reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

A i coś jeszcze do tego łożyska jak jest przodujące to pani dr kazała wstrzymać się od sexsu mąż niepoczesony :baffled:

 
reklama
dziewczyny gratuluję synków :tak:
widzę, że chłopcy u majówek nadal przodują...

jutro jadę na badania: mocz, morfologia i glukoza. Mam nadzieję, że jakoś przeżyję i wypiję to paskudztwo :baffled: to mój pierwszy raz z glukozą i mam nadzieję, że jedyny:sorry2: (w tej ciąży) :-)

ojj żeby się tylko przyjeła, żeby się tylko przyjeła, żeby ....
 
Ja juz po polowkowym :) Bylismy dzis. No i mamy CÓRECZKĘ :-) zdrowa, wszytsko ok, wazy 390g, serduszko rozwija sie prawidlowo, kregoslup, raczki i nozki tez, mozg prawidlowy, lozysko w normie takze baarrddzzo sie cieszymy :-)
 
dziewczyny gratuluje dziewczynek!!!
anulinka- no a tobie dziewczynki...
patusia- to tak jak ja nie moge sie zalatwic po 3-4 dni a brzuch mi puchnie jak balon..

a ja dzis mialam straszny wypadek..... zlecialam ze schodow pod domem...to tylko 4 schodki ale rozwalilam se kolano i podarlam spodnie... teraz troche mnie boli na szczescie jakos sie wyrobilam i nie polecialam na brzuszek bo bym sobie nie darowala... az moj M wyskoczyl z samochodu bo nie wiedzial co sie stalo...byl przerazony...oj kochany...
 
reklama
Do góry