reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

@gooskaw podczytuje Was cały czas. Niestety psychicznie jestem wykończona i nie bardzo mam sile się udzielać. Dzisiaj miałam amniopunkcję, jeszcze 3 tygodnie stresu mnie czeka... staram się za dużo nie myśleć o ciąży i jakoś się do niej nie przyzwyczajać... sama nie wiem co będzie po wynikach :/
Jestem wykończona tym wszystkim ;(
Wiem, że w brzuchu mieszka mała Zosia, oby była zdrowa !
Kochana myślę też o was i trzymam kciuki. Domyślam się że tyle tygodni czekania to wielki ciężar dla Was. Myśl o Zosi, ja wierzę w szczęśliwe zakończenie. Jak masz potrzebę to się wygadaj.
 
reklama
Ja miałam bardzo realistyczny sen dzisiaj. Śniło mi się, że karmię noworodka. I całkiem dobrze mi szło [emoji5][emoji38] To było bardzo realne, aż czułam napływ pokarmu, to przystawianie buźki do piersi haha. Oczywiście nie wiem jakie to uczucie na żywo, bo nigdy nie karmiłam, ale sen fajny [emoji28][emoji16]
piękny sen :happy: tez kiedyś miałam podobny i bardzo mnie rozczulił.

Co do biustu to podskoczył o 1,5 rozmiaru w I trym i teraz cisza. Nie boli tylko troche twardy i sutki bolesnie wrażliwe. A w I trym przez bol nie moglam lezec na brzuchu a po schodach na palcach schodziłam;)
 
@Smile4u bardzo współczuję tego stresu, którego teraz doświadczasz [emoji17] Wierzę, że wszystko będzie miało szczęśliwe zakończenie. Zosia musi brać przykład z Ciebie i być dzielną kobietką, tak więc nie zamartwiaj się za bardzo.
 
@gooskaw podczytuje Was cały czas. Niestety psychicznie jestem wykończona i nie bardzo mam sile się udzielać. Dzisiaj miałam amniopunkcję, jeszcze 3 tygodnie stresu mnie czeka... staram się za dużo nie myśleć o ciąży i jakoś się do niej nie przyzwyczajać... sama nie wiem co będzie po wynikach :/
Jestem wykończona tym wszystkim ;(
Wiem, że w brzuchu mieszka mała Zosia, oby była zdrowa !
Kochana myślimy o Was i zaciskamy mocno kciuki. Napewno wszystko będzie dobrze! I Zosia okaze się zdrowa silna dziewczynka ,*
 
@Smile4u też trzymam za was mocno kciuki :) choć wiem że łatwo się mówi a trudniej wykonać, to staraj się myśleć pozytywnie :) ja wierzę że wszystko jest okej, ryzyko nie było aż tak strasznie wysokie o ile dobrze pamiętam, więc jesteśmy dobrej myśli :)
Jak się w ogóle fizycznie czujesz po zabiegu?
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :*

@gooskaw Franek się cieszy :) w sumie to w ogóle nie chciał rodzeństwa, a wiec jesteśmy miłe zaskoczeni jego reakcja :)

@Night&Day jestem z Katowic, a Ty? :)

@roki_1991 staram się myśleć pozytywnie, ale hormony działają i od razu włącza mi się czarnowidztwo :/
Ogólnie czuje się dobrze, zabieg nie był taki straszny, dziwne uczucie ale nie bolało. Teraz leżę i w sumie boje się ruszać. Przez tydzień mam się nie ruszac z łóżka... mam już cała listę filmów do zobaczenia :p

Cieszę się, że u Was wszystkich jest OK i dzieci fajnie rosną ! :)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :*

@gooskaw Franek się cieszy :) w sumie to w ogóle nie chciał rodzeństwa, a wiec jesteśmy miłe zaskoczeni jego reakcja :)

@Night&Day jestem z Katowic, a Ty? :)

@roki_1991 staram się myśleć pozytywnie, ale hormony działają i od razu włącza mi się czarnowidztwo :/
Ogólnie czuje się dobrze, zabieg nie był taki straszny, dziwne uczucie ale nie bolało. Teraz leżę i w sumie boje się ruszać. Przez tydzień mam się nie ruszac z łóżka... mam już cała listę filmów do zobaczenia :p

Cieszę się, że u Was wszystkich jest OK i dzieci fajnie rosną ! :)
Ja z Zabrza- prawie rzut beretem ;)
 
Hejka. Czy wasze piersi się zmieniły. Naczytałam się że to pierwszy z objawów, że piersi robią się obrzmiałe, rosną i trzeba wymieniać staniki. U mnie nic. Nawet nie drgnęły, czy jest nadzieja że trochę urosną później. U mnie na razie 12t 5 d. Za godzinę kontrolna wizyta u ginekologa, a jutro usg prenatalne. Trzymajcie kciuki za moją fasolkę. Pozdr.
hej:) moje sie zmienily:).. są pełniejsze i drażliwsze:)
 
reklama
Hejka☺ ale mam szczęście! Wywaliło mnie z forum. W koncu napisałam do bb i okazało się, że jakaś dziewczyna poprosiła o likwidację konta a miała prawie identyczny nick
W międzyczasie zaliczyłam prenatalne i wszystko ok.Najprawdopodobniej 3 chłopak będzie. Niestety mam problemy z cukrami i czeka mnie bardzo restrykcyjna dieta.

Mnie biust nadal boli przy dotyku choc wkraczam w 13 tydzień.
 
Do góry