reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

reklama
hej
Tsarina ja wiem ze dzidzia powinna przybierac miedzy 120 a 300 gr na tydzien jakos tak wiec jest w normie twoj szkrabek tez mi sie wydaje ze jest ok!!!
a to ze spadla waga na pocztaku to normalne!bo nie mialysmy wtedy jeszcze mleka tylko siare a dzidzia czerpala jeszcze energie z ciazy...dlatego chudla:)

Olica u mnie cisnienie spadlo bo podali mi tyle kroplowki ze sami zaczeli sie gubic a mnie spadalo cisnienie ...prze ciaze mialam 120 na 70 wiec w normie....to nie maialo nic wspolnego ze mna tlko jak mi podali kroplowke!!!!
Olica trzymamy kciuki nie stresuj sie!!!!lepiej miec niskie cisnienie niz wysokie!!!!
pozdrawiam
 
słonko jest jeszcze w szpitalu. Julka cytuje: "bawi się w żółtka i opala się pod lampami", możliwe, że do soboty będą już w domu. Julci brakuje tylko 6 dag do wagi urodzeniowej, więc wszystko jest ok. A słonko lekko przychmurzone, ale jej przejdzie!
 
dziewczyny może to głupie pytanie ale .... jakie skutki uboczne ma niewyleczona żółtaczka?
tego co ja wiem to żółtaczka fizjologiczna pojawia się sama i znika sama więc nie ma mowy o efekcie niewyleczenia, bo poziom bilirubiny po jakims czasie sam wraca do normy. W szpitalu naswietlają maluszka by ten efekt przyspieszyć i tylko tyle. Moja mama powiedziała ze ja jak się urodziłam tez miałam żółtaczkę i byłam pomarańczowiutka...mimo to wypisali nas ze szpitala i po jakimś czasie przeszło samo :tak:

Katarzynko super że wróciłyście już do domku , uroczą masz córeczkę
:tak:
:tak::tak:
 
reklama
dziewczyny może to głupie pytanie ale .... jakie skutki uboczne ma niewyleczona żółtaczka?


Mojego synka też wypisali ze szpitala z żółtaczką. teraz tydzień po szpitalu zółtaczka mu przeszła. Jest już normalnego kolorku:-)wiec chyba nie ma skutków ubocznych, bo pewnie nie wypisywaliby ze szpitala dzieci, którym by coś groziło.
 
Do góry