reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

oh Lilian, kochana uwazaj na siebie. Ja w tej ciazy takze zemdlalam kilka razy, a wczesniej nigdy mi sie to nie zdarzylo. W takim momencie najlepiej usiasc (nawet na ziemi) i glowe miedzy kolana. Spokojnie, gleboko oddycac.
3maj sie i uwazaj na siebie plus jedz wiecej zelaza.
x
 
reklama
Widze dziewczyny że nie tylko ja mam przygody w tej ciązy.. jak nie przeziębienie to zapalenie zatok ciśnienie mam bardzo niskie i głowa mnie często boli coprawda zaczyna mi wracac apetyt i mdłości odpukac znikają..
we wtorek ide na usg 4D w poprzedniej ciązy robiłam to duzo poźniej ale jakoś teraz wczesniej sie zdecydowałam...
Do tego lekarz kazał mi spac na brzuchu:szok: czego nie nawidze i do tego piersi mnie tak bolą że jest to poprostu nie możliwe!! no cóz byle do przodu...
 
Mnie na szczęście wszystkie choróbska omijają, tylko czasami pod wieczór mam katar.
Ale za to mdłości i wymioty :no: mogłyby dać już żyć. Moja fasolka nie znosi, nienawidzi słodyczy, ja natomiast mogłabym je jeść tonami. Kończy się na tym, że ja jem, a potem świata poza wc nie widzę :-D. Widać kto tu o kogo bardziej dba.

Brzuch od początku ciąży urósł aż 6cm, także spodni żadnych nie dopnę. Chciałam sobie kupić większe, ale nie mogę dopasować do bioder, które stoją w miejscu :baffled:. Więc chodzę w długich swetrach i rozpiętym rozporkiem od spodni :-p.
 
Mamo_Bartusia ja też mam straszną, okropną ochotę na zupkę chińską, tylko do tej pory się bałam, bo to sama chemia. Czy ty po nich się dobrze czujesz? Mi jeszcze przed ciążą smakowały, ale miałam bóle wątroby, więc teraz tylko spoglądam na nie z utęsknieniem.
 
Witam Mamusie :-D ja Was tu częściej podczytuję niż się odzywam (nieśmiały ze mnie typ) ale raz na jakiś czas coś z siebie wydusze :sorry2: może nawet się rozkręcę kiedyś hehe! Faktycznie kobietki macie przygody.. Dbajcie o siebie bardzo! Ja na poczatku na siłownie biegałam i kosmówka mi się odklejała i nauczyło mnie to żeby się nie przemęczać... Teraz nasze kosmówko-łożyska są już bezpieczniejsze ale dbać o siebie trzeba :tak:
Melduję co u mnie: brzuch duży (spodnie na gumce w pełnym użyciu), jak do tej pory równo kilogram na miesiąc przybywa (męczyły mnie okrótne mdłości ale rzadko kończyło się w wc, a od 2 tygodni całkiem mam z tym spokój) i ..zmieniłam rozmiar staniczka z małego b na spore c :-) Coś tak czuję w kościach że zaczynamy najfajniejsze 3-4 miesiące ciąży, jak myślicie?
Czekam z utęsknieniem na ruchy -coś delikatnego czuję ale nie mam pewności czy to nie moja wyobrażnia:) Tydzień u mnie 15, a na usg 16 wyszedł wczoraj.. Pozdrawiam!
 
...zmieniłam avatar na świąteczny, bo większość z nas dowie się płci dzidziusia właśnie przed świętami :tak: ja nie mogę się doczekać.. na kolorowe usg idę 16 grudnia i tak sobie myślę, że nagranie rodzince pokaże w wigilię i wtedy powiemy im kto to jest (Mateusz czy Nikola) :-D macie podobne plany?
 
Dziewczyny, ale macie przygody :szok: ja czasami jeszcze nie czuje,m że jestem w ciąży. Tym bardziej że w I trymestrze objadałam się cały czas słodyczami, bananami, jadłam porządne obiady, śniadania i kolacje, ale z początkiem II trymestru jak ręką odjąć Muszę się zmuszać do jedzenia :baffled:
Nie wiem czy to normalne Dzień zaczynam tylko porządnym śniadaniem, a potem jak coś chapnę to dobrze, staram się jeść jakieś jogurty od słodkiego mnie odrzuca na banany już nie mam takiej chęci
Zastanawiam się czy wszystko OK:baffled:
 
kasica212 każda ciąża jest inna, nie martw się brakiem apetytu pewnie niedługo sam wróci ;-) ja miałam faze na ryby i pochlaniałam każda ilość, teraz mam je juz gdzieś i raczej pomidory na tapecie :sorry2: nasz organizm wie co nam potrzebne a śniadania najważniejsze są więc wszystko ok, polecam witaminki ciążowe
 
Widze dziewczyny że nie tylko ja mam przygody w tej ciązy.. jak nie przeziębienie to zapalenie zatok ciśnienie mam bardzo niskie i głowa mnie często boli coprawda zaczyna mi wracac apetyt i mdłości odpukac znikają..
we wtorek ide na usg 4D w poprzedniej ciązy robiłam to duzo poźniej ale jakoś teraz wczesniej sie zdecydowałam...
Do tego lekarz kazał mi spac na brzuchu:szok: czego nie nawidze i do tego piersi mnie tak bolą że jest to poprostu nie możliwe!! no cóz byle do przodu...
Ale dlaczego kazal Ci spac na brzuchu???dziwne:confused:
Witam Was babeczki piatkowo ja wlasnie wciaagnelam sniadanko wypilam kubek kakao i mam ochote wrócic do lózeczka bo jakis taki mega ponury ten dzien:dry:
Sara1983 no wlasnie jakos tak swiatecznie dzieki Tobie:-)fajnie ze juz niedlugo bedziesz wiedziala kto mieszka w brzuszku:tak:
justyna1979 ja tez zaliczam sie do fanek zupki chinskiej i marzy mi sie bardzo ale nie kupowalam bo tez mi sie kojazy ze tam sama chemia:baffled:
 
reklama
Do góry