reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Dziewczyny,nie wiem jak wytrzymam bo chce mi sie ryczec,ze szok!
Bylismy dzis w szpitalu na usg....nic nie wykazalo.Pielegniara od razu powiedz.,ze to albo baaaaaaaaardzo wczesna ciaza,albo tylko to ,co z niej zostalo...:-(W/g moich obliczen to najdalej moze byc 3-4tydzien,bo tak mniej wiecej przestalismy sie starac bo brak owulacji juz pozniej byl....
Na to zaczeli mnie badac,wypytywac i doszli do wniosku,ze moje plamienia i stan ogolny to moze ciaza pozamaciczna:-:)-:)-(
Mialam Btee HCG,czekam na telefon od lekarki,w sobote ide na kolejne badanie krwi,pozniej w poniedzialek kolejne:-:)-:)-:)-(
Pozniej kolejne USG i wtedy zadecyduja co jest grane....
Boje sie,ze szok,nie chce plakac bo to tak jakby sie poddac,a poza tym nie chce,zeby Nikusia widziala,ze mamie smutno:-(
Trzymajcie kciuki za betke,bo tylko to podtrzymuje mnie na duchu,ze moze jakims cudem to wyjatkowo wczesna,nie widoczna jeszcze ciaza:-(
 
Dziewczyny,nie wiem jak wytrzymam bo chce mi sie ryczec,ze szok!
Bylismy dzis w szpitalu na usg....nic nie wykazalo.Pielegniara od razu powiedz.,ze to albo baaaaaaaaardzo wczesna ciaza,albo tylko to ,co z niej zostalo...:-(W/g moich obliczen to najdalej moze byc 3-4tydzien,bo tak mniej wiecej przestalismy sie starac bo brak owulacji juz pozniej byl....
Na to zaczeli mnie badac,wypytywac i doszli do wniosku,ze moje plamienia i stan ogolny to moze ciaza pozamaciczna:-:)-:)-(
Mialam Btee HCG,czekam na telefon od lekarki,w sobote ide na kolejne badanie krwi,pozniej w poniedzialek kolejne:-:)-:)-:)-(
Pozniej kolejne USG i wtedy zadecyduja co jest grane....
Boje sie,ze szok,nie chce plakac bo to tak jakby sie poddac,a poza tym nie chce,zeby Nikusia widziala,ze mamie smutno:-(
Trzymajcie kciuki za betke,bo tylko to podtrzymuje mnie na duchu,ze moze jakims cudem to wyjatkowo wczesna,nie widoczna jeszcze ciaza:-(
Spokojnie będzie dobrze. To co wyjdzie na usg zależy od usg i lekarza jakie ma umiejętności. Nie zamartwiaj się na zapas, trzeba być pozytywnej myśli. Ja mocno trzymam kciuki za piękną betkę tylko się już nie smuć:tak:
 
A ja szukalam szukalam i znalazlam

1)
GS (Gestational Sac) - wymiar pęcherzyka ciążowego
HBD-GS(cm) (czyli zaleznosc miedzy wiekiem ciazy wyrazonym w tygodniach a wielkoscia pecherzyka w cm)

5.0 tydz 1.0 cm (10 mm)
5.5 tydz 1.3 cm (13 mm)
6.0 tydz 1.7 cm (17 mm)
6.5 tydz 2.0 cm (20 mm)
7.0 tydz 2.4 cm (24 mm)
7.5 tydz 2.7 cm (27 mm)
8.0 tydz 3.1 cm (31 mm)
8.5 tydz 3.4 cm (34 mm)
9.0 tydz 3.8 cm (38 mm)
9.5 tydz 4.1 cm (41 mm)
10.0 tydz 4.5 cm (45 mm)
 
weszlam do was bo myslalam ze moze macie wiesci co u sheepy.. ale wy znowu za krotko sie znacie zeby powymieniac sie telefonami... szkoda .. :/ u nas jedna z dziewczyn "wiarygodna" ma numery tel do poszczegolnych dziewczyn.. i jak sie cos dzieje to do siebie dzwonimy.. bo w sumie.. forum to juz jak rodzina co dla niektorych .. :) trzymajcie sie cieplo, my tez trzymamy kciuki za sheepy.. skoro jej nie ma tyle dni to nadzieja sie tli, bo byc moze zatrzymali ja w szpitalu..i podtrzymuja... pozdrowki!

chcialam was spytac, czy juz obserwujecie powiekszenie brzuszka?:)
 
weszlam do was bo myslalam ze moze macie wiesci co u sheepy.. ale wy znowu za krotko sie znacie zeby powymieniac sie telefonami... szkoda .. :/ u nas jedna z dziewczyn "wiarygodna" ma numery tel do poszczegolnych dziewczyn.. i jak sie cos dzieje to do siebie dzwonimy.. bo w sumie.. forum to juz jak rodzina co dla niektorych .. :) trzymajcie sie cieplo, my tez trzymamy kciuki za sheepy.. skoro jej nie ma tyle dni to nadzieja sie tli, bo byc moze zatrzymali ja w szpitalu..i podtrzymuja... pozdrowki!

chcialam was spytac, czy juz obserwujecie powiekszenie brzuszka?:)

ja zaobserwowalam
zawsze mialam (tylko nie smiac sie bo ja duza kobita)
oponka - pepek- oponka a teraz zauwazylam ze jest jeden rowny arbuz czyli oponka polaczyla sie z oponka wyrownalo sie miedzy oponka a brzuniem
 
hmm w sumie to tak niedawno w ciazy bylam a nic nie pamietam! chyba bylo tak nowe ze wszystko jakby ucieklo :)
Madzia a co byscie woleli chlopczyka czy dziewczynke? (jesli juz pisalas to sorki, ale nie jestem az tak na bierzaco.. ;))
 
reklama
Do góry