reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

LILIan ja juz pisałam ze w poprzedniej ciazy na poczatku przez ciagłe wymioty schudłam 6 kg ale potem normalnie przybierałam i na mecie miałam 13 kg na plusie, teraz się nie wazyłam ale widze że mniej jem bo nie mam wogóle apetytu no i zaczynaja się lekkie mdłości (na razie bez wymiotów).
 
reklama
7tydzień
Ty
Możesz odczuwać takie objawy jak mdłości, dziwny smak w ustach, powiększenie i bolesność piersi, zmiany nastroju, ale równie dobrze... żaden z powyższych objawów może się nie pojawić Niektóre kobiety zaczynają już przybywać na wadze, inne - z powodu mdłości - tracą nawet kilka kilogramów. I jedno, i drugie, jest częste i całkowicie prawidłowe.



Moim zdaniem wszystko jest prawidłowe :)
 
:-)witajcie mamuski ja juz po urlopie bylo super ale szybko zlecialo:-) ciesze sie ze jestem juz w domu i moge z wami popisac... Pozdrowionka!!!
 
Kames Ty sie nie przejmuj, odkad jestem na forum zaobserwowalam ze w terminie to niewiele dzieci sie rodzi :p sama mialam termin na 5 maja a urodzilam 6 kwietnia ;)
 
Witamy:-)
Ehh widzę że tylko ja ma termin na końcówka maja:sorry2:
Mi tez wypada końcówka maja

Kames Ty sie nie przejmuj, odkad jestem na forum zaobserwowalam ze w terminie to niewiele dzieci sie rodzi :p sama mialam termin na 5 maja a urodzilam 6 kwietnia ;)
Moja córcia miała sie urodzić w okolicach 26 maja lub nawet 1 czerwca (inne badanie USG) a urodziła sie 20 kwietnia. terminy z reguły są tylko przyblizone

Madzia a jak Ty się dzisiaj czujesz?

I ciekawe co z Sheeppy
 
Cześć dziewczyny:-)
Dziś pierwsza wizyta u mojego gin, który wrócił z urlopu. NAREsZCIE Nie sądziłam, że można tak tęsknić za ginekologiem:-D Boję się bardzo tej wizyty bo nie jest tak różowo jak być powinno... Tydzien temu tak jak wczoraj zgłosiłam się do szpitala bo zaczęłam plamić krwią:-( Boję się o moją fasolkę ale myślę sobie, że teraz to i tak co ma być to będzie... wczoraj miałam robione juz chyba czwarte usg. Nie chcę myśleć o tym czy to dobrze czy nie. w każdym razie chciałam się podzielić, że moja fasolka ma 11mm a jej serducho bije jak oszalałe. :-D Cudowny widok. cały stres związany z mozliwym poronieniem rozpłynął się w jednej chwili. dzis wizytę mam o 18.00. Boję się okropnie. Trzymajcie proszę kciuki.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie majówki:-)

Gratuluje!!! Gratuluje bijacego serducha kruszynki! Monika a do jakiego lekarza chodzisz? Chodzisz do Torunia? Bo ja tez bym chciała tam jednak chodzić.
 
reklama
Do góry