reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Hej dziewczyny:) - dzisiaj przez pół nocy dni i mi się ..mój ginekolog :D - raz , że umawoalancsie na wizytę z ...koleżankami z podstawówki :D, raz podczas spotkania na spacerze...masakra..- jednej ciężarnej dni się poród, drugiej dziecko...A mnie ginekolog :p
 
reklama
Hej dziewczyny:) - dzisiaj przez pół nocy dni i mi się ..mój ginekolog :D - raz , że umawoalancsie na wizytę z ...koleżankami z podstawówki :D, raz podczas spotkania na spacerze...masakra..- jednej ciężarnej dni się poród, drugiej dziecko...A mnie ginekolog :p

Hej, hej,
Mam nadzieję, że przynajmniej się wyspałaś .
Ja tam lubię takie realistyczne sny ale nic mi sie nie śniło jeszcze związanego z dzieckiem.. chyba
Moje sny są od zawsze prawie jak jakieś filmy.. jak się budzę to aż mi szkoda że już koniec haha.
 
Hej dziewczyny:) - dzisiaj przez pół nocy dni i mi się ..mój ginekolog :D - raz , że umawoalancsie na wizytę z ...koleżankami z podstawówki :D, raz podczas spotkania na spacerze...masakra..- jednej ciężarnej dni się poród, drugiej dziecko...A mnie ginekolog :p

Hej, hej,
Mam nadzieję, że przynajmniej się wyspałaś .
Ja tam lubię takie realistyczne sny ale nic mi sie nie śniło jeszcze związanego z dzieckiem.. chyba
Moje sny są od zawsze prawie jak jakieś filmy.. jak się budzę to aż mi szkoda że już koniec haha.
 
Dziewczyny jestem po wizycie I tetno dzidziulka 163/min a mamy 15t0d. Niby nie jest zle ale mój lekarz wysyła mnie na echo serduszka na badanie polowkowe do kardiologa. Bo mówi że to pierwsze 190 w 11t5d I prenatalne 175 w 13t0d bylo za wysokie. No i już oczywiście człowiek się martwi.
 
Dziewczyny jestem po wizycie I tetno dzidziulka 163/min a mamy 15t0d. Niby nie jest zle ale mój lekarz wysyła mnie na echo serduszka na badanie polowkowe do kardiologa. Bo mówi że to pierwsze 190 w 11t5d I prenatalne 175 w 13t0d bylo za wysokie. No i już oczywiście człowiek się martwi.

Nie martw się na zapas. Dobrze ze lekarz czuwa i skierował cię na badania do specjalisty. Najważniejsze że nie czeka tylko od razu działa! :) będzie dobrze, trzymam kciuki :)
 
@Magddaa88 dobrze że lekarz czuwa ..wszystko na pewno będzie dobrze :) @Sechmet raczej się nie wysłałam- jakoś dziwnie się czułam po tym śnie:) A pi drugie od paru tygodni mam straszny katar gdzieś od 3 nad ranem, który mija zwykle do 10 rano..I nie wiem czy to moja alergia ( jestem od początku ciąży bez leków) czy uroki ciąży bo o takowych też czytałam.
 
Dziewczyny jestem po wizycie I tetno dzidziulka 163/min a mamy 15t0d. Niby nie jest zle ale mój lekarz wysyła mnie na echo serduszka na badanie polowkowe do kardiologa. Bo mówi że to pierwsze 190 w 11t5d I prenatalne 175 w 13t0d bylo za wysokie. No i już oczywiście człowiek się martwi.
Tak jak dziewczyny piszą, nie martw się na zapas. Super, że lekarz skierował Cię do specjalisty. Z tego co piszesz to tętno spada z upływem czasu. Na pewno okaże się, że taka natura Twojego maleństwa i wszystko skończy się dobrze [emoji6]
 
Ja miałam bardzo realistyczny sen dzisiaj. Śniło mi się, że karmię noworodka. I całkiem dobrze mi szło [emoji5][emoji38] To było bardzo realne, aż czułam napływ pokarmu, to przystawianie buźki do piersi haha. Oczywiście nie wiem jakie to uczucie na żywo, bo nigdy nie karmiłam, ale sen fajny [emoji28][emoji16]
 
Ja miałam bardzo realistyczny sen dzisiaj. Śniło mi się, że karmię noworodka. I całkiem dobrze mi szło [emoji5][emoji38] To było bardzo realne, aż czułam napływ pokarmu, to przystawianie buźki do piersi haha. Oczywiście nie wiem jakie to uczucie na żywo, bo nigdy nie karmiłam, ale sen fajny [emoji28][emoji16]
I taki sen mogę mieć i to co noc A nie z panem doktorem w roli głównej ;)
 
reklama
Hejka. Czy wasze piersi się zmieniły. Naczytałam się że to pierwszy z objawów, że piersi robią się obrzmiałe, rosną i trzeba wymieniać staniki. U mnie nic. Nawet nie drgnęły, czy jest nadzieja że trochę urosną później. U mnie na razie 12t 5 d. Za godzinę kontrolna wizyta u ginekologa, a jutro usg prenatalne. Trzymajcie kciuki za moją fasolkę. Pozdr.
 
Do góry