reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

witam was wszystkie cieplutko:-D
Ja jeste dopiero w jakims drugim tygodniu a juz mam zwolnionko bo mialam male plamienia( pisalam w innym watku ale tam chyba rzadko ktos zaglada) teraz sobie leze w domku ale ciagle sie martwie bo boli mnie brzuch po bokach
 
reklama
termin na 19 maja :-)

mój jest o połowę mniejszy i bez zarodeczka :szok: zaczynam się bać
może to dlatego lekarz powiedział, że nie warto teraz zakładać karty ciąży i zrobimy to przy następnej wizycie :szok:

Myślę,że nie powinnaś się bać.ja na pierwszym USG 1 września gdy zaczął się 5 tydzień nic jeszcze nie widziałam.Dopiero 5 dni później ujawnił się pęcherzyk ciążowy.Mimo iż miał 10 mm to nie było zarodka...
sheeppy...Ty podejrzewasz poczęcie 25 sierpnia??? Bo jeśli Twój termin porodu jest na 19 maja...to mój 11 dni wcześniej ( 8 maj) i poczęcie chyba jednak było 10 dni wcześniej więc 15-16 sierpnia pasowałoby ...a nie jak podejrzewałam 5-6 sierpnia....Denerwuje sie...
"Wczoraj trochę poczytałam i dowiedziałam się, że zarodek jest widoczny dopiero jak pęcherzyk ma 10-25 milimetrów więc musimy jeszcze poczekać."
U mnie przy 10mm nie było nic...dlatego właśnie miałam obawy,że ta ciąża powinna być juz widoczna bo jest starsza....Ale jestem dobrej myśli!!
 
Myślę,że nie powinnaś się bać.ja na pierwszym USG 1 września gdy zaczął się 5 tydzień nic jeszcze nie widziałam.Dopiero 5 dni później ujawnił się pęcherzyk ciążowy.Mimo iż miał 10 mm to nie było zarodka...
sheeppy...Ty podejrzewasz poczęcie 25 sierpnia??? Bo jeśli Twój termin porodu jest na 19 maja...to mój 11 dni wcześniej ( 8 maj) i poczęcie chyba jednak było 10 dni wcześniej więc 15-16 sierpnia pasowałoby ...a nie jak podejrzewałam 5-6 sierpnia....Denerwuje sie...
"Wczoraj trochę poczytałam i dowiedziałam się, że zarodek jest widoczny dopiero jak pęcherzyk ma 10-25 milimetrów więc musimy jeszcze poczekać."
U mnie przy 10mm nie było nic...dlatego właśnie miałam obawy,że ta ciąża powinna być juz widoczna bo jest starsza....Ale jestem dobrej myśli!!
tak, u mnie na bank 25 sierpnia, więcej się nie widywaliśmy, do tego wtedy miałam owulację [12 dzien cyklu] No ale u mnie jest cykl 26 dni, jak masz inny to też o kilka dni się przesuwa :-)
 
Denerwuje sie...
U mnie przy 10mm nie było nic...dlatego właśnie miałam obawy,że ta ciąża powinna być już widoczna bo jest starsza....Ale jestem dobrej myśli!!
Każda ciąża jest inna a te dane które podałam to są tylko orientacyjne
NA PEWNO NIEDŁUGO POJAWI SIĘ U CIEBIE ZARODECZEK:tak:
Masz racje trzeba być dobrej myśli i nie denerwować sie na zapas.Bedzie dobrze zobaczysz.
 
Cześć,
Sześć dni temu dowiedziałam się, że zostanę mamą. Jeszcze do końca nie mogę w to uwierzyć. Jestem na etapie szukania i przyswajania sobie tak wielu nowych informacji.
Mam nadzieję, że razem będzie łatwiej i milej.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy :) ;-)
 
Cześć,
Sześć dni temu dowiedziałam się, że zostanę mamą. Jeszcze do końca nie mogę w to uwierzyć. Jestem na etapie szukania i przyswajania sobie tak wielu nowych informacji.
Mam nadzieję, że razem będzie łatwiej i milej.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamy :) ;-)
witaj nowa majowa mamusiu :-)
 
mój jest o połowę mniejszy i bez zarodeczka :szok: zaczynam się bać
może to dlatego lekarz powiedział, że nie warto teraz zakładać karty ciąży i zrobimy to przy następnej wizycie :szok:

Mi tez nie zalozyl karty ciazy mimo ze 2 dni po 1 usg zrobil 2-gie i zarodeczek mial 3,7 mm a pecherzyk 14 mm...i dlatego olalam tego i zapisalam sie gdzie indziej. nawet badania na wszystko z lachy mi dal...
 
witam wszystkie majowe mamusie, miło, że nasze grono się powiększa z dnia na dzień.

sheeppy, nie martw się na zapas, to szkodzi fasolce (mówię to ja, ta co się nie denerwuje każdego dnia), ciąża może być młodsza niż myślisz... albo to kruszynka będzie, na wszelki wpadek za dwa tygodnie zrobiłabym sobie USG prywatnie, to nie jest jakiś wygurowany koszt, a zobaczysz już serduszko swojego dzidziusia. Badania też możesz wykonać na własną rękę, na początek morfologię i mocz. Wierzę, że wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Was.

Chodzicie do gin prywatnie czy państwowo??
 
reklama
witam wszystkie majowe mamusie, miło, że nasze grono się powiększa z dnia na dzień.

sheeppy, nie martw się na zapas, to szkodzi fasolce (mówię to ja, ta co się nie denerwuje każdego dnia), ciąża może być młodsza niż myślisz... albo to kruszynka będzie, na wszelki wpadek za dwa tygodnie zrobiłabym sobie USG prywatnie, to nie jest jakiś wygurowany koszt, a zobaczysz już serduszko swojego dzidziusia. Badania też możesz wykonać na własną rękę, na początek morfologię i mocz. Wierzę, że wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Was.

Chodzicie do gin prywatnie czy państwowo??
no własnie, ja cały czas chodzę prywatnie :D
i powiedział mi że za 4 tygodnie zrobimy następne usg i powinna być ładna fasolka już bo teraz za wcześnie
 
Do góry