reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

AnnaDd88 niezle niezle... Moj na ostatniej wizycie tez nie byl pewien bo maluch zle ulozony. Powiedzialam mu zeby nie mowil, ze na nastepnej mi powie ;)
 
reklama
Ja w każdej ciąży normalnie farbuje włosy..lekarz powiedział mi że farba z amoniakiem też można. Powiedział że jedyne przeciwskazanie jakbym chciała całą tubke zjeść ;-)
 
A czego wy sie wstydzicie dziewczyny? Ja nie farbuje juz od poltora roku. Siwych mam od groma i jestem z nich dumna :-) przynajmniej nie musze co miesiac martwic sie odrostami :p

Ja póki co nigdy nie farbowałam a skonczylam 30stke w pazdzierniku.. ale siwulki sie pojawiaja.. moze odczekam do porodu:p poki co sie nie przejmuje:) choc na czarnych to widac:)
 
Ja póki co nigdy nie farbowałam a skonczylam 30stke w pazdzierniku.. ale siwulki sie pojawiaja.. moze odczekam do porodu:p poki co sie nie przejmuje:) choc na czarnych to widac:)
Tez mam ciemne wlosy i widac moje siwusy baaardzo ale moim zdaniem z siwymi tez mozna funkcjonowac i to nawet byc seksi a co:-)
Masz dobre geny jak 30 i nigdy nie farbowalas :-) ja w wieku 25 lat juz mialam pierwsze.
Wiadomo jesli masz sie dobrze czuc sama ze soba i Ci przeszkadzaja to je maznij i problem z glowy:-)
 
Wydaje mi się, że o te farbowanie to bardziej o zapachy chodzi. Żeby nie drażniły kobiety w ciąży. Ja farbowałam w pierwszym trymestrze, ale zawsze farbuje takimi bez amoniaku. Nawet się nad tym nie zastanawiałam czy można. Ale czy takie bez amoniaku pokrywają siwe włosy?
 
Dziewczyny farbujecie już włosy? W ciąży można nakładać farbę, ale najlepiej tą bez amoniaku. Mam już kupioną. Jestem w 17 tygodniu. Pierwszy trymestr nie polecają farbować, ale nie wiem czy teraz jeszcze zaczekać czy kłaść. Za killa dni mam w przedszkolu jasełka, a odrosty siwe na głowie, że się martwię, że mnie z babcią pomylą [emoji2][emoji70] a mam dopiero 32 lata, żeby nie było.
Ja farbowałam pod koniec 1 trymestru, bo też odrosty, ale teraz już te farby są bezpieczne i można je używać w ciąży, ja akurat chodzę zawsze do fryzjera i nawet nie czuję, aby ta farba miała jakiś zapach. Za miesiąc też idę farbować i jeszcze podciąć.
 
Hej dziewczyny.
Ja normalnie farbowałam farba bez amoniaku jakoś na początku ciąży. Zamierzam teraz też przed świętami.
Z tego co wiem to już nie ma zaleceń że coś może zaszkodzić maleństwo ale właśnie że zapachy drażnią i że hormony mogą spowodować niechciany efekt na włosach .
Kiedyś może faktycznie zalecenia były inne, bo i farby miały skład z kosmosu.
 
reklama
Ale ze mnie śpioch. Przyszłam z pracy,zjadłam obiad i zasnęłam jak kamień aż do teraz ☺ Dobrze ze mąż ogarnął dom w tym czasie
 
Do góry