reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Witam. Skoro juz tu jestem to tez sie pochwale :). Wg kalkulatora zostane mama 26 maja!! :D
Czy ktoras z mam wie cos na temat opieki lekarskiej w UK? Bo nie mam pojecia kiedy, gdzie, co i do kogo......
 
reklama
Ja mam termin na 17 maja :-)
i dziś byłam na pierwszym badaniu - usg

Dostałam skierowania na wszystkie badania, a za miesiąc z wynikami znowu do gin.

To jest moja druga ciąża, mam już 5 letnia córcie i teraz w końcu zdecydowaliśmy się na drugie :-)
 
Witam was. Przepraszam , że tak długo się nie odzywałam, ale to zamieszanie z weselem. Więc tak wesele sie udało:tak: jestem już szczęśliwą mężatką. Tylko tak sie zaprawiłam na tym weselu:-( A najgorsze że nie można brać tabletek. a sposoby domowe jak narazie nie pomagają:-(
Byłam dziś u gina mój skarbek wg usg ma 7t 1d ma 1 cm:tak: a serducho wali w rytmie czacza 150 uderzeń na min:tak:
Gratulacje z okazji ślubu i również zbijącego serduszka

Bardzo duzo kompromisow zarowno z mojej jak i jego strony. ale prubujemy byc oboje elastyczni :-)
Ja również jestem w związku przemieszanych kultur, więc doskonale rozumiem co to kompromisy. Chociaż mój mąż nie jest religijny, to jednka wychowany w innej kulturze.

Sheepy modlę się za Ciebie i fasolkę. Jak wszystkie tutaj z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie. Tulaski dla Ciebie ogromne.
 
Hej witam wszystkie nowe mamy.Widze,ze nas przybylo. Nie mialam neta przez kilka dni, a tu tyle sie dzialo....

Strasznie mi przykro sie zrobilo jak czytalam posty Sheepy..... No i to, ze nie ma z kim synka zostawic...oj serce mi sie do Ciebie slonce wyrywa...

Wierze, ze sie wszystko ulozy tak, jak ma byc najlepiej. Trzymaj sie kochana, jestem myslami z toba, bo wiem jak trudno ci jest teraz...
 
Witam

Po wczorajszej wizycie odetchnęłam na chwilę, "Filipek" ma 9 mm, bijące serduszko. Gin z USG wyliczył 6t 6d (jak dla mnie o 3 dni za duzo). Profilaktycznie biorę acard od dziś. Rano zrobiłam też badanka na przeciwciała antykardiolipinowe i układ krzepnięcia, po wynikach gin ma stwierdzić czy mam zespoł antyfosfolipidowy albo go wykluczyć. Miałam też robić przeciwciała beta 2 glikoproteinowe, ale ze wzgędu na długi czas oczekiwania odpuściliśmy je. Mam nadzieję, że wszytko tym razem się uda. Kolejna wizyta za dwa tygodnie.
 
:-)witajcie dziewczeta juz po urlopie... bylo ok tylko minal bardzo szybko... ale ciesze sie ze juz w domu...:-) POZDRAWIAM WSZYSTKICH
 
reklama
Do góry