reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Dziś byłam na wizycie i tak jak wczesniej lekarz zapewniał że to chłopak to dziś zdanie zmienil:D...na dziewczynke ;) czyli wielka niewiadoma... ja połówkowe mam mieć początkiem stycznia:)..
Dzisiaj słyszałam historie o Stasiu, który całą ciąże był Stasiem. Rodzice oczywiście na niebiesko pokój, śpiochy z autkami itd. Kobita rodzi i lekarz do niej podając dziecko: proszę to pani księżniczka [emoji23]
 
reklama
mi też widzi się taki bujaczek leżaczek:)
Super ten leżaczek. W jakiej jest mniej wiecej cenie?

o jak mówicie, że nie ma problemu ti założę farbę. Mam farbę Montibello Oalia. Zrobiłam "risercz" [emoji2] po rynku farb do włosów i ta jako jedyna pofarbuje mi całkiem siwe włosy. Pięć lat temu taka cała siwa nie byłam, tylko pare kosmyków i farba typu Olia z Garniera i Lorealowe Castingi dawały radę.

Domi2104 te leżaczko łózeczka są na allegro za 282 zl. Tu link Link do: LEŻACZEK BUJACZEK kołyska 5w1 UNIMO Kinderkraft
 
Super ten leżaczek. W jakiej jest mniej wiecej cenie?

o jak mówicie, że nie ma problemu ti założę farbę. Mam farbę Montibello Oalia. Zrobiłam "risercz" [emoji2] po rynku farb do włosów i ta jako jedyna pofarbuje mi całkiem siwe włosy. Pięć lat temu taka cała siwa nie byłam, tylko pare kosmyków i farba typu Olia z Garniera i Lorealowe Castingi dawały radę.

Domi2104 te leżaczko łózeczka są na allegro za 282 zl. Tu link Link do: LEŻACZEK BUJACZEK kołyska 5w1 UNIMO Kinderkraft

około 280zł a uzgwany 100zl nawet:D
 
Tez mam ciemne wlosy i widac moje siwusy baaardzo ale moim zdaniem z siwymi tez mozna funkcjonowac i to nawet byc seksi a co:-)
Masz dobre geny jak 30 i nigdy nie farbowalas :-) ja w wieku 25 lat juz mialam pierwsze.
Wiadomo jesli masz sie dobrze czuc sama ze soba i Ci przeszkadzaja to je maznij i problem z glowy:-)


Nieee póki co aż tyle och nie ma:D staram sie jak najdluzej noe farbowac chyba ze zacznoe btc bardziej widac:p.. na razie włosy mi powychodzily przez 1 trymestr wiec mysle tylko zebg je wzmacniac:)
 
Ja niestety też mam masę siwych włosów. Zaczęłam siwieć w wieku 20 lat więc bez farby w ciąży się nie mogę obyć
 
Helpunku, pytanko mam czy można iść na badanie morfologi w południe? Tzn zjadlam male śniadanie ok 6 rano....? Czy ktoś wie? Tylko morfologia, nie poziom cukru.
 
No co Ty? To ja zezarlam wczoraj sniadanie i sobie pojechalam na badanie :-D myslalam ze tylko hormony sie na czczo robi...
 
reklama
Do góry