reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

Dziewczyny dziękuje za gratulacje! jesteście wielkie :) Naprawde kochane ...

Misza jestem pewna, że donosisz i do 42 tygodnia - tylko leż, odpoczywaj i niczym się nie stresuj! Trzymam kciuki!

Lilian przykro mi, że tak Wam się ciągle coś przydarza! Dużo zdrówka dla córci i dużo siły dla Ciebie, żebyś dała sobie radę z Twoimi dzieciaczkami w brzuchu. Mnie już też czasami ciężko, a co dopiero Tobie z dwójką :) ale potem Ci to wszystko wynagrodzą jednym uśmiechem, jestem pewna.

Okruszek.emi życzę udanej podróży! Żeby jak najszybciej Wam minęła i abyście mogli cieszyć się już świętami z rodziną. Widzę, że sporo zaplanowaliście na ten tydzień :) no i maluszka zabieracie do Skandynawii - jeśli dobrze zrozumiałam - zwiedzi trochę świata jeszcze u mamy w brzuszku :)

Also gratuluje z całego serca zdrowego synka!
 
reklama
Kochane Majóweczki!
Życzę Wam Bożonarodzeniowej wielkiej radości, pokoju i miłości; wyprostowania wszystkich zawiłych ścieżek, ciepełka w serduchach i kopniaczków w brzuszkach ;-) Po prostu- Bożego Narodzenia w Was.
 
Okruszku wiem, że to może za szybko, ale lekarz sam powiedział mi, że 22-23 tydzień jest najlepszy na zrobienie 3D, bo wówczas najlepiej można ocenić kondycje dziecka i dokonać różnych pomiarów. Poza tym chciałabym, żeby mój S był obecny przy tym badaniu, a teraz właśnie w okresie międzyświątecznym ma wolne. Jak już 2 stycznia zacznie normalnie pracować to nikła szansa na jakiś wolny dzień, a już na pewno nie w tygodniu. Poza tym ostatnie usg miałam robione 2 miesiące temu i zapewne na kolejnej zwykłej wizycie lekarskiej też go nie będę miała robionego. A gdyby to było bardzo nie wskazane to myślę, że lekarz też by mi odradził to badanie za tydzień. Myślę, że on wie co robi. Jak na razie nie zawiodłam się. Dziękuję za troskę!!!

A z okazji świąt wszystkim Majowym Mamusią śle życzenia:

Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Życzę zdrowych,pogodnych i radosnych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku
 
Dołączam się do życzeń ;-)

Ozkane brak słów, życzę zdrówka, siły i spokoju już nie bawem przyjdzie Ci cieszyć się maleństwem

mela trzymam mocno kciuki wypoczywaj

LILIann wszystko się ułoży, a dziewczyny narzekają przy ciąży pojedynczej a Ty masz podwójne szczęście pod sercem to i wszystko znosić musisz podwójnie, ale pomyśl, że już nie długo będzie was o dwójkę więcej ;-)

a moje maleństwo skopało wczoraj babcie (moją mamę) i przyszłą ciotkę gdy przyłożyły rękę do brzucha, tylko mamy i taty nie chce kopać :no: jeszcze nie miałam zaszczytu poczuć jak mnie kopie nawet od środka, za to czuje jak się kręci i czasami napina, wczoraj wypięło się prawie koło mostka ;-)
 
Ostatnia edycja:
Takie badania naprawdę nie służą naszym Kochanym Szkrabkom...:no:

okruszku badania USG są w pełni bezpieczne a tym bardziej przez powłoki brzuszne, jest gorsze dopochwowe.
Mi lekarz powiedział wprost że USG mam robić za każdym razem gdy będę czymś poddenerwowana w zachowaniu dzidzi. Badaniem nie zaszkodzę a stresem tak
 
Witam mamusie :-D:-D:-D:-D

Also, Katherina- Gratuluje dziewczynki zdrowych boberkow:-D:-D:-D

Ozkane- strasznie mi przykro:-:)-:)-( Mam nadzieje ze przetrwasz to, wiem ze to boli, ale po pewnym czasie przestaje to byc bolesne i tylko zostaje na zawsze w pamieci.Badz silna!!!!Zycze ci tego z calego serducha.

Liliann - kochana no to teraz wypoczywaj i sie nie przemeczaj.Duzo sily zycze Ci w nowym roku, i zeby chorobska poszly sobie precz!!!!!

Dziewczyny ja dzis juz jade wiec pewnie zajrze do was jakos po swietach, bo bedzie tyle latania ze nie wiem czy znajde chwilke zeby usiasc przed kompem.
Mam nadzieje ze WSZYSTKIE SPEDZICIE PIEKNE, SPOKOJNE SWIETA.
PAMIETAJSCIE TYLKO ZEBY SIE NIE PRZEJADAC:-pZYCZE WAM WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU, CORAZ WIECEJ KOPNIACZKOW OD NASZYCH MALENSTW I ZEBY NASZE GRONO W NOWYM ROKU TYLKO SIE POWIEKSZALO A NIE MALALO!!!!!!

Sciskam was strasznie mocno!!!!
 
Witam wszystkie mamusie,
Wpadam tylko na chwilkę złożyć świąteczne życzenia:-) i wracam dalej do porządków :baffled:

Dużo zdrówka (szczególnie dla Was Lilian, anecik, mela).
Udanych podróży, gdziekolwiek się wybieracie (szczególnie dla Was Okruszku i Justyno_O). Mężów w domu na święta i Sylwestra życzę Katarzyniek, pauli7 i sobie).
Mniej wstydliwych maluszków (Marzenie80, ewela-83 i dla pozostałych mam jeszcze nie wiedzących kogo noszą pod serduszkiem). Spokoju w rodzinie (Imagination szczególnie dla Ciebie i dla Scheppy).

Princesstopic- Tobie życzę szczególnie, bo znalazłaś się w trudnej sytuacji :-(
Życzę dużo spokoju, bo on teraz jest najważniejszy, niech ten przyszły rok będzie dla Ciebie pogodniejszy i niech wszystkie troski Cię opuszczą byś mogła się cieszyć każdym dniem w pełni. Będę trzymać kciuki, by wszystko się spełniło

Ozkane- bardzo mi przykro :-(
życzę Ci, aby przyszły rok był dla Ciebie pogodniejszy. Byś miała siłę na pokonanie bólu z jakim przyszło Ci się zmierzyć.

i oczywiście wszystkiego dobrego dla wszystkich majowych mam, Waszych rodzin i brzdąców …niech zdrowo nam rosną i kopią w te święta ile wlezie !!! :tak:
poza tym bezbolesnych i szybkich porodów…. brak korków w drodze do szpitala, miłych położnych…urodzeń w terminie…lekkiego brzucha… zero rozstępów, zaparć, zgagi drętwienia nóg, żylaków, niedużej nadwagi… i wszystkiego innego dobrego czego sobie życzycie :tak:

katharinna i also- gratuluję chłopaczków – wiedzę, że grono męskie ciągle nam się powiększa :-D
 
ozkane- kochana nie wiem co pisac... cos strasznego... bardzo mi przykro... trzymaj sie powodzenia...
liliann- no to jakies fatum... ale w przyszlym roku bedzie lepiej... odpoczywaj... buziaki dla malej zobaczysz wszystko sie ulozy...
okruszek- tylko sie oszczedzaj kochana na tych przygotowaniach...
 
Witajcie Dziewczyny! Właśnie pisałam do Was długaśną wiadomość i zawiesił mi się komputer... więc zaczynam od początku :sorry2: Mam nadzieję, że o niczym nie zapomnę...
Marzena80, bardzo, bardzo się cieszę że Twoje Maleństwo jest zdrowe. Nie martw się tym, że nie widziałaś płci, najważniejsze że wszystko ok, a płeć na pewno poznasz na nastepnym badaniu. Trzymam kciuki!:tak:

Imagination, życzę Ci w Święta spokojnej atmosfery w domu! Swoją drogą to bardzo dziwne że brzuszki raz są mniejsze a raz większe :sorry2: Ja rano prawie w ogóle nie mam brzucha.... Nawet jak raz byłam rano u lekarza to nie chciał mi uwierzyć że jestem w ciąży! Wieczorem to co innego, powieksza się dwa razy, dziwne to bardzo :-)

Kaatharina, gratuluję zdrowego chłopaka!! Ciekawa jestem na ile te przewidywania płci się sprawdząw maju ;-)

Misza, ee, na pewno nie bedzie tak źle na tego Sylwestra ;-) My nie bardzo mamy teraz kogo zaprosić bo wszyscy mają już plany więc chyba zostaniemy we własnym sosie... albo jednak skusimy się na wypad na impreze w kinie.... wyświetlają 2-3 filmy plus jest jakis mały poczęstunek.... no a ja dostałam wczoraj WYPŁATĘ!:tak: W prawdzie jakąś okrojoną ale zawsze nie mam już pustego konta! Co za ulga!

Ozkane, jest mi bardzo przykro i z całego serca życzę Ci dużo siły i wiary, że bedzie lepiej. Ściskam ciepło!

LILIann, Kochana, dbaj o siebie bardzo! Wcale się nie dziwie że czujesz się zmęczona, w końcu nosisz w brzuszku dwa Szczęścia ;-) A robienie pierniczków to wcale nie taka `prościzna` ;-) Ja ostatnią partię wałkowałam już resztkami sił!
Życzę duzo zdrowia dla córki! Trzymajcie się ciepło!:tak:

Mela, Kochana, na pewno donosisz Maluszka, tyle ile trzeba!!! Nie męcz się, odpoczywaj, jesli trzeba leż a na pewno wszytko będzie dobrze!!!:tak: Domyślam się że czasem ciężko jest przesiedzieć caly dzień w łóżku ale pociesz się, że jak urodzi się Maleństwo to będziesz miała już małe szanse na `wylegiwanie` ;-):-D

Okruszek.emi, życzę Ci spokojnej drogi do Radomia! No i pamiętaj żeby się oszczędzać w czasie tego dekorowania Sylwestrowego :tak:

A mnie od kilku dni męczą straszne napady paniki, zwłaszcza wieczorem :zawstydzona/y: Zaczynam się bardzo bać o dziecko... Nie czuję jeszcze ruchów a bardzo chciałabym wiedziec że wszytko jest w porządku...Mam nadzieje ze ten lęk niedługo ustapi bo jak nie to chyba oszaleje... nawet nie chce mówić nikomu kto jeszcze o tym nie wie, że jestm w ciąży aby nie zapeszyć... Nie wiem co mi się stało... Do lekarza ide 6 stycznia i pewnie wtedy bede meczyc lekarke zeby posłuchała serca.... Mam nadzieje ze jakos dotrwam do tego czasu... :dry:
 
reklama
Katarzynak83 takie napady paniki w ciąży to chyba normalna rzecz. Nie martw się za dużo, bo jak wiadomo to szkodzi i maluszkowi i Tobie! Ja kiedy poczułam ruchy dzidzi, a było to dokładnie właśnie jak na Twoim suwaczku w 17 tygodniu i 4 dniu ciąży, to kamień spadł mi z serca. Do tego czasu panikowałam, czy dziecko w ogóle żyje, czy rzeczywiście w ogóle tam jest - bo brzucha wtedy jeszcze zupełny brak :)
 
Do góry