reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

ja tez bede mama w maju 2009r:)) i juz sie nie moge doczekac!!! ten magiczny dzien to bedzie 30 maj,a moj pierworodny urodzil sie 31 maja 2005r:)
wszystkim mamusia tym przyszlym i tym juz terazniejszym zycze zdrowka !!dla was obojga! a cala reszta to juz jakos bedzie:)
 
reklama
hej
właśnie co z Sheeppy
co do terminów to mój Tomaszek miał się urodzić 6 sierpnia 2005 a urodził się 25 lipca 2005 aż 3 dni po odstawieniu leków na podtrzymanie....
Teraz liczę że może jakoś się dzidzia na święto państwowe pojawi może 1 albo 3 maj???
Ale to jeszcze daleko na razie czuje się fatalnie nudności i wymioty w natarciu w pierwszej ciąży na początku też chudłam ale jak już mnie lekarz położył do łózka to tylko w jednym chyba 7 miesiącu przytyłam 8 kg a pod koniec miałam na plusie ponad 20 kg...
 
:-) dziedobry wszystkim... moje pierwsze malenstwo urodzilo sie dwa tygodnie przed czasem... bylam zaskoczona... a teraz mam termin raz na 7 maj raz na 11 wiecej bede wiedziala po USG ktore mama 21 pazdziernika... mam nadzieje ze wtedy podadza mi dokladna date:-D pozdrowionka mamuski
 
Karola000 dzięki listopad to piękny miesiąc bo to też miesiąc moich urodzin!! Troszkę się Twoje dziewczyny pospieszyły, ale u bliźniaków to chyba normalne... Powodzenia
Mój żołądek....chętnie wymienię na inny...... niby to 2 ciąża niby w 1 tez tak było ale trudno się do tych całodobowych wymiotów przyzwyczaić....
 
anecik moja znajoma jest w 3 ciąży i ma 2 córeczki, w każdej ciąży wymiotowała wszystko co zjadła i teraz jest tak samo...
podejrzewamy trzecią córę ;-)
 
witam serdecznie
chciałam sie do Was dołaczyć po 4 miesiacach udało się Nam zajść w ciąże:-) jestem prawie w 6 tyg ostatnia @ miałam 19.08 wiec termin bede miec na ok 26 maja.Jutro ide na pierwszą wizyte do ginekologa wiec pewnie sie dokladnie dowiem.;-)
 
dzien dobry:tak:

nie zagladalm do Was ostatnio za czesto, bo mialam mnostwo pracy. No i Synus tez nie pozwalal na za czeste siedzenie przed kompem. teraz ze wzgledu na to, ze mam od kilku dni bezwzgledny zakaz wstawania,(wyladowalismy w szpitalu z bolami brzuszka i dosc silnymi krwawieniami.) bede sie udziela troszke czesciej, bo laptop moim jedynym towarzyszemw lozku jest:-D
Ciezko strasznie lezec plackiem przy begajacym roczniaku, ale staram sie jak moge. Mam nadzieje, ze mnie tu jeszcze nie zapomnialyscie?

Witam gorace nowe majoweczki, ktorych jeszcze nie mialam okazji poznac:tak::-)
 
reklama
Do góry