reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Ja dostalam po glowie ostatnio bo kolejny raz zapomnialam przyniesc moczu do badania i teraz musze specjalnie pojsc i tylko to zrobić. Wstyd...

Violett słabo Ci się robi?

Gooska ja nie mogę z domu wyjść na czczo bo od razu mi słabo i badania to gehenna szczególnie jak są kolejki

Dziewczyny ogłaszam oficjalnie Piątunio Piąteczek hurra!!!!☺☺☺☺☺
idę poczytac romansidło poki moich chlopców nie ma
 
@Ags8620 no ja rozjaśniam wlosy od 2 lat i w ciąży kontynuuje i jak byłam w I trym to kompletnie włosy nie lapały. Fryzjerka 3 x nakladała farbe i mówi ze chlopak będzie jal nic! Miała racje
W środę dostałam tel od gina ze przyszly wyniki testu sanco i wszystko jest prawidłowo. Nastepna wizyta 10.12 a ja już świruję. Tak się wsłuchuję w ten brzuch zeby coś poczuć a tam cisza. Mam 18t1d więc jeszcze mam spokojnie 2 ryg na ruchy ale tyle z Was już czuje że i zazdroszcze i sie martwie. Analizuje czy ten brzuch nie za mały? Chwile pozniej czy nie za duży ? Zwariować można :cool2:
 
@Ags8620 no ja rozjaśniam wlosy od 2 lat i w ciąży kontynuuje i jak byłam w I trym to kompletnie włosy nie lapały. Fryzjerka 3 x nakladała farbe i mówi ze chlopak będzie jal nic! Miała racje
W środę dostałam tel od gina ze przyszly wyniki testu sanco i wszystko jest prawidłowo. Nastepna wizyta 10.12 a ja już świruję. Tak się wsłuchuję w ten brzuch zeby coś poczuć a tam cisza. Mam 18t1d więc jeszcze mam spokojnie 2 ryg na ruchy ale tyle z Was już czuje że i zazdroszcze i sie martwie. Analizuje czy ten brzuch nie za mały? Chwile pozniej czy nie za duży ? Zwariować można :cool2:

No rozumiem doskonale co czujesz i przybijam piątkę, mam tak samo. Wizyta 13.12 ja już świruje właśnie czy brzuch nie za mały, czy te bóle co się zdarzają są normalne, nie czuje ruchów więc też się martwię, choć wiem jak ty, że mam jeszcze spokojnie 2tyg...
 
Na stronie laboratorium wyczytałam:
KREW do większości badań laboratoryjnych powinna być pobrana:

  • po wypoczynku nocnym (nie powinno się pobierać materiału po nieprzespanej nocy i po wzmożonym wysiłku fizycznym),
  • na czczo (po minimum 12 godzinach od ostatniego posiłku). Wyjątek stanowią niemowlęta i dzieci u których dopuszcza się podanie w razie konieczności lekkiego śniadania (przy oznaczania glukozy, pacjent musi być bezwzględnie na czczo),
  • przy zachowaniu normalnej diety,
  • przed rozpoczęciem leczenia lub po ewentualnym odstawieniu leków, które mogłyby wpływać na poziom mierzonego parametru (decyzja o odstawieniu leków w dniu pobrania materiału powinna być bezwzględnie skonsultowana z lekarzem!!!),
  • nie w czasie krwawienia miesięcznego.

U nas pobrania są gdzieś do 10.00 i koniec. Nie pobiorą później.
 
reklama
Ja tez swiruje boję się o każdy ból czy strzykniecie, zastanawiam się czy aby napewno z maluszkiem wszystko wporzadku. Wizytę kolejna mam 18 grudnia i boję się że do tego czasu kompletnie osiwieje
 
Do góry