reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Hejka. Czy wasze piersi się zmieniły. Naczytałam się że to pierwszy z objawów, że piersi robią się obrzmiałe, rosną i trzeba wymieniać staniki. U mnie nic. Nawet nie drgnęły, czy jest nadzieja że trochę urosną później. U mnie na razie 12t 5 d. Za godzinę kontrolna wizyta u ginekologa, a jutro usg prenatalne. Trzymajcie kciuki za moją fasolkę. Pozdr.
Hej- moje się zmienily- są większe, pełniejsze- przestaje się mieścić w swoje staniki, pojawiły się widoczne żyłki i są wrażliwsze- choć teraz o wiele mniej niż na początku. Trzymam kciuki za badania!!! :) - u mnie dzisiaj 15 tc 0 d
 
reklama
@agniesia1981 jeszcze jakieś dwa tygodnie temu karmiłam córkę, więc u mnie żadnych zmian nie zauważyłam.

@Magddaa88 dobrze, że zrobisz dodatkowe badania. Lepiej sprawdzić.

Dziewczyny, a jak mam takie pytanie.. czy któraś z Was nosiła, albo zamierza nosić rajstopy uciskowe w ciąży? W pierwszej ciąży porobiło mi się pajączki i żyły się tak uwidoczniły. W drugiej myślałam o tym, żeby zakupić i nosić takie rajstopy, a że miałam rodzić początkiem września, a lato było upalne to odpuściłam temat, a stan nóg jednak trochę się pogorszył. Położona mówiła, że niektóre babki noszą nawet całe lato właśnie, ale mi było gorąco i bez tego :-/ Teraz zima/wiosna to powinno być lepiej. Miałyście doświadczenia rajstopowe?
 
Hejka. Czy wasze piersi się zmieniły. Naczytałam się że to pierwszy z objawów, że piersi robią się obrzmiałe, rosną i trzeba wymieniać staniki. U mnie nic. Nawet nie drgnęły, czy jest nadzieja że trochę urosną później. U mnie na razie 12t 5 d. Za godzinę kontrolna wizyta u ginekologa, a jutro usg prenatalne. Trzymajcie kciuki za moją fasolkę. Pozdr.
U mnie szybko się powiększyły w 2 miesiącu, były bardzo tkliwe i już od tego czasu widać żyłki, a teraz to na razie nie zauważam większej zmiany ich wielkości :) Ze starych staników to mieszczę się w jeden, który był mi wcześniej luźny. Mojej siostrze w obydwu ciążach zaczęły rosnąć w III trymestrze i z 75B skoczyła na 80D, które w apogeum i tak było na styk. Więc ze spokojem :)
 
@agniesia1981 mnie piersi bolały bardzo na początku, nie mogłam się dotknąć, najgorzej było wieczorami po ściągnięciu stanika. Tak miałam do ok 9-10tc chyba. Potem spokój, ostatnio same sutki mnie bolą, swędza i są czerwone. I zauważyłam, że piersi znów się powiększyły, więc czeka mnie kolejna zmiana stanika. Poczekam jeszcze 2 tygodnie z zakupem, może pomyśle już o staniku rozwojowym, bo zbankrutuję w tym temacie.
 
Ja jeszcze karmię synka więc moje piersi również bez zmian. Ale pamiętam że w 1 ciazy na początku były obolale I faktycznie zaczęły rosnąć ale tylko dlatego że wszystko rosło mi razem z nimi :)
 
Ja od wczoraj mam jakieś spadki samopoczucia :/ Po powrocie z pracy zjadłam coś, odkurzyłam, pobawiłam się chwilę z psem i z kotem, i jak wstałam to tak mi się w głowie zaczęło kręcić jakbym wciągnęła całą butelkę wina. Rollercoaster za darmochę :) I tak już do końca wieczoru praktycznie mi schodziło, więc tylko leżałam i patrzyłam jak M robi porządki w szafie. W nocy się chyba z 10 razy budziłam. A dzisiaj od rana jeszcze M wyczyścił wszystkie śniadaniowe rzeczy, więc zanim się ogarnęłam i wyszłam z domu, żeby w drodze do pracy coś zjeść to zaczęło mi się słabo robić. Więc jakaś totalnie rozregulowana i nieobecna dzisiaj jestem :(
 
@gooskaw podczytuje Was cały czas. Niestety psychicznie jestem wykończona i nie bardzo mam sile się udzielać. Dzisiaj miałam amniopunkcję, jeszcze 3 tygodnie stresu mnie czeka... staram się za dużo nie myśleć o ciąży i jakoś się do niej nie przyzwyczajać... sama nie wiem co będzie po wynikach :/
Jestem wykończona tym wszystkim ;(
Wiem, że w brzuchu mieszka mała Zosia, oby była zdrowa !
 
@Smile4u Kochana wiesz ze jestesmy z Toba i jak chcesz to mozesz sie wygadac. Czekamy na wiesci i nie dziwie sie ze jestes zmeczona. To wszystko jest takie skomplikowane... ale trzeba byc dobrej mysli. Mala Zosia bedzie piekna ksiezniczka :-) tak na marginesie ladne imie wybraliscie :-) a jak Twoja druga pociecha reaguje na wiesci o siostrze?
 
reklama
@gooskaw podczytuje Was cały czas. Niestety psychicznie jestem wykończona i nie bardzo mam sile się udzielać. Dzisiaj miałam amniopunkcję, jeszcze 3 tygodnie stresu mnie czeka... staram się za dużo nie myśleć o ciąży i jakoś się do niej nie przyzwyczajać... sama nie wiem co będzie po wynikach :/
Jestem wykończona tym wszystkim ;(
Wiem, że w brzuchu mieszka mała Zosia, oby była zdrowa !
Trzymamy kciuki !!!- Zosia to moja faworytka w imionach dla dziewczynek :) - widzę że jesteś że Śląska- to tak samo jak ja:)
 
Do góry