reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Ja na 8:20 żeby mąż mógł przed pracą zobaczyć malucha na usg. Czekam z niecierpliwością co mi mój prowadzący ginekolog powie odnośnie tego bólu, czy podtrzyma diagnozę o rozchodzeniu się spojenia łonowego. No i może w końcu zobaczymy co tam między tymi nogami wyrosło... [emoji57]
Teraz leżę na plecach i czuje takie wyraźne ruchy, szczególnie że siedzi koło mnie syn i mąż i grają sobie, co chwile krzyczą, a wtedy w brzuchu kolejny kopniak [emoji23] Jakby chciał pokazać, że też chce z nimi pograc, albo chociaż kibicuje.

Ciągle Cię boli?
 
reklama
Bo chyba już od 16 tygodnia dziecko w brzuszku słyszy, a pewnie nasze starszaki są tak rozgadani, że w brzuszku to pewnie ich ciągle słychać najbardziej haha
Ile twój synek ma lat?- mój paple jak najęty i ciągle wymyśla nowe sposoby aktywności w domu...- jutro ma występ wvprzedszklu i tańczy poloneza więc czeka mnie mega doznanie :)
 
Moj maz codziennie puszcza ta sama piosenke po 4x i kladzie mi telefon na brzuchu bo mowi ze juz na pewno slyszy:-)
 
Ile twój synek ma lat?- mój paple jak najęty i ciągle wymyśla nowe sposoby aktywności w domu...- jutro ma występ wvprzedszklu i tańczy poloneza więc czeka mnie mega doznanie :)

Właśnie próbuję uspić 2.5 latka, który zamiast spać spiewa na caly głos 100 lat... Osiwieję! Dzidzi nie braknie atrakcji w brzuchu z takimi braćmi.
 
Hej dziewczyny czytam was od dłuższego czasu.Nie udzielam się bo nie mam zbytnio czasu.Dzisiaj na innym forum natknęłam się na jedną z Waszych koleżanek która to niby poroniła na tym forum na innym dzisiaj pisze jakie wybrała imię dla synka.Troche zgłupiałam bo czytając Wasze forum kiedy to pisała że krwawi to szczerze jej współczułam pomimo że z wami nie pisałam wyciągnęłam się w jej historię i jej kibicowałam.Teraz czytam jak się udziela na innym forum
 
Night&Day - mój ma 4 lata w sierpniu skończył. Z tym rozgadaniem to ciągle mu się buzia nie zamyka, ale ma problem w wymową tzn ma dyslalie i jesteśmy pod opieką w sumie dwóch logopedów i trzeciej w przedszkolu. A z tym występem to już wyobrażam sobie jakie emocje będą! Dzielny, że tak lubi występować.

Franka84 - oj boli, boli. Dzisiaj dużo leżałam to mniej, ale wczoraj prasowanie, obiad itd. to na wieczór płakałam, a ból obudził mnie dziś o 5 nad ranem.
 
reklama
Safija jakbym swojego syna usypiala ;-) tez mi dzis zasnac nie chcial.
Ags a na czym polega dyslalia?
Mój nadal nie śpi, więc dołączam do grona [emoji2]
Dyslalia to nie wymawianie poprawnie głosek. Mój jeszcze w dodatku zamienia często głoski na "k", więc wychodzą niezłe szyfry z tego co mówi. Na szczęście bardzo się stara i jest juz coraz lepiej.
 
Do góry