reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
jak bedziesz siedziala przed komputerem i takie rzeczy czytala to tylko na Twoja niekorzysc.. w ciazy najwazniejszy jest spokoj.... relaks.... im wiecej zmartwien tym gorzej, udowodniono tez ze jest zaleznosc- kobiety ktore podczas ciazy maja malo stresu i zmartwien sa zrelaksowane i ich dzieci nie sa placzliwe... wiec koniec zamartiwania sie! kazda iaza jest inna nie ma reguly - co ma byc co bedzie! i przeczytanie zadnej najmardzejszej ksiazki nie pomoze w pewnych sprawach, trzeba przejsc przez okres ciazy radosnie i cieszyc se kazdym dniem a nie zamartwiac ;) bo tak na prawde tutaj nie wiele od nas zalezy.......
 
aj tam to nie o to chodzi, wiadomo ze sie bardzo ciaza interesujesz i nie mozesz sie doczekac, ale nie ma po co sie zamartwiac jesli nie ma zadnych przeslanek :) sie martw jak pokoik urzadzicie ;) co Twoj maluszek juz tam w srodku potrafi :)
jak masz przeczucie ze chlopak to pewnie tak bedzie, ja w sumie od poczatku wiedzialam ze dziewczynka, teraz myslimy ze chlopiec bedzie, choc ja dalej licze na blizniaki, i wlansie wydaje mi sie ze moze jestem w ciazy... ale zadnych wymiotow nie mam .. nic.. zadnych objawow ciazy wiec nawet nie bede testowac zeby sie nie rozczarowac..
 
oj przeciez piersi nie beda Cie chyba cala ciaze bolec, a to ze nie mdli to akurat dobrze:) ponoc wiekszosc wymiotow ustaje po 3 miesiacu... u mnie sie skonczyly jak urodzilam ;]

a sheepy.. z nia jeszcze nic nie wiadomo.. u nas dwie dziewczyny krwawily na poczatku ciazy, poszly do lekarza, lekarz dal tabletki na podtrzymanie, kazal lezec i teraz obie czekaja rozwiazania i sa juz prawei na mecie... szybka reakcja i nic nie jest przesadzone..

grunt to dbac o siebie, jesc zdrowo i to co trzeba ! wysypiac sie i nie marudzic ;)
 
Witam wieczorowa pora:-)
Madzia_Singh wiesz ze mnie przy ani jednej mojej ciazy piersi nie bolaly... Nawet teraz nie bola tez, a niby przy blizniakach to wszystkie objawy podwojnie sie odczuwa. Ale za to bole kregoslupa i zawroty glowy daja sie mocno we znaki... A co do "rosniecia" brzuszka, to moj zamiast tyc to chudnie, juz 3 kg przez 3 tyg schudlam, niby to normalne, ale cos mnie to zaczyna martwic... Moze przez to ze ogolnie to nie mam apetytu, sniadanie jestem w stanie dopiero ok godz 12:oo - 13:00 zjesc. Ma tak moze ktoras z Was???
 
reklama
ja przez pierwsze 3 miesiace chudlam w ciazy... i kolezanek kilka z bb tez pisalo ze na poczatku chudly.. za to pozniej wskazowka poszla w gore :) al i tak jak sie martwisz to chyba lepiej z lekarzem sie skonsultowac:)
 
Do góry