reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dziewczynki kochane - u mnie już zakończone przygotowania do Świąt, choinka ubrana i pięknie pachnie i wygląda, ciasta upieczone, w mieszkaniu zapanował ład i porządek :-) Wczoraj byłam na dodatkowych badaniach w szpitalu, wszystko jest dobrze i kolejny lekarz potwierdził, że pod sercem rośnie dziewczynka ;-)
Ozkane i Madziu - Wam specjalnie w te Święta życzę spokoju i wiary na lepsze jutro.
W Bożego Narodzenia dni urocze,
niechaj szczęściem serce gra.
Niech zdrowie dobre Was otoczy
i na dni przyszłości trwa.
Niech te Święta przyniosą Wam Boże łaski,
spokój, radość i dostatek wszelki
a Nowy Rok rok niech spełni marzenia
ukryte na samym serca dnie .
 
reklama
wpadam zlozyc wam tylko swiateczne zyczenia oby byly cudne!!!!:-D

Dziś Świąteczny czas
Dzwony biją w las
Mały karpik się uśmiecha
Wnet na pierwszą gwiazdę czeka
Uszka dziś się przysłu****ą
Jak kolędę podśpiewują
Barszczyk pięknie jest czerwony
Zaś jak zwykle zawstydzony
Zdrowych Ciepłych i Pogodnych
Życzę wszystkim Świąt Radosnych

Maja33
logosrv.aspx
 
Kochane majowe Mamusie!!

Życzę Wam wesołych i spokojnych świat Bożego Narodzenia
góry prezentów, szalonego Sylwestra.Spełnienia marzeń!!!

 
ladygap- to swietnie ze z dzidzia ok..
Ja juz niestety po wigili bylam u meza w pracy a teraz juz samotnosc mnie czeka... bedzie dopiero w poniedzialek na pare godzin i leci dalej... az mi sie plakac chce... nie wiem gdzie sie podziac... no ale coz za rok jade do Polski... zostalam z synkiem i dzidziulka w brzuszku super ze mam chociaz ich bo bym zwarjowala... pozdrawiam goraco byzka...
Wesolych Swiat Bozego Narodzenia....
 
Hej Dziewuszki :-)
Jak tam Wasze Wigilie upłynęły? Zapewne w większości miło i rodzinnie... Moja o dziwo spokojnie i nawet wesoło:-) A i u teściów biło serdecznością (mam nadzieję, ze nie na pokaz):tak: Jednym słowem miło i przyjemnie, cieszę się, bo obawiałam się jak to będzie:confused: ale jestem pozytywnie zaskoczona:tak:
Maleństwo od wczorajszego wieczora tak niewinnie i delikatnie daje o sobie znać. Nie trwa to cały dzień, ale nad ranem i wieczorami czuję falujący brzuszek. Faaaajne uczucie:-) Takie solidne motylki i łaskotanie w brzuchu:-) Wczoraj leżąc już zmęczona bieganiną poczułam to po raz pierwszy, jak się obudziłam też i podczas kolacji kilkakrotnie:-) i teraz też coś troszkę:-) Faaaajnie:-) szkoda, ze jeszcze tak nieśmiało mnie szturcha, bo chciałabym by wszyscy w około też to odczuli... ale wiem, ze to kwestia czasu:-) Ah, ile to daje pozytywnej energii:tak: od razu chce się żyć:-)
A Ukochany stęskniony (ostatni raz widzieliśmy się w niedziele) chciał mnie zjeść wzrokiem hehe:-D nawet się do mnie dobierał jak byliśmy sam na sam:rofl2:
Wbrew pozorom cuuudny dzień, mimo wielkiego zmęczenia, delikatnego przejedzenia i nóg spuchniętych jak baloniki:dry::-):-):-):tak:
A co u Was?
Ciekawe jak tam Sheeppy...:confused:
 
Kochane, niestety mialam tyle roboty ze nawet wczoraj nie mialam jak zajrzec i wam zyczen napisac, ale nadrabiam dzisiaj:-DNiestety nie udalo mi sie przeczytac wszystkich postow nadobie po swietach kochane:sorry2:

Życzeń, które Wam życzę na razie nie wyliczę wiec podaję pierwsze z kraju by Ci żyło się jak w raju by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny!!!WESOLYCH SWIAT:-D:tak:;-)
 
Staropolskim obyczajem, gdy w Wigilię gwiazdka wstaje, Nowy Rok zaś cyfrę zmienia, wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności i ja życzę WAM radości, aby wszystko się zdarzyło, z roku na rok, lepiej było
a przede wszystkim zdrowych maleństw i aby zdrowo nam się w brzuszkach rozwijały
 
reklama
Hej dziewczyny,

jestem tu nowa i chcialam sie przywitac :) Dolaczam do majowych mamus :) Termin 13 maja 2009 :) Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie mimo ze sie jeszcze nie znamy.

WITAM WSZYSTKIE :-)

Anulinka.
 
Do góry