reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Witam wszystkie Majowe Mamusie :-) Jestem zupełnie nowa (ale to chyba widać ;-)) a mój termin to 6 maja !!
 
Ostatnia edycja:
Witam mamusie,

Witam tez i nowe mamusie:-DIm nas wiecej tym lepiej:-D
Velvet mam taki sam termin 6maja:-D

Kochane a u mnie swieta bardzo symatycznie, sporo prezentow:rofl2::tak:i duzooo jedzenia, tesciowa nagotowala jak dla calego wojska:szok:moj brzuszek sie powiekszyl i moje spodnie ciazowe co kupilam jak bylam w Polsce w Zarze juz ciezko sie mieszcze:-D:baffled:Jest juz ladny i okraglutki:tak:mam 8-9kg na plusie:zawstydzona/y:Swieta mi jeszcze pomogly w obrzarstwie nie tylko jedzeniem jak i slodkowsciami:tak:Wazne zeby Mala Mania sie dobrze czula, jakos spokojna byla przez 2pierwsze dni Swiat dzisiaj za to, obrywam w pecherz z malej nozki:tak::-Dzjem te stopki jak sie urodzi:-DMoja mala wiercioszeka...nie moge sie doczekac 2 stycznia kiedy przyjezdza do mnie moja mamcia na 15dni:rofl2:

Pozdrowienia dla wszystkich majowych mamus:happy:
 
Kokoszka - jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiście w tym terminie urodzimy :-) Od momentu kiedy dowiedziałam się, że jestem, to zdążyłam już z lekarzem "obskoczyć" pół maja. Zaczynałam od 15-go, potem był 10-ty, 8-my i 1-szy też się trafił a na ostatnim usg 4d wyszło właśnie 6 maja. Osobiście to bardzo bym chciała tak urodzić , żeby zdążyć na komunię mojego pierwszego synka , która jest ... 10 maja :-D:-D:-D
 
anecik- u mnie podobnie jem i jem... niestety sama ale kto to zje wszystko... a zgage mam tak jak ty i to wieczorkiem najbardziej... cos okropnego....
 
reklama
Do góry