reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2019

Ja póki co mam tylko jedna pieluszke bambusowa, więcej rzeczy raczej nie planuje mieć póki co. Sprawdzę jak się to będzie spisywac i najwyżej dokupie później. A kocyk szyje mi teściowa :) z jednej strony bawełna a z drugiej ten polar minky :)
 
reklama
Ja póki co mam tylko jedna pieluszke bambusowa, więcej rzeczy raczej nie planuje mieć póki co. Sprawdzę jak się to będzie spisywac i najwyżej dokupie później. A kocyk szyje mi teściowa :) z jednej strony bawełna a z drugiej ten polar minky :)
Ja już taki jeden uszyłam, teraz został mi ten polar więc będę szyć taki komplet do wózka czyli kocyk bawełna + minky. Chciałam do becika wykorzystać, ale faktycznie za ciepło małej będzie w tym. Co innego kocyk, zawsze można odkryć lekko. Chcesz żeby ten kocyk był ocie0lany wypełnieniem czy nie? Bo ja się właśnie zastanawiam, ale chyba zostanę przy samej bawelnie i polarze. Wtedy większą kołderkę na jesień uszyje chyba.
 
Ja już taki jeden uszyłam, teraz został mi ten polar więc będę szyć taki komplet do wózka czyli kocyk bawełna + minky. Chciałam do becika wykorzystać, ale faktycznie za ciepło małej będzie w tym. Co innego kocyk, zawsze można odkryć lekko. Chcesz żeby ten kocyk był ocie0lany wypełnieniem czy nie? Bo ja się właśnie zastanawiam, ale chyba zostanę przy samej bawelnie i polarze. Wtedy większą kołderkę na jesień uszyje chyba.
U mnie kocyk będzie bez ocieplenia. I tak się boję że będzie za gruby, bo to minky jest dosyć grubym materiałem. Także myślę że z bawełną samą wystarczy :)
 
Roki ja taki komplecik z minky mialam dla najmlodszego. Poduszka i kolderka z jednej strony bawelna a drugiej minky. Sprawdzil sie i latem jak pojechalismy nad morze to go przykrywalam.
 
Mag_dzik będę testować jak to wszystko będzie wyglądać, bo nie mam pojęcia co i jak :) póki co mam uszyte pieluchy z tetry, ręczniczek z kapturem z flaneli, rożki dwa z bawełny się kończą szyć :D
 
Roki super ze masz taka tesciowa ;-) dobrze ze sie chce wykazac!
U mnie mama zawsze szyla, ale troche ja to nerwow kosztowalo bo i wzrok troche gorszy to i maszyne miala stara.
Nie mialabym sumienia prosic ja o szycie wyprawki dla dziecka bo ona mi pomaga w kazdy inny sposob :-)
 
Jutro zrobię bo teraz już leżę w łóżeczku a poza tym u siebie na górze mam tylko ręczniczek, reszta na dole u teściowej. Ale obiecuję że jak będzie wszystko to się wam pochwalę :) a teściowa się tak cieszy na to szycie że myślałam już że w sklepie będzie szyć, tak nogami przebierała żeby już być w domu i się za to wziąć ;)
 
reklama
Do góry