reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
U mnie apogeum zmęczenia i nudności, staram się być dzielna, ale najchętniej rzuciłabym wszystkie obowiązki i zamknęła się w sypialni na kilka dni 🙂 Dzisiaj zjadłam już 4 śliwki i nektarynkę, zmiana smaków, odrzut od kawy. Na weekend mam ochotę dużo zaplanować, a jednocześnie nie robić nic 🤷🏼‍♂️😅 pozdrawiam!

PS. Mój dwulatek już wie, on dużo skacze po nas i się wspina, więc mówimy mu, że musi uważać na dzidziusia. Pokazuję mu zdjęcia z aplikacji, tłumaczę dużo, jest bardzo zafascynowany, mi mówi, że chce mieć siostrę, a mężowi, że brata 😄
 
Też wspinam się na 4pietro. Tyle że już bez obciążenia. Chociaż czasami jeszcze by chciała żeby ją wnieść ale jestem twarda 😂
Ja już myślę o chuście dla kolejnego malucha. Przypomina mi się wózkowy koszmar.
Zasypiam przed 22. Jak tylko córka zaśnie to jeszcze siku i mini ogarnianie i spanie.
Mój zanim nauczy się schodzić na dół i wchodzić na górę to trochę czasu minie ..
U nas tylko wózek .. i póki co chce jeszcze w nim jeździć.
 
Hej dziewczyny ☺️ ja po wizycie… jest zarodek, jest akcja serca… ciąża opóźniona o 4 dni, więc zobaczymy. Fasolka ma 4,3mm. Jestem w ogromnym szoku, jak na za mały przyrost bety… oczywiście ostatnio jak dodawałam post, pomyliłam się z liczbą…
29/08 beta wynosiła 4808
31/08 - 7056

Za tydzień znów kontrola 🥲
A co lekarz powiedział na ten przyrost? Z tego co czytałam na tym etapie już podobno powinno się stwierdzać rozwój ciąży w oparciu o USG, a nie o przyrost beta HCG.
 
A co lekarz powiedział na ten przyrost? Z tego co czytałam na tym etapie już podobno powinno się stwierdzać rozwój ciąży w oparciu o USG, a nie o przyrost beta HCG.
Że to jest wszystko w książkach, że to jest prawda że beta powinna przyrastać o 66% minimum, ale ludzie są różni i u każdego tak naprawdę jest to kwestia indywidualna
 
reklama
U mnie apogeum zmęczenia i nudności, staram się być dzielna, ale najchętniej rzuciłabym wszystkie obowiązki i zamknęła się w sypialni na kilka dni 🙂 Dzisiaj zjadłam już 4 śliwki i nektarynkę, zmiana smaków, odrzut od kawy. Na weekend mam ochotę dużo zaplanować, a jednocześnie nie robić nic 🤷🏼‍♂️😅 pozdrawiam!

PS. Mój dwulatek już wie, on dużo skacze po nas i się wspina, więc mówimy mu, że musi uważać na dzidziusia. Pokazuję mu zdjęcia z aplikacji, tłumaczę dużo, jest bardzo zafascynowany, mi mówi, że chce mieć siostrę, a mężowi, że brata 😄
U nas w weekend przyjęcie urodzinowe córki, kończy 8 lata. Na szczęście będą tylko dwie najlepsze koleżanki i kolega.
Na obiad ma być prawdziwa pizza z pizzerii takie życzenie jubilatki więc super nie będę musiała gotować a zaproszeni goście bardzo lubią pizzę.
 
Do góry