża chce nam podarować prezent chinkowo-urodzinkowy, (bo oboje w grudniu mamy);-) i chce nam sfinansować to badanie :-)
Trochę głupio mi było, bo to kosztowne...ale on stwierdził, że będzie bardzo szczęśliwy móc nam ofiarować tak istotny dla nas prezent...:-D Strasznie się ucieszyłam, mój Mąż aż zaniemówił z wrażenia ;-)

Mniej pocieszającą mnie sprawą są starszne wpryski na twarzy w okolicy brody i ust :zawstydzona/y: wyglądam jakbym dostała jakiegoś parcha :-(
To wygląda jak trądzik pomieszany z wysypką, bo nie wszystkie krostki robią się białe na czubku. Nie wiem jak się tego pozbyć. Zaczęło się od tej wysypki po mandarynkach, co Wam pisałam. Ale to wcale nie znika, już dawno odstawiłam cytrusy i nic...jest coraz gorzej :-(.
Diewczyny znacie może jakiś wypróbowany środek, by to wyleczyć ... ?????????????????????????????????????????? Wszyscy mnie pytają co mi się stało.... a w sobotę mprezka u mojego chrześniaka :baffled: Będę jak potworzyca wyglądać...

Dobrej nocy dla wszystkich!!!:-):-):-)
Cieplutkich snów i samych pozytywnych myśli moje Kochane :-D:-D:-D
Pozdrawiam każdą z osobna!!!

(i jak zwykle rozprawka :zawstydzona/y:)
 
sheeppy, gratuluję synusia!!! Ja jeszcze nie znam płci, ale mam nadzieję, że to chłopak., jakby się okazało że jest inaczej to jestem chętna do zamiany! ;-):-D

Dzisiaj byłam na kontroli i gadałam z doktorką o tym rozpychaniu i ciągnięciu w dole brzucha. Powiedziała mi, że niektóre kobiety mogą tak odczuwać ruchy dziecka. Morfologia leci na łeb na szyję.:-( Dzidzia musi wyssać ze mnie wszystkie substancje odżywcze... jak to usłyszałam, to poczułam się jak w "dziecku Rosemary", hihi. :-D Przez następne tygodnie będę chodzić naćpana preparatami żelaza i przepita sokiem pomarańczowym... :baffled:

Madziulka, daj hasło po tym USG, że wszystko w porządku. I zdjęcie wstaw! :tak: Jeszcze pare godzinek nerwów i będziesz się z tego śmiała.

Pozostałe dziewczynki leżące niech leżą i się wygrzewają i dbają o swoje dzieciaczki. Wielki buzial dla Was, kochane!

...i dla całej wesołej majowej gromadki! :-):-):-)
 
okruszek, mam nadzieje, ze wrzucisz tu zdjecia z badania. Masz fajnego szwagra (czy jak to tam) super prezent :):):)

bazylia,
wcinaj zelazo, jedz witaminki i pij duzo sokow! My grzecznie wypoczywamy :p
 
Ostatnia edycja:
A mi lekarz powiedział, że o płci będzie wiadomo dopiero na następnym USG, teraz jeszcze za wcześnie :-( Zastanawiamy się z mężem aby iść na 4D za trzy tygodnie, ale nie wiem jak to będzie
 
reklama
niektóre dziewczyny to już w 12 tygodniu wiedzą... mi też powiedział, że jest wcześnie i może się zdarzyć, że to przerośnięta łechtaczka, niemniej jednak widać siusiaka a pomyłki wiadomo, zdarzają się i nie obrażę się, jak wyskoczy dziewczynka :-) Wręcz przeciwnie:tak:
usg 3d/4d jeszcze odradzam, ja miałam teraz robione [crl jak 16 tydzień już] i nic prawie nie było widać, nawet zdjęć nie wstawiłam z 3d bo są do d... a na zwykłym proszę jak ładnie widać buźkę i wszystko :-)
 
Do góry