reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

mamamatysia- tak myslalam, wczoraj maz kupil z hippa rumiankowa i podalam malej w nocy troszke wypila ale za to spala do 4 :-D, wiec pomyslalam ze na spacerkach bedzie dobrym rozwiazaniem skoro mleko odpada ;-)
 
reklama
hej dziewczyny
wlasnie szok jak nasze kochane maluszki sie zmieniaja moja ma 3 tygodnie i juz taka inna jest.......Trzeba sie cieszyc kazda chwila!!!!!!
Ja jestem mega szczesliwa!!!!!
Nawet nie nadazam zdjece robic czy filmow ona tak szybko rosnie:)
pozdrawiam
 
Drogie mamusie
jako że wciąż mi brakuje sił i czasu przy moich dwóch terrorystach, to mam zaległości w liście majówek, wręcz nie do nadrobienia, zwłaszcza że wszystkie wpisy układałam chronologicznie :baffled: Dlatego otworzyłam ten temat u góry i proszę Was wszystkie, których nie ma jeszcze wpisanych, o dodanie posta ze swoimi danymi, najlepiej w takiej formie jak jest na liście, a potem zlepię to w jeden post i uzupełnimy tę długą listę z boćkami :tak:
pozdrowienia :-)
 
a to moj synus porobil mezus kilka fotek :)
 

Załączniki

  • P5310002.jpg
    P5310002.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 51
  • P6030005.jpg
    P6030005.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 52
  • P6030006.jpg
    P6030006.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 39
  • fajne.jpg
    fajne.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 40
hej dziewczynki nie było mnie długo bo nie miałam dostepu do sieci ...wróciłam i postaram się nadrobić . na razie tylko się melduję i spadam bo mój kurczaczek się buntuję ze poswięcam czas forum a nie jemu ;)
gratulacje dla wszystkich rozpakowanych ... jak będę miała więcej czasu to napisze obszerniej. Wybaczcie ,że tak po łebkach ale nie spodziewałam sie pobudki no i teraz zqaczynamy cały żmudny proces od nowa a moje wole szlag trafił ;-)
buziaki dla Was wszystkich :***
 
hej
ankzoc ale ciesz sie ze nie mdlalas w czasie porodu i mialas sily......ja zaczelam mdlec w czasie porodu!!!!!!masakra cisnienie tez takie niskie jak twoje.....odratowali mnie efydryna ale strachu sie najadlam ale naszczescie odzyskalam sily zeby przec pozniej!!!!!moj porod trwal 25 godzin w sumie wiec juz w ogole masakra......jak zaczelam mdlec myslalm ze skonczy sie cesarka ale naszczescie wszystlo ok porod naturalny ale jedyny plus to to ze mnie nie nacinali:)!!!! a tak to lekka trauma .....opisze wam wszystko ale jakos nie moge sie zebrac wole zapomniec.....

Witam wszystkie majówki !!!
I serdecznie wszystkim gratuluję !!!
Chyba przestanę Was czytać, bo umrę ze strachu :-)

Mam pytanie odnośnie niskiego ciśnienia.
Mam naturalnie bardzo niskie ciśnienie, a teraz w ciąży to już całkiem...
Co jestem na wizycie to mam ciśnienie np 100/60.... masakra
Czy niskie ciśnienie ma naprawdę aż taki wpływ przy porodzie, że mogę mdleć ?:szok:
Czy niskie cisnieni może być wskazaniem do porodu przez cesarkie cięcie ? :-)

Będę wdzięczna za odpowiedź.
 
reklama
OLICA- ja mam strasznie niskie cisnienie czasami 70/50 i podczas porodu czulam sie dobrze ale po wysilku mialam problem bo odlatywalam, nie martw sie twoje cisnienie jest dobre, lepsze takie niz wysokie. Z tego co wiem to niskie cisnienie nie jest wskazaniem do cc. Nie martw sie glowa do gory :-)
 
Do góry