reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
Jestem po prenatalnych :) wszystko wyglada ok. Nt 1.2, maluch ma juz 6 cm :) nadgonil i rosnie szybciej niz wskazywala owu. Wzruszylam sie jak zobaczylam jak szaleje w brzuchu. Niby druga ciaza, a czlowiek sie nadal zachwyca i nie dowierza [emoji16]

@Justik mamy podobny plan co do plci, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu
 
Mi Harmony określilo płeć. Wczoraj na usg (14+2) lekarz ( ktory nie znał wyników Harmony) stwierdził, że to chłopak. Dokładnie tak jak wyszło w teście. Czyli na tym etapie wprawne oko potrafi rozpoznać dobrze płeć.
 
Jestem po prenatalnych :) wszystko wyglada ok. Nt 1.2, maluch ma juz 6 cm :) nadgonil i rosnie szybciej niz wskazywala owu. Wzruszylam sie jak zobaczylam jak szaleje w brzuchu. Niby druga ciaza, a czlowiek sie nadal zachwyca i nie dowierza [emoji16]

@Justik mamy podobny plan co do plci, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu
Super, że wszystko dobrze u maleństwa [emoji4]
 
Dziewczyny czy Wy tez tyle jecie?;) ja musze jest co 2h bo inaczej jestem głodna, meczace to jest, a brzuch jak 7 miesiacu :)
Teeeeż! Porcje większe, po kolacji muszę jeszcze coś wszamać zawsze, bo głodna nie zasnę [emoji23] Od początku przytylam 2kg. Ale staram się wybierać wartościowe rzeczy, nie zapycham się słodyczami, czy innymi przekąskami. Ale bywają też dni, że nie mam na nic smaka, niewiele jem i piję.
 
U mnie było śmiesznie już w 11t5d lekarz powiedzial ze na 70% dziewczynka. Powiedzieliśmy najbliższej rodzinie, ze to w sumie przypuszczenia. Jedni dziadkowie bardzo sie ucieszyli, ze tym razem wnuczka. A tu na prenatalnych wyszlo, ze chłopiec i nie powiem ucieszyli się że zdrowe itd. Ale widać było że są lekko zawiedzeni Zreszta my też musieliśmy się chwilke przestawić, zeby zacząć myśleć "o Nim" A nie "o Niej".
Moj dwuletni synuś też taki przytulas.
Co do jedzenia to jakiś kosmos. Jem dużo, nic sobie nie odmawiam I wiem, ze skończy się to marnie W pierwszej ciazy przytulam 20kg (fakt że potem schudłam -25kg albo I ciut wiecej) I pamiętam jak mi było ciężko pod koniec i na koniec czyli na samym porodzie.
 
reklama
Mi Harmony określilo płeć. Wczoraj na usg (14+2) lekarz ( ktory nie znał wyników Harmony) stwierdził, że to chłopak. Dokładnie tak jak wyszło w teście. Czyli na tym etapie wprawne oko potrafi rozpoznać dobrze płeć.

Jak jest chłopak to lekarz już może mieć pewność. Jak jest dziewczynka to gorzej, bo jeszcze może coś między nogami urośnac ;) u mnie dalej nie wiadomo kto mieszka w brzuszku :)
 
Do góry