reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Gratuluje wszystkim dziewczynom, które są już po USG i wiedzą coś więcej. Ja jeszcze tydzień czekania :(
Mam pytanie do dziewczyn bardziej doświadczonych niz ja w sparawch ciązy. Czy w czasie ciazy ma się podwyższoną temperaturę czy powino sie mieć normalną?:confused:
 
Hej dziewczyny
u mnie podobnie
pęcherzyk 5 mm :D
oto taki
no i kropka to to ciałko z którego się robi dzidzi
lekarz powiedział ze za 4 tyg na usg już sobie obejrzymy ładnego maluszka z serduszkiem a za 8 tyg już nagramy na dvd filmik jak sobie fika :-)

Super!! Cieszę się,że wszystko ok. Ja na USG idę za tydzień. Zobaczymy jak dzieciątko rośnie i czy termin się nie zmienia.A na kiedy masz termin porodu??
 
Witam wszystkie majowe mamusie.:-) Jestem tu po raz pierwszy i myślę, że trafiłam we własciwe miejsce. Wizytę mam dopiero w poniedziałek ale z moich wyliczeń (chyba dokładnych bo miałam regularnie monitorowane cykle)wynika, że poród będzie około 5-7 maja. Sama jestem majowa i nie ukrywam, że się cieszę, że nasz Kropek też będzie majowy!!!
 
Śliczny kropek.
Wyczytałąm właśnie, że echo zarodka widać dopiero przy pęcherzyku ciążowym 10-25 milimetrów. Mój pęcherzyk musi jeszcze podrosnąć. Cieszę się, że pęcherzyk jest w dobrym miejscu i że jest teraz czekam aż kruszynka pojawi się w środku.

ja mialam pecherzyk ciazowy z zarodeczkiem w 5 tyg mial 10 mm i zarodeczek 3 mm teraz to juz ma o 3 tyg wiecej
 
Hello Majówka08
Po pierwsze to serdecznie gratuluję maleństwa!:-)
Jeśli chodzi o temperaturę to nie ma reguły. Mierząc tradycyjnie rzadko dobijam 36 stopni, ale za to mierząc w pochwie od początku ciązy mam 37.
Moja siostra natomiast w obu ciązach przez pierwsze dwa misiące leżała niemal cały czas i leczyła się na grypę!!:-D Wciąż miała temperaturę około 37,5 i mawiała, że czuje, że ją choróbsko rozkłada!! Jakaz była radość kiedy się okazywało, ze siostra całkiem zdrowiutka!!!

Serdecznie pozdrawiam i myślę, że Twoja temperatura jest w jak najlepszym porządku!!!
 
kama9 pisze:
Super!! Cieszę się,że wszystko ok. Ja na USG idę za tydzień. Zobaczymy jak dzieciątko rośnie i czy termin się nie zmienia.A na kiedy masz termin porodu??
termin na 19 maja :-)
majówka08 pisze:
Czy w czasie ciazy ma się podwyższoną temperaturę czy powino sie mieć normalną?:confused:
to zupełnie normalne, o ile stany dochodzą nie wyżej niż 38 stopni :)
Madzia_Singh pisze:
ja mialam pecherzyk ciazowy z zarodeczkiem w 5 tyg mial 10 mm i zarodeczek 3 mm teraz to juz ma o 3 tyg wiecej
mój jest o połowę mniejszy i bez zarodeczka :szok: zaczynam się bać
może to dlatego lekarz powiedział, że nie warto teraz zakładać karty ciąży i zrobimy to przy następnej wizycie :szok:
 
Maju33 Trzymam kciuki za rozmowę o pracę!!!!! Będzie dobrze!!!

Dziewczyny mam pytanie. Zacznę od tego, ze w ogóle to jestem juz na zwolnieniu...:-( W zeszłym tygodniu bardzo plamiłam krwią. Zlękłam się nie na żarty i poleciałam do szpitala. Tam zrobili mi USG i okazało się, że w tej chwili chyba wszystko oki a to plamienie to jakis drobiazg. Dostałam jednak zwolnienie żeby poleżec i odpocząć. Nie wiem czy to od lezenia czy czy taka kolej rzeczy ale brzuch już mnie coraz mniej boli, za to pojawiły się okropne:confused: mdłości, wymioty. A najgorsze są samoloty!!!! I tak całymi dniami. Jak sobie z tym radzicie?? Macie jakieś sposoby?

Pozdrawiam
 
Witajcie Majóweczki
Pukam do Was z chęcią dołączenia. Poczytałam Was trochę, ale wszystkiego nie jestem w stanie nadrobić.
Mój termin wypada w okolicach 23 maja, ale jak będzie to życie pokaże. Jest to nasza drugie bobo. Mamy córkę prawie dwu i pół letnią. Miała się urodzić po 26 maja, a według jednego USG 1 czerwca 2006, a na świat przyszła 20 kwietnia. Tak się spieszyła:-)
Staraliśmy sie o drugie dziecko prawie trzy cykle i udało się. Cieszymy się
Wczoraj potwierdziliśmy ciążę u lekarza a za dwa tygodnie zrobimy USG..

Widziałam, że jakoś tak się złożyło, że sporo majówek to emigrantki. Zatem nie czuję się osamotniona.
Pozdrawiam ciepło,zyczę miłego dnia
I oczywiście spokojnych miesięcy ciąży i szczęśliwych pierwszych chwil z maleństwami
 
reklama
mój jest o połowę mniejszy i bez zarodeczka :szok: zaczynam się bać
może to dlatego lekarz powiedział, że nie warto teraz zakładać karty ciąży i zrobimy to przy następnej wizycie :szok:
Jesteśmy na podobnym etapie. Ja na usg wczoraj zobaczyłam tylko pęcherzyk ciążowy 6 milimetrów a lekarz mimo to pogratulował ciąży więc myślę, że nie masz co się martwić.
Wczoraj trochę poczytałam i dowiedziałam się, że zarodek jest widoczny dopiero jak pęcherzyk ma 10-25 milimetrów więc musimy jeszcze poczekać. Głowa do góry wszystko będzie dobrze :tak:
 
Do góry