reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Ja również witam po Świętach :-) bardzo przyjemnie się leniuchowało... :tak:
Kochane po Nowym Roku nie wiem jak Wy ale ja poczuję już chyba wiosnę - dni będą coraz dłuższe i do przyjścia na świat naszych Maluchow będzie już z górki :-D będę wyczekiwać słoneczka i cieplejszej pogody (kto wie, może już w lutym będą jakieś prześwity, a w marcu napewno!) :-)
Zimowej szarudze mówimy nie! :angry:
Mi się ostatnio Mati śni, że już się urodził i że np Mama uczy mnie przewijać i bawić się z nim - aż nie chce się obudzić... :tak: cudnie!
 
Witajcie po świętach!!!
Nie wiem jak wy ale ja , po wieczornej wigilii na następny dzień strasznie skromnie jadłam - bo czułam sie pełna jak balonik i nic w siebie wmusić nie mogłam. A co najgorsze poszliśmy na świąteczny obiadek i bratowa męża jakieś 3 rodzaje mięsa w piekarniku przygotowywała i na samym wstępie po wejśćiu do domu dopadły mnie straszne mdłości. A najgorsze było po podaniu obiadu myslałam ,żę nic nie wsadze do ust . Na szczęście był kotlet drobiowy panierowany i jego zjadłam pół z ziemniaczkami i surówką !!! Tyle jedzonka pysznego a mi niedobrze sie robiło.
Powiem wam dziewczynki ,ze odliczam dni do następnego usg moze 15 stycznia sie dowiem,kto zagościł w brzuszku.
A najgorsze jest to ,że cała rodzinka ze strony męża obstaje za tym ,że bedzie chłopiec !!! Naszczęście moja mama choć jest w Szkocji teraz też czeka na wieśći o wnuczce !!!
A ja czuje serduszkiem ,że to dziewczynka mam nadzieje ,że sie sprawdzi bo bym miała i chópczyka i dziewczynkę !!! lece prasować mam troszkę duze zaległości i czekam na wasze relacje ze świąt!!
 
Hej dziewczyny!

Swieta mile i przyjemne, mimo iz jak co roku w wigilie latanie do ostatniej chwili,l a pozniej dwie wieczerze - u rodzicow i tesciow. Pierwszy dzien swiat to totalne lenistwo, caly dzien spedzilismy... w lozku;-)ale przynajmnie odpoczelismy troszke. Wczoraj sniadanie u rodzicow, obiad u tesciow i wieczorem spotkanie ze znajomymi...dzis chcemy do kina pojechac i na spacerek na starowke, ot cale swieta :)

PS. Troszke sie zamartwiam bo od 2 dni dopiero czuje ruchy malenstwa, a dzis tylko dwa czulam i nie wiem czy wszystko ok. Tak nawiasem mowiac jestem w 20 tyg ciazy. Chcialam dodac suwaczek ale nie wiem jak to zrobic na tym forum. POMOZCIE.
 
witajcie ja wlasnie zabieram sie za sprzatanie... nie mialam gosci ale zawsze cos jest do zrobienia w domu... a tym bardziej przy synku... dzidzia kopie jak szalona...
ankzoc- super ten pomocnik... tylko mi wyskakuje ze moge wklejic 3 suwaczki a jak chcem 4 to nie moge niestety nie wiem czemu... chcialam dodac imie synka i date slobu.... ale dostaje wiadomosc ze moge tylko umiescis 3 suwaczki...
 
paula7- pewnie jest jakieśo graniczenie jesli chodzi o ilosc dodawanych suwaczków, faktycznie sparwdziłam to, nie mozna wkleić wiecej, a jakbys sprobowała wkleic jeden obok drugiego??
 
juz nic z tego nie rozumiem zapisane jest 413 stron jak do tej pory moge tylko doczytac do 410 czy to ma cos wspolnego z forum zamknietym? tez chcialabym dalej uczestniczyc w naszym forum bo tez jestem majowa mamusia-przeciez pozdrawiam wszystkie majoweczki:-)dobrze ze juz po swietach:tak:jeszcze tylko sylwester ale bedzie fajnie bo spedzamy go w domciu-nareszcie zadnych imprez;-)
 
witajcie kochane dziewczyny po swietach. Dlugo mnie nie bylo na forum, nawet nei wiem czy uda mi sie nadrobic zaleglosci. Mialam gosci, cala rodzinke. W sumie jeszcze rodzice beda u mnie tydzien, ale z tym sobie poradze :)
Mam nadzieje, ze super spedzilyscie swieta i dostalyscie mnostwo pieknych prezentow.
U mnie znalazly sie pod choinka nawet 2 prezenty dla malutkiej :)
Pomyslcie, ze za rok, w Swieta nasze maluszki beda graly w pilke bombkami ;)
 
reklama
Dziewczyny juz wiem przeczytalam cale zapiski Wasze poswiateczne i udalo mi sie chyba dodac awatar oraz suwaczek corki na razie musze jeszcze popracowac nad suwaczkiem ciazowym.:tak:
 
Do góry